głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzostwo. teksty nothinglikeus dodał komentarz: mistrzostwo. do wpisu 2 lipca 2013
mega ! teksty nothinglikeus dodał komentarz: mega ! do wpisu 2 lipca 2013
piękne teksty nothinglikeus dodał komentarz: piękne do wpisu 2 lipca 2013
proste. teksty nothinglikeus dodał komentarz: proste. do wpisu 2 lipca 2013
... teksty nothinglikeus dodał komentarz: ... do wpisu 2 lipca 2013
Znowu mam udawać   że nikt mnie nie... teksty

nothinglikeus dodano: 1 lipca 2013

Znowu mam udawać , że nikt mnie nie zranił , że jest dobrze , a nie jest tak od dawna . Kolejna nieprzespana noc , która to już z rzędu ? Ile jescze czasu minie zanim umrą te myśli , zanim zgaśnie ten ból w sercu? Mama martwi się o mnie , a wiem dziwne by było jakby się nie martwiła o córki zdrowie . Zła opinia na mój temat ciągle obija się jej o uszy i pewnie ciężko jej na duszy , myśli to nie moje dziecko , ja nie chciałam mamo , wiem , że czujesz się kiepsko. W moim sercu zgasła nadzieja , chciałabym , lecz jeszcze nie potrafię nic pozmieniać . Z Twoich obietnic pozostał tylko pył , czas rozsypał go po glebie , nie zostało z nas nic , nie ma mnie i ciebie . Chcę odrzucić ten smutek , nie chcę tych cierpień , wyrzucę je z siebie ,bo stać mnie na więcej. Wiem ,smutne są łzy , spływające po policzkach, lecz otre je , a ból zniknie dzisiaj . Umiem się smucić , ale umiem się też wkurwiać , będę ranić facetów i grać im na uczuciach.

Mam dużo do powiedzenia   lecz tak... teksty

nothinglikeus dodano: 30 czerwca 2013

Mam dużo do powiedzenia , lecz tak naprawdę mówię mało.. Choć zawsze znajdę odpowiedź na jakieś pytanie , to czasem wolę po prostu wszystko przemilczeć.. Nie dlatego , że boje się , co pomyślą sobie inni o mojej opinii.. To dlatego , że nie chcę ranić ludzi. Przecież wiem jaki to ból , okropny, nie chcę , aby musieli przechodzić takie męki.. Ten świat i tak wystarczająco doprowadza ich do bólu..

Brak mi słów   by Ci szczerze... teksty

nothinglikeus dodano: 30 czerwca 2013

Brak mi słów , by Ci szczerze podziękować za to wszystko , Droga Mamo. Byłaś i jesteś dla mnie wielkim oparciem . Zawsze na Ciebie mogę liczyć. Nie potrafię Ci tego powiedzieć wprost.. Z całego serca przepraszam za wyrządzone krzywdy , za Twoje wylane przeze mnie łzy.. Nawet nie wiesz jak to boli , widzieć Cię cierpiącą przez Twój największy skarb , przez Twoje dziecko..

Nie umiem powiedzieć do niego : ''... teksty

nothinglikeus dodano: 30 czerwca 2013

Nie umiem powiedzieć do niego : '' Tato '' , jakby nigdy dla mnie nie istniał . Kiedyś siadał przy mnie i tłumaczył mi różne dziwactwa tego życia , dziś , siadając obok siebie , on zapyta tylko : '' Co u Ciebie? '' . Nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Powinien być moim autorytetem , a poległ.. Brak mi szczęśliwych chwil z dzieciństwa , kiedy to zajmował się mną tak bardzo. Pamiętam jednak , że rzeczy , wnoszące w moje życie szczęście zapamiętuje najbardziej , albowiem zdarzają się one najrzadziej..

I będzie tak jak być teraz musi. To... teksty

nothinglikeus dodano: 30 czerwca 2013

I będzie tak jak być teraz musi. To nic , że tęsknie , to nic , że Cię kocham. Skoro ona daje Ci więcej szczęścia i czujesz do niej silne uczucie , łączy was silna więź , nie chcę tego psuć. Chcę tylko , abyś był szczęśliwy..

Oddałabym wszystko   żeby tak... teksty

nothinglikeus dodano: 30 czerwca 2013

Oddałabym wszystko , żeby tak pozostało . Oddałabym Ci oczy , abyś zawsze patrzał na mnie , jakbym była jedyną kobietą na świecie , jakbym była cudem , kimś niespotykanym , kimś , kto zawładnął Twoim sercem. Oddałabym Ci płuca , żebyś mógł oddychać , gdyby zabrakło Ci tlenu. Oddałabym Ci nogi , żebyś zawsze szedł w moją stronę , do mnie . Oddałabym Ci serce , abyś kochał mnie na wieki . I wcale niczego by mi nie brakowało , jestem wypełniona miłością do Ciebie , mam przy Tobie wszystko ♥

Był bez serca   chociaż twierdził... teksty

nothinglikeus dodano: 30 czerwca 2013

Był bez serca , chociaż twierdził inaczej.. ale przecież , gdyby je miał to by mnie tak nie potraktował.. Czy on wie jak to boli?! Z pewnością nie wie , nie rozumie tego.. Tak jak nigdy nikt.. Czuje się beznadziejnie , nie to , co przy nim . Chciałabym , żeby był już blisko , przy mnie . Chciałabym , żeby był tylko mój , tylko dla mnie . Kiedy jesteśmy przy sobie , serce przy sercu , policzek przy policzku , dłoń przy dłoni , chcę , aby tak pozostało , aby chwila stała się dłuższa niż zawsze. Chcę , aby trwała wiecznie.. chociaż to i tak za mało..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV