głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
obojetnoscii Zamknij na chwile oczy pomyśl o czymś ... I trwaj w tym zaciskając pięść . Rachunek sumienia wypisz wpisz na kartke papieru co gryzie Cie a co postąpiłeś żle. P

obojetnoscii

obojetnoscii.moblo.pl
Zamknij na chwile oczy pomyśl o czymś ... I trwaj w tym zaciskając pięść . Rachunek sumienia wypisz wpisz na kartke papieru co gryzie Cie a co postąpiłeś żle.
Zamknij na chwile oczy  pomyśl o... teksty

obojetnoscii dodano: 4 sierpnia 2014

Zamknij na chwile oczy , pomyśl o czymś ... I trwaj w tym zaciskając pięść . Rachunek sumienia wypisz , wpisz na kartke papieru co gryzie Cie , a co postąpiłeś żle.

Przychodzą również takie chwile... teksty

obojetnoscii dodano: 4 sierpnia 2014

Przychodzą również takie chwile, gdy patrzysz przez okno i oczekujesz na to, aż pojawi się ktoś , kto może być godzień twego serca.

Karty na stół oboje pokazujemy... teksty

obojetnoscii dodano: 30 lipca 2014

Karty na stół, oboje pokazujemy swoje serca Ryzykując wszystko, mimo że to bardzo trudne

Mówisz że niewiele oczekujesz Nie... teksty

obojetnoscii dodano: 29 lipca 2014

Mówisz, że niewiele oczekujesz Nie potrafisz zrozumieć, dlaczego nie możesz mieć wszystkiego Ale nie wiesz jak codziennie o Ciebie walczę Wierzę w Twoje cele Po prostu chcę dla ciebie dobrze Zapomnij o tym, co było, ponieważ nic się zmieniło

Myślisz że jestem słaba bo Twoje... teksty

obojetnoscii dodano: 29 lipca 2014

Myślisz, że jestem słaba, bo Twoje słowa rozrywają mnie na strzępy Myślisz, że się kontrolujesz, ale bardzo się mylisz Wyżywasz się na mnie, chociaż nie zrobiłam nic złego Wszystko, czego pragniesz to moja uwaga I być kochanym.

Wolałabym mieć jedną noc niż nic... teksty

obojetnoscii dodano: 12 lipca 2014

Wolałabym mieć jedną noc niż nic przez wieczność Tak, to było by dobre, dla mnie Teraz albo nigdy..

Nie spytam Cię o wiek bo wiem  ze... teksty

obojetnoscii dodano: 8 lipca 2014

Nie spytam Cię o wiek bo wiem , ze nie wypada. Widać , ze lubisz seks bo ciągle o tym gadasz . Jesteś tak slodka wiesz, to twoja najwieksza wada bo w środku jestes gorzka, jak gorzka czekolada!

Gdy uniosłam głowę patrząc na... teksty

obojetnoscii dodano: 24 czerwca 2014

Gdy uniosłam głowę patrząc na jego niebieskie oczy, mogłabym rzec , że topię się w nich .. Po namyślę jednak mogłam stwierdzić , że byłam mu potrzebna , jestem .. Przecież to ja wniosłam do jedo kruchego , okropnego i zbrodniarskiego życia szczęście i porządek . Dzięki mnie jest mężczyzną , a nie zepsutym chłopcem do cna..walczącym o byt swej dumy.

Gram miłości ma większą wartość... teksty

obojetnoscii dodano: 20 czerwca 2014

Gram miłości ma większą wartość niż tona luksusu.

Ta chwila tuż przed zetknięciem... teksty

obojetnoscii dodano: 4 czerwca 2014

Ta chwila tuż przed zetknięciem ust... jakby zatrzymywał się czas, zastygało powietrze. Cały świat ogranicza się do koloru i głębi oczu drugiej osoby... potem powoli te dwa wszechbyty, wszechświaty zbliżają się do siebie. Badają - niczym wędrowiec nieznany ląd. I nagle dwa kosmosy stają się jednym. I w tej jedności odkrywasz sens istnienia. Nawet to, co następuje potem, jest już mniej istotne...ten pierwszy pocałunek, ta pierwsza namiastka zjednoczenia jest eksplozją szczęścia, którego już nigdy więcej nie zaznasz.

Wziął moja dłoń patrzył mi w... teksty

obojetnoscii dodano: 4 czerwca 2014

Wziął moja dłoń, patrzył mi w źrenice . Mówił , ze dzięki niemu nigdy się juz nie przelicze, nigdy nie upadne . Chciałbym zaufać i zaparcie w to wierzyłam gdybym się jednak nie przeliczyla.

Nie ma reguł nie ma zasad. Ty... teksty

obojetnoscii dodano: 4 czerwca 2014

Nie ma reguł, nie ma zasad. Ty tworzysz swój wyimaginowany świat . Tylko ty nosisz ciężar dni , tylko Ty jestes odpowiedzialny za to co robisz ... A ja.? Jestem odpowiedzialna za to co mowie , nie za to co zrozumiałeś !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV