głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nusiaq91

„Kiedyś sądziłem — mówi jeden z nich — że ludzi pamiętamy dopóki możemy ich opisać. Teraz myślę że jest odwrotnie: są z nami dopóki nie umiemy tego zrobić. Dopiero martwych ludzi mamy na własność zredukowanych do jakiegoś obrazka czy kilku zdań. Postaci w tle. Teraz już wiadomo — byli tacy lub śmacy. Teraz możemy podsumować całą tę szarpaninę. Rozplątać niekonsekwencje. Postawić kropkę. Wpisać wynik. Ale jeszcze nie wszystko pamiętam. Dopóki nie mogę ich opisać jeszcze trochę żyją”

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

„Kiedyś sądziłem — mówi jeden z nich — że ludzi pamiętamy, dopóki możemy ich opisać. Teraz myślę, że jest odwrotnie: są z nami, dopóki nie umiemy tego zrobić. Dopiero martwych ludzi mamy na własność, zredukowanych do jakiegoś obrazka czy kilku zdań. Postaci w tle. Teraz już wiadomo — byli tacy lub śmacy. Teraz możemy podsumować całą tę szarpaninę. Rozplątać niekonsekwencje. Postawić kropkę. Wpisać wynik. Ale jeszcze nie wszystko pamiętam. Dopóki nie mogę ich opisać, jeszcze trochę żyją”

I nikt nigdy się nie dowie co się naprawdę stało tamtej nocy  kiedy wszystko pękło. Nikt się nie dowie jaką decyzję też podjęłam. Wystarczy zabawy moją osobą. Będę Twoja karma.

as123456789 dodano: 2 tygodnie temu

I nikt nigdy się nie dowie, co się naprawdę stało tamtej nocy , kiedy wszystko pękło. Nikt się nie dowie jaką decyzję też podjęłam. Wystarczy zabawy moją osobą. Będę Twoja karma.

I know everything happens for a reason but what the fuck

mooo120 dodano: 6 maja 2023

I know everything happens for a reason, but what the fuck

Spazmy płaczu naprzemienne ze spokojem. Nie pamiętam już kiedy przez moje ciało i duszę przechodził taki bol. Nie pamiętam już kiedy modliłam się o.smuerc tak jak dzisiaj. Nie życzę nikomu. Przysięgam

as123456789 dodano: 3 maja 2023

Spazmy płaczu naprzemienne ze spokojem. Nie pamiętam już kiedy przez moje ciało i duszę przechodził taki bol. Nie pamiętam już kiedy modliłam się o.smuerc tak jak dzisiaj. Nie życzę nikomu. Przysięgam

 Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego najmocniejszego najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku pięćset kwasów worek grzybków tubę kleju większą od ciężarówki basen benzyn tak duży żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć.

jednorazowagra dodano: 2 maja 2023

"Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile tylko się da by zapomnieć."

Nikt wam nie ujmie bólu Maju. Ale przeżywamy żałobę bo kochaliśmy. To miłość musicie zapamiętać. Miłość pozostaje.

jednorazowagra dodano: 11 kwietnia 2023

Nikt wam nie ujmie bólu, Maju. Ale przeżywamy żałobę, bo kochaliśmy. To miłość musicie zapamiętać. Miłość pozostaje.

Prawda żałoby jest całkiem prosta: teraz gdy mama nie żyje jestem przyparty do śmierci nie oddziela mnie już od niej nic oprócz czasu .

jednorazowagra dodano: 11 kwietnia 2023

Prawda żałoby jest całkiem prosta: teraz, gdy mama nie żyje, jestem przyparty do śmierci (nie oddziela mnie już od niej nic oprócz czasu).

Kiedy świat się rozpada na milion kawałków i nie wiesz co robić dalej jest najbardziej chujowym zjawizkiem jakie możesz być.kiedy siedzisz i obserwujesz jak wszystko się rozpada kawałek po kawałku a nic nie możesz z tym zrobić. Kiedy siedzisz że lzami w oczach i modlisz się resztkami sił żeby ro był jakiś kiepski zart. Ile kurwa jeszcze ile?

as123456789 dodano: 31 marca 2023

Kiedy świat się rozpada na milion kawałków i nie wiesz co robić dalej, jest najbardziej chujowym zjawizkiem jakie możesz być.kiedy siedzisz i obserwujesz jak wszystko się rozpada, kawałek po kawałku, a nic nie możesz z tym zrobić. Kiedy siedzisz że lzami w oczach i modlisz się resztkami sił, żeby ro był jakiś kiepski zart. Ile kurwa jeszcze, ile?

Mówili mi żeby się nie prosić mówili żeby załatwić ta sprawę 4 miesiące temu. Ale nie bo to rodzina nie bo może się zmieni. Wyszło. Namiary na adwokata są czekamy do południa i podejmujemy kroki. Boję się w chuj ale wystarczy. Czas zacząć walczyć o swoje i przestać się bać. Szczególnie teraz kiedy w ciągu tyg może zmienić się moje całe życie. Świat stanie na głowie a ja będę najszczęśliwsza na świecie. Jeszcze chwila i będzie wiadomo. Jeszcze chwila.

as123456789 dodano: 31 marca 2023

Mówili mi, żeby się nie prosić, mówili, żeby załatwić ta sprawę 4 miesiące temu. Ale nie, bo to rodzina, nie bo może się zmieni. Wyszło. Namiary na adwokata są, czekamy do południa i podejmujemy kroki. Boję się w chuj, ale wystarczy. Czas zacząć walczyć o swoje i przestać się bać. Szczególnie teraz, kiedy w ciągu tyg może zmienić się moje całe życie. Świat stanie na głowie, a ja będę najszczęśliwsza na świecie. Jeszcze chwila i będzie wiadomo. Jeszcze chwila.

3 dni dla jednych to mało dla jednych dużo. Dla mnie w tym momencie te 3 dni są pelne nadziei wiary i modlitw. Hormony mi buzują nerwy puszczają boję się. Jakby to był test to połowa byłaby poprawna odpowiedzią.

as123456789 dodano: 30 marca 2023

3 dni, dla jednych to mało, dla jednych dużo. Dla mnie w tym momencie te 3 dni są pelne nadziei, wiary i modlitw. Hormony mi buzują, nerwy puszczają, boję się. Jakby to był test, to połowa byłaby poprawna odpowiedzią.

Chciałabym mieć w życiu tryb kreatywny a ciągle jadę na trybie przetrwania.

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 19 marca 2023

Chciałabym mieć w życiu tryb kreatywny, a ciągle jadę na trybie przetrwania.

 Rozmowy podczas których obie strony się boją nie udają się nigdy.  Ona boi się na pewno ja nie wiem czy się boję. Nie wiem bo nie potrafię zlokalizować w sobie strachu. Nie umiem do końca wyczuć która emocja tak naprawdę nim jest. W takich sytuacjach czuję jak coś rośnie mi w żołądku napiera na jego ściany porusza się w nim wokół własnej osi ... . Ale w tym wszystkim nie wiem czy to strach czy niepokój. To po prostu ciało obce w żołądku które pojawia się i znika nawet nie rozciągając jego ścian.   Jak się czujesz?  pyta.  Dobrze.  odpowiadam. Może jesteśmy przestraszeni a może po prostu nie mamy już sobie zupełnie nic do powiedzenia.   Ja niespecjalnie.  odpowiada. Zawsze mówiła o sobie bez zapytania pierwsza tak samo jak pierwsza potrafiła udzielać ludziom pijanym korepetycji z dobrego wychowania.  Czemu?  pytam. Z tego co pamiętam całe jej życie polega na czuciu się niespecjalnie.  Mam problemy ze snem.  odpowiada.  Praktycznie w ogóle nie śpię.

jednorazowagra dodano: 17 luty 2023

"Rozmowy, podczas których obie strony się boją, nie udają się nigdy. Ona boi się na pewno, ja nie wiem, czy się boję. Nie wiem, bo nie potrafię zlokalizować w sobie strachu. Nie umiem do końca wyczuć, która emocja tak naprawdę nim jest. W takich sytuacjach czuję, jak coś rośnie mi w żołądku, napiera na jego ściany, porusza się w nim wokół własnej osi (...). Ale w tym wszystkim nie wiem, czy to strach, czy niepokój. To po prostu ciało obce w żołądku, które pojawia się i znika, nawet nie rozciągając jego ścian. - Jak się czujesz? - pyta. - Dobrze. - odpowiadam. Może jesteśmy przestraszeni, a może po prostu nie mamy już sobie zupełnie nic do powiedzenia. - Ja niespecjalnie. - odpowiada. Zawsze mówiła o sobie bez zapytania, pierwsza, tak samo jak pierwsza potrafiła udzielać ludziom pijanym korepetycji z dobrego wychowania. - Czemu? - pytam. Z tego, co pamiętam, całe jej życie polega na czuciu się niespecjalnie. - Mam problemy ze snem. - odpowiada. - Praktycznie w ogóle nie śpię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV