głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Może to ma być lekcja. Może teraz pęka mi serce i świat spędza mi sen z powiek bym mogła stać się silniejsza. Ufamy sobie. Nie szalejemy z zazdrości nie skaczem

oliiska

oliiska.moblo.pl
Może to ma być lekcja. Może teraz pęka mi serce i świat spędza mi sen z powiek bym mogła stać się silniejsza.
Może to ma być lekcja. Może teraz... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Może to ma być lekcja. Może teraz pęka mi serce i świat spędza mi sen z powiek, bym mogła stać się silniejsza.

Ufamy sobie. Nie szalejemy z... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Ufamy sobie. Nie szalejemy z zazdrości, nie skaczemy sobie do gardeł. Nie ma tu żadnej magii albo motyli w brzuchu. Jesteśmy dwójką dorosłych ludzi, którzy wiedzą, że żyją dla siebie, którzy się rozumieją i uwielbiają razem spędzać czas. Czujemy się wspaniale w swoim towarzystwie. Bez zbędnego udawania, że jesteśmy kimś lepszym niż w rzeczywistości. Znamy swoje wady i słabości i w pełni je akceptujemy. Osobno jesteśmy słabi, razem, tworzymy niezniszczalny tandem. Nie patrzymy w przyszłość, nie planujemy niczego. Korzystamy z danych nam chwil i łapiemy szczęście w locie. Czasem plujemy w twarz Życiu i klepiemy po plecach Śmierć, ale tak już jest jak spotyka się dwoje stworzonych dla siebie ludzi.

Od jakiegoś czasu żyję w... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Od jakiegoś czasu żyję w przekonaniu, że mnie nie da się pokochać, i na dłuższą metę, każdy mnie opuści, nawet moi najbliźsi.

 Jak często  gdy kładziesz się... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

"Jak często, gdy kładziesz się spać, wracasz myślami do tego, co wydarzyło się kiedyś? Jak często odtwarzasz w głowie jakieś rozmowy, sytuacje, miejsca? Jak często pragniesz wtedy cofnąć czas, żeby móc coś zmienić? Jak często uważasz, że zmiana przeszłości miałaby ogromny wpływ na obecne życie? Niech zgadnę - zbyt często."

Co z tego  że mamy XXI wiek i coraz... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Co z tego, że mamy XXI wiek i coraz lepsze technicznie cywilizacje, kiedy nie potrafimy dotrzeć do drugiego człowieka, a rozwój emocjonalny i duchowy większości ludzi pozostaje w epoce kamienia łupanego.

„Najpiękniejszym prezentem  który... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

„Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.”

 Moje niewyspane serce rwało się do... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

"Moje niewyspane serce rwało się do Ciebie…"

 Jak się pieprzy  to się pieprzy.... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

"Jak się pieprzy, to się pieprzy. Na całego. Nigdy się nie pieprzy w życiu na pół. Albo na trzy czwarte. Zawsze na całość."

 Niektórym ludziom jest pisane się... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

"Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną."

Kobiety  które nie gotują  nie... teksty

oliiska dodano: 16 czerwca 2016

Kobiety, które nie gotują, nie sprzątają i nie robią loda pytają: "gdzie się podziali wszyscy dobrzy mężczyźni?" Otóż drogie Panie: dobrzy mężczyźni właśnie skończyli jeść obiad i odpoczywają w czystym mieszkaniu czekając na popołudniowe obciąganie.

 Ostatnimi czasy mój humor waży... teksty

oliiska dodano: 16 czerwca 2016

"Ostatnimi czasy mój humor waży się pomiędzy depresyjnym smutkiem, a wielką radością. To dziwne, że nie ma nic pomiędzy..."

 Kobieta jest w stanie wybaczyć... teksty

oliiska dodano: 16 czerwca 2016

"Kobieta jest w stanie wybaczyć każdą wadę, prócz braku obecności."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV