głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
obojetnoscii Po każdym spotkaniu z toba zawsze czuje nie odparte uczucie radości a za razem chce krzyczeć jak bardzo cierpie myśląc ze masz mnie tylko za opcje .! Podobno Lu

obojetnoscii

obojetnoscii.moblo.pl
Po każdym spotkaniu z toba zawsze czuje nie odparte uczucie radości a za razem chce krzyczeć jak bardzo cierpie myśląc ze masz mnie tylko za opcje .!
Po każdym spotkaniu z toba zawsze... teksty

obojetnoscii dodano: 20 listopada 2014

Po każdym spotkaniu z toba zawsze czuje nie odparte uczucie radości, a za razem chce krzyczeć jak bardzo cierpie myśląc, ze masz mnie tylko za opcje .!

Podobno Ludzie  którzy kiedyś się... teksty

obojetnoscii dodano: 14 listopada 2014

Podobno Ludzie, którzy kiedyś się spotkali, mieli ze sobą cokolwiek wspólnego .... Kiedyś znów się spotkają i znów zaczną wszystko od nowa...

Tak bardzo pragnę byś odpowiedział... teksty

obojetnoscii dodano: 14 listopada 2014

Tak bardzo pragnę byś odpowiedział na kilka mych pytań, szczerze, poważnie tak na moment bez uśmiechu

Byliśmy przy sobie.. urwał się... teksty

obojetnoscii dodano: 14 listopada 2014

Byliśmy przy sobie.. urwał się kontakt, minęło już tyle z 2 lata jeśli się nie mylę, a Ty znów powracasz, mieszasz mi w głowie. Dlaczego to robisz , czemu i ja robię to tobie .?!

Choć masz kogoś i ja również... teksty

obojetnoscii dodano: 14 listopada 2014

Choć masz kogoś i ja również kogoś mam.. Przyjeżdżasz porozmawiać prawie na co dzień, a zwykle wieczorem. To tylko rozmowa ale kończy się tak samo, palimy, gadamy potem widzimy siebie nago. I choć nic nas nie łączy prócz intymnych spotkać . wiedz chłopcze, chcę nie raz Ci jeszcze spotkać . Znamy się dobrze, zbyt by odpuścić. To chore być z kimś i mieć Cie również... Chciałabym powiedzieć Ci tylko, że uzależniam sie bardzo, choć brak mi słow i odwagi by móc Ci to jakoś wyrazić. Chciałabym móc być obojętna na twe spojrzenia, tych ciemnych oczu, ten uśmiech.. zakochuje się z dnia na dzień co raz bardziej i boje się, że to donikąd prowadzi ..

Niebieskooki Dupek   który... teksty

obojetnoscii dodano: 10 listopada 2014

Niebieskooki Dupek , który zawładnął mym sercem .!

Zmieniłam swoje życie... Da Ciebie... teksty

obojetnoscii dodano: 9 listopada 2014

Zmieniłam swoje życie... Da Ciebie by móc spędzać z tobą czas, by móc wierzyć w to , w co wcześniej bym nie uwierzyła.. Uwierzyć bym nie chciała..! Jesteś i to pięknę, żę wypełniasz mój czas tyloma sekundami twego uśmiechu .

Nie wierzysz  bo to bzdura albo... teksty

obojetnoscii dodano: 28 października 2014

Nie wierzysz, bo to bzdura albo wierzysz bo się boisz I szukasz słów w chmurach, chociaż życie to nie komiks Dobrze wiem jak to boli, niosę ciężar doświadczeń Spójrz w serce, choć wiem że nie zechcesz tam patrzeć...

Gdy ludzie nie potrafią Ci pomoc... teksty

obojetnoscii dodano: 22 października 2014

Gdy ludzie nie potrafią Ci pomoc, odwracają się .! A nie powinno tak być, skoro nie potrafią tobie pomoc. Powinni po prostu być przy tobie, a nie odwracać głowe

Wyciągnij pomocna dłoń  a Ci ja... teksty

obojetnoscii dodano: 19 października 2014

Wyciągnij pomocna dłoń, a Ci ja złamią!

Nawet własny ból nie jest tak... teksty

obojetnoscii dodano: 11 października 2014

Nawet własny ból nie jest tak ciężki, jak ból z kimś współodczuwany, ból za kogoś, dla kogoś, zwielokrotniony przez wyobraźnię.

Straciłam oparcie  mówiąc szczerze... teksty

obojetnoscii dodano: 26 września 2014

Straciłam oparcie, mówiąc szczerze myślałam , że Ty jesteś jedyny. Jednogłośnie się pomyliłam myśląc , że zostaniesz przy mnie na zawsze mówiąc "Tylko Ty"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV