głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
odpychamodsiebieludzi1 Chcesz To Ci Opowiem O Tym Jak Upada Człowiek internet Napisz wszystko co czujesz: ......................... Siedząc sama w pokoju zrozumiałam jak bardzo jestem

odpychamodsiebieludzi1

odpychamodsiebieludzi1.moblo.pl
Chcesz To Ci Opowiem O Tym Jak Upada Człowiek internet
Chcesz To Ci Opowiem O Tym  Jak Upada... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 24 września 2015

Chcesz To Ci Opowiem O Tym, Jak Upada Człowiek/ internet

Napisz wszystko co czujesz:... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 21 września 2015

Napisz wszystko co czujesz: .........................

Siedząc sama w pokoju zrozumiałam... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 21 września 2015

Siedząc sama w pokoju zrozumiałam jak bardzo jestem samotna. Zrozumiałam że tak na prawdę chyba nikogo nie mam w tym całym chorym świece.

Bo kluczem do miłości jest fakt... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 18 lipca 2015

Bo kluczem do miłości jest fakt, że ten kto kocha bardziej nie ma w Niej chociażby najmniejszych szans.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Bo kluczem do miłości jest fakt... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 18 lipca 2015

Bo kluczem do miłości jest fakt, że ten kto kocha bardziej nie ma w Niej chociażby najmniejszych szans.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Zostawiłeś mnie samą  zupełnie... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 2 lipca 2015

Zostawiłeś mnie samą, zupełnie samą, bez żadnych wyjaśnień bez niczego tak po prostu, nie zastanowiłeś się czy będę płakać, czy będę smutna, lub jak bardzo może mnie to zaboleć. Zabolało mnie to bardzo, nie wyobrażasz sobie tego jak bardzo wtedy cierpiałam, zostawiłeś mnie w takim momencie gdzie byłeś mi najbardziej potrzebny, gdzie najbardziej potrzebowałam twojego wsparcia, ty po prostu odszedłeś.

Nic ci nie zawdzięczam  zupełnie... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 2 lipca 2015

Nic ci nie zawdzięczam, zupełnie nic. Jesteś dla mnie nikim już, jedyne czego dokonałeś to tego że jestem nie szczęśliwa, dokonałeś tego że boję się ufać, dokonałeś tego że zasypiając płacze w poduszkę dławiąc się łzami, odszedłeś bez jakiegokolwiek słowa.

Siedząc samotnie w pokoju przy kubku... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 10 czerwca 2015

Siedząc samotnie w pokoju przy kubku herbaty przypominam sobie jaka byłam szczęśliwa u twojego boku, jak bardzo cieszył mnie każdy dzień, przypominam sobie chwile które już nie nastąpią, przypominam sobie jak bardzo cieszyłam się na każdy twój widok, cieszyłam się ze wszystkiego będąc z tobą, nie umiałam być smutna będąc przy tobie, a kiedy już byłam smutna pocieszałeś mnie, nie lubiłeś jak byłam smutna. Tęsknie za wszystkimi wspólnymi chwilami, za wszystkim co było.

Życie wcale nie jest powieścią... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 10 czerwca 2015

Życie wcale nie jest powieścią idioty. To paskudna, wredna, zasrana tragedia napisana przez cynicznego psychopatę./ Internet

Bez ciebie jest mi tak cholernie... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 9 czerwca 2015

Bez ciebie jest mi tak cholernie ciężko. Już przyzwyczajam się prawie dwa lata że cię nie ma, ale wciąż pamiętam to wszystko. Czułe słowa, czułe gesty, obiecywanie sobie że nic nie zdoła nas rozdzielić. Pamiętasz jak tak mówiłeś? Pamiętasz? Myślałam że nie kłamiesz, myślałam że to właśnie ty, ten na którego czekałam. Ty zawsze rozumiałeś mnie, umiałeś mnie pocieszyć, umiałeś sprawić że jestem szczęśliwa, ty sprawiłeś że przestałam się ranić, a później odszedłeś i zaczęłam żyć po staremu. Płacz do poduszki, żyleta, alkohol i smutne posty. Zabrałeś mi całe szczęście i najgorsze jest to że nie wiem czy zrobiłeś to świadomie.

Nic nie istnieje. Miłość już... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 9 czerwca 2015

Nic nie istnieje. Miłość już dawno na tym świecie znikła, teraz liczy się to ile masz lajków do zdjęcia na facebooku, jak drogie nosisz ubrania, jaki masz telefon, ważne jest aby dziewczyna miała 40 kilo na wadze, proste długie włosy, dołeczki w policzkach, i ile masz tapety. Zaufanie? Nie, to też znikło, ludzie kłamią coraz częściej, udają kogoś kim nie są, próbują zatuszować swoją prawdziwą osobowość. Przyjaźń ? Teraz jest ważniejszy chłopak niż przyjaciel. Po prostu to co kiedyś było tak mało istotne teraz najbardziej liczy się w życiu.

Nic nie bolało  tak bardzo jak twoje... teksty

odpychamodsiebieludzi1 dodano: 31 maja 2015

Nic nie bolało tak bardzo jak twoje odejście. Odszedłeś bez żadnego słowa wyjaśnienia, odszedłeś tak po prostu nic nie mówiąc, i to najbardziej boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV