głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nusiaq91 nie chcę być dziewczyną o której on przy swoich przyjaciołach mówi 'to ona'. nie. chce być w jego ramionach kiedy jego przyjaciele podchodzą i pytają 'to ta dzi

nusiaq91

nusiaq91.moblo.pl
nie chcę być dziewczyną o której on przy swoich przyjaciołach mówi 'to ona'. nie. chce być w jego ramionach kiedy jego przyjaciele podchodzą i pytają 'to ta dziewczy
nie chcę być dziewczyną  o której... teksty

nusiaq91 dodano: 9 listopada 2009

nie chcę być dziewczyną, o której on przy swoich przyjaciołach mówi 'to ona'. nie. chce być w jego ramionach, kiedy jego przyjaciele podchodzą i pytają 'to ta dziewczyna, o której nie potrafisz przestać mówić?'

Może powinniśmy się rozstać. Nie... teksty

nusiaq91 dodano: 9 listopada 2009

Może powinniśmy się rozstać. Nie wiem. Pewnie nigdy nie powinniśmy byli się spotykać. Ale tak się stało. Nic dziś już na tonie poradzimy. Nie powinniśmy byli iść do łóżka, potem spotykać się, to wszystko było bez sensu. Ale to wszystko było tez piękne. Ten koszmar jest cześcią naszego życia.

Możesz myśleć o mnie cokolwiek:... teksty

nusiaq91 dodano: 9 listopada 2009

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność,niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra..

Teraz  kiedy minęło już trochę... teksty

nusiaq91 dodano: 9 listopada 2009

Teraz, kiedy minęło już trochę czasu, mogę stwierdzić, że mimo tego, że nie chcesz mnie znać bawiłam się z Tobą wyśmienicie. Że naprawdę fajnie piło się z Tobą wódkę na plaży. I że nie znałam jak dotąd chłopaka, który miał takie gładkie dłonie.

ostatnio to ja chciałam z tobą... teksty

nusiaq91 dodano: 9 listopada 2009

ostatnio to ja chciałam z tobą porozmawiać o nas, a ty powiedziałeś, że już nie mamy o czym. teraz ty chcesz porozmawiać o nas... a ja... na pewno nie powiem ci tego samego co ty mnie.

w głębi duszy zawsze taka jestem... teksty

nusiaq91 dodano: 5 listopada 2009

w głębi duszy zawsze taka jestem, mam szeroki uśmiech na twarzy i śmiejące się oczy. najważniejsze, że mam szczęście, które czasem się przede mną ukrywa gdzieś w zakamarkach umysłu.ale przecież zawsze jest, zawsze może do mnie powrócić, wypłynąć z tej głębi, z nicości. warto na to czekać, nawet czasami całe życie, bo ta wyczekana radość jest najpiękniejszą radościa.

I właśnie to do mnie dotarło.  On... teksty

nusiaq91 dodano: 5 listopada 2009

I właśnie to do mnie dotarło. On nie wiedział, że ja go kochałam. Nie zdawał sobie sprawy jak silne było to uczucie. Nie miał pojęcia jak płakałam gdy odszedł. Myślał, że moja duma i siła charakteru pozwolą mi wyjść z tego związku bez najmniejszego szwanku. Mylił się. Do dzisiaj pamiętam mokrą pościel. Krew. Jednak to on, nie ja po kilkunastu dniach wplątał się w nowy związek. Taka to niby była wielka miłość?

I przyszedł ten dzień  w którym... teksty

nusiaq91 dodano: 5 listopada 2009

I przyszedł ten dzień, w którym już nawet nie ma pytań. Nie ma zaciskania powiek. Są tylko wspomnienia i jedno marzenie, w które wierzę. To nawet nie ja w nie wierzę, ale moje serce, które przecież jest zimne. Nie wiem jak i skąd bierze ciepło i rozpala ogień nadziei. Przestałam ufać ludziom, bo gdy nie ufasz to automatycznie się na nich nie zawodzisz. Tych, których uważałam kiedyś, za 'ważnych' dzisiaj są mi obojętni. Muszą tacy być, bo gdyby nie byli to czułabym ból w środku przez ich zachowanie.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

nusiaq91 dodano: 5 listopada 2009

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła...

nie było cię przy mnie   kiedy się... teksty

nusiaq91 dodano: 5 listopada 2009

nie było cię przy mnie, kiedy się bałam, kiedy zabłądziłam. posłuchaj mnie teraz, potknęłam się, tracę grunt pod nogam.

żyrandola uczepił się mój smutek... teksty

nusiaq91 dodano: 5 listopada 2009

żyrandola uczepił się mój smutek i tak dynda przed oczami .

  boisz się zapytać.?   nie  boję... teksty

nusiaq91 dodano: 17 października 2009

- boisz się zapytać.? - nie, boję się usłyszeć odpowiedź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV