głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Myślę. O życiu. O pętlach czasu. O tym że ptasie mleczko jest takie smaczne. A chmury dziś granatowe przepełnione jakimś dziwnym rodzajem tęsknoty. O tym że muz

oliiska

oliiska.moblo.pl
Myślę. O życiu. O pętlach czasu. O tym że ptasie mleczko jest takie smaczne. A chmury dziś granatowe przepełnione jakimś dziwnym rodzajem tęsknoty. O tym że muzyka mo
Myślę. O życiu. O pętlach czasu.... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

Myślę. O życiu. O pętlach czasu. O tym, że ptasie mleczko jest takie smaczne. A chmury dziś granatowe, przepełnione jakimś dziwnym rodzajem tęsknoty. O tym, że muzyka może mieć smak. Tak samo jak cisza czy głos. I jeszcze o tym, że będzie "wojna". Przeczuwam. Już się zbliża. Jak przyłoży burzą w serce, to będzie ciężko pozbierać marzenia.

  To  co minęło  powraca. Wchodzi... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

" To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą. "

Ludzie milczą. Uważają  że to... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

Ludzie milczą. Uważają, że to najlepsze wyjście. Że kiedy zamkną usta za murem, to serce przestanie czuć. Ludzie się mylą. Milczenie potrafi okaleczyć najbardziej. Potrafi wypalić ranę. Potrafi zabić obłok.

 Podaruj temu  kogo kochasz skrzydła... teksty

oliiska dodano: 21 czerwca 2016

"Podaruj temu, kogo kochasz skrzydła, by mógł latać, korzenie, aby wracał i powody, aby został."

Jeżeli dobrze wiesz  że jesteś w... teksty

oliiska dodano: 21 czerwca 2016

Jeżeli dobrze wiesz, że jesteś w toksycznym związku, to nie jesteś silna. Jeśli jesteś z kimś kto Cię rani i obraża, to nie jesteś silna. Prawdziwa miłość polega na tym, że potrafisz odejść, że nie boisz się być sama. Siła polega na miłości do samej siebie!

 Miała straszą ochotę powiedzieć... teksty

oliiska dodano: 21 czerwca 2016

"Miała straszą ochotę powiedzieć mu jak najbanalniejsza z kobiet: Nie puszczaj mnie, przytul mnie do siebie, trzymaj mnie, zawładnij mną, bądź silny! Ale to były słowa, których nie mogła i umiała wypowiedzieć. Kiedy wypuściła go z objęć, powiedziała tylko: Tak się strasznie cieszę, że jestem z Tobą. Przy jej powściągliwości było to najwięcej na co umiała się zdobyć."

Wiesz co jest w Tobie... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Wiesz co jest w Tobie najseksowniejsze? Codzienność. Kiedy mówisz jak minął Ci dzień, i że na śniadanie zjadłeś drożdżowkę z budyniem. Kiedy o 22 robisz sobie kawe i kiedy siedzimy razem do 4 nad ranem wspominając blędy przeszłości. Uwielbiam gdy wyjadasz z mojego talerza i pijesz z mojej szklanki i gdy się złościsz, że leżałm cały dzień i nic nie robiłam. Najseksowniejszy jesteś gdy jesteś sobą, ubrany w codzienność.

Cała noc to za mało by się Tobą... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Cała noc to za mało by się Tobą nacieszyć. To tak jak dać spragnionemu butelkę wody, nie pozwalając się napić. Nadal jestem spragniona.

  Uskrzydla   na osiem liter?... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

- Uskrzydla - na osiem liter? - Wódeczka?

„Nie staraj się dobrze wyglądać... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

„Nie staraj się dobrze wyglądać, po prostu dobrze się czuj w tym, co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna, nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki, bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.”

Może to ma być lekcja. Może teraz... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Może to ma być lekcja. Może teraz pęka mi serce i świat spędza mi sen z powiek, bym mogła stać się silniejsza.

Ufamy sobie. Nie szalejemy z... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Ufamy sobie. Nie szalejemy z zazdrości, nie skaczemy sobie do gardeł. Nie ma tu żadnej magii albo motyli w brzuchu. Jesteśmy dwójką dorosłych ludzi, którzy wiedzą, że żyją dla siebie, którzy się rozumieją i uwielbiają razem spędzać czas. Czujemy się wspaniale w swoim towarzystwie. Bez zbędnego udawania, że jesteśmy kimś lepszym niż w rzeczywistości. Znamy swoje wady i słabości i w pełni je akceptujemy. Osobno jesteśmy słabi, razem, tworzymy niezniszczalny tandem. Nie patrzymy w przyszłość, nie planujemy niczego. Korzystamy z danych nam chwil i łapiemy szczęście w locie. Czasem plujemy w twarz Życiu i klepiemy po plecach Śmierć, ale tak już jest jak spotyka się dwoje stworzonych dla siebie ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV