głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notnow Granice stawiamy sobie tu sami brak innych granic. Bawić się życiem to trzeba potrafić się nie zadławić. Pomyśl jak oni mają nam mówić co robić jak żyją z Excel

notnow

notnow.moblo.pl
Granice stawiamy sobie tu sami brak innych granic. Bawić się życiem to trzeba potrafić się nie zadławić. Pomyśl jak oni mają nam mówić co robić jak żyją z Excela jak
Granice stawiamy sobie tu sami  brak... teksty

notnow dodano: 1 tydzień temu

Granice stawiamy sobie tu sami, brak innych granic. Bawić się życiem to trzeba potrafić, się nie zadławić. Pomyśl, jak oni mają nam mówić co robić, jak żyją z Excela, jak można mijając życie codziennie pierdolić o celach. My jedziemy właśnie posłuchać jak szumi kolejny ocean.

Ja nawet goły i goły przy tobie... teksty

notnow dodano: 1 tydzień temu

Ja nawet goły i goły przy tobie byłbym sobą, bo nawet jointy pod wodą mogę jarać z tobą.

Patrz możemy rozebrać świat w... teksty

notnow dodano: 1 tydzień temu

Patrz możemy rozebrać świat w pokera jedną ręką, śmiać w problemach, stojąc twarzą w twarz tak na miękko. Strach ucieka przed nami, jesteśmy razem jak kevlar, jak teflon - nic nie przywiera, spływa to po nas jak chujowa przeszłość.

Czasami mówię do ciebie zdrobniale... teksty

notnow dodano: 1 tydzień temu

Czasami mówię do ciebie zdrobniale, bezpośrednio, często, czasami nie mówię wcale, chcę pomilczeć razem też, bo nie lubię nudy, sztampy, kalki, nie lubię rutyny bardzo. Skarbie będziemy nieprzewidywalni.

Spokojnie patrzę w przyszłość... teksty

notnow dodano: 1 tydzień temu

Spokojnie patrzę w przyszłość, choć na gardle często nóż. Bogatsi w doświadczenia, poddani wielu próbom, życie podsuwa temat, nigdy nie zabraknie słów.

Rap to życia tło  maluję go i... teksty

notnow dodano: 1 tydzień temu

Rap to życia tło, maluję go i jeszcze wiele trzeba tutaj zrobić

Ej chodź się napijemy i wymażemy... teksty

notnow dodano: 4 października 2020

Ej chodź się napijemy i wymażemy sceny, w których żadne z nas nie chciało grać. Potem im powiemy, że lubimy afery, najebać i się naćpać, zresztą powiedz sam. Choć się zapomnimy, jak ludzie co bez siły, padli gdzieś po drodze, daj mi tylko znak Nigdy nie wrócimy, a niebo to nie limit, a kiedy stracę wszystko - to nie byłem ja.

Cóż wart jest dziś niewczesny żal... teksty

notnow dodano: 4 października 2020

Cóż wart jest dziś niewczesny żal, że los wziął to co dał.

Zużytych słów przesypywaniem... teksty

notnow dodano: 4 października 2020

Zużytych słów przesypywaniem, gubieniem dróg i odnajdywaniem, odmierzam czas, nie używając dat. Bez godzin i bez kalendarzy, długością dni i zmiennością zdarzeń.

Wśród siedmiu dni tygodnia... teksty

notnow dodano: 4 października 2020

Wśród siedmiu dni tygodnia, jednakich tak. W tańczących deszczu kroplach, zawodu łzach. Po lustra obu stronach, w nowych wciąż marzeniach. Gdzie jestem, gdzie mnie nie ma, już nie bardzo wiem.

Jak rozpoznać ludzi  których już... teksty

notnow dodano: 4 października 2020

Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych? Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję? Odpowiedzi szukaj, czasu jest tak wiele.

Na zewnątrz mgła  tylko ziąb i... teksty

notnow dodano: 4 października 2020

Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz, a dla mnie świat, w ciepłym świetle świec. Powietrze ma elektryczny smak, chciałbym tak trwać, nawet tysiąc lat.. Bo jesteś Ty.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV