głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Niekiedy spo­tyka­my ludzi zu­pełnie nam ob­cych który­mi zaczy­namy się interesować od pier­wsze­go wej­rze­nia ja­koś raptownie znienac­ka za­nim choć słowem

oliiska

oliiska.moblo.pl
Niekiedy spo­tyka­my ludzi zu­pełnie nam ob­cych który­mi zaczy­namy się interesować od pier­wsze­go wej­rze­nia ja­koś raptownie znienac­ka za­nim choć słowem się d
Niekiedy spo­tyka­my ludzi... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

Niekiedy spo­tyka­my ludzi zu­pełnie nam ob­cych, który­mi zaczy­namy się interesować od pier­wsze­go wej­rze­nia, ja­koś raptownie, znienac­ka, za­nim choć słowem się do nich odezwiemy.

 W chwilach kiedy człowiek... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

"W chwilach kiedy człowiek potrzebuje obecności drugiej osoby zazwyczaj zostaje sam"

Myślę. O życiu. O pętlach czasu.... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

Myślę. O życiu. O pętlach czasu. O tym, że ptasie mleczko jest takie smaczne. A chmury dziś granatowe, przepełnione jakimś dziwnym rodzajem tęsknoty. O tym, że muzyka może mieć smak. Tak samo jak cisza czy głos. I jeszcze o tym, że będzie "wojna". Przeczuwam. Już się zbliża. Jak przyłoży burzą w serce, to będzie ciężko pozbierać marzenia.

  To  co minęło  powraca. Wchodzi... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

" To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą. "

Ludzie milczą. Uważają  że to... teksty

oliiska dodano: 26 czerwca 2016

Ludzie milczą. Uważają, że to najlepsze wyjście. Że kiedy zamkną usta za murem, to serce przestanie czuć. Ludzie się mylą. Milczenie potrafi okaleczyć najbardziej. Potrafi wypalić ranę. Potrafi zabić obłok.

 Podaruj temu  kogo kochasz skrzydła... teksty

oliiska dodano: 21 czerwca 2016

"Podaruj temu, kogo kochasz skrzydła, by mógł latać, korzenie, aby wracał i powody, aby został."

Jeżeli dobrze wiesz  że jesteś w... teksty

oliiska dodano: 21 czerwca 2016

Jeżeli dobrze wiesz, że jesteś w toksycznym związku, to nie jesteś silna. Jeśli jesteś z kimś kto Cię rani i obraża, to nie jesteś silna. Prawdziwa miłość polega na tym, że potrafisz odejść, że nie boisz się być sama. Siła polega na miłości do samej siebie!

 Miała straszą ochotę powiedzieć... teksty

oliiska dodano: 21 czerwca 2016

"Miała straszą ochotę powiedzieć mu jak najbanalniejsza z kobiet: Nie puszczaj mnie, przytul mnie do siebie, trzymaj mnie, zawładnij mną, bądź silny! Ale to były słowa, których nie mogła i umiała wypowiedzieć. Kiedy wypuściła go z objęć, powiedziała tylko: Tak się strasznie cieszę, że jestem z Tobą. Przy jej powściągliwości było to najwięcej na co umiała się zdobyć."

Wiesz co jest w Tobie... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Wiesz co jest w Tobie najseksowniejsze? Codzienność. Kiedy mówisz jak minął Ci dzień, i że na śniadanie zjadłeś drożdżowkę z budyniem. Kiedy o 22 robisz sobie kawe i kiedy siedzimy razem do 4 nad ranem wspominając blędy przeszłości. Uwielbiam gdy wyjadasz z mojego talerza i pijesz z mojej szklanki i gdy się złościsz, że leżałm cały dzień i nic nie robiłam. Najseksowniejszy jesteś gdy jesteś sobą, ubrany w codzienność.

Cała noc to za mało by się Tobą... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

Cała noc to za mało by się Tobą nacieszyć. To tak jak dać spragnionemu butelkę wody, nie pozwalając się napić. Nadal jestem spragniona.

  Uskrzydla   na osiem liter?... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

- Uskrzydla - na osiem liter? - Wódeczka?

„Nie staraj się dobrze wyglądać... teksty

oliiska dodano: 20 czerwca 2016

„Nie staraj się dobrze wyglądać, po prostu dobrze się czuj w tym, co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna, nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki, bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV