głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Szaleję za Nim.Tak to pewne. 4 lata kochałam Cię tak jakby świat przetrwać miał tylko dzięki nam niezachwianie Uwielbiam takie dni kiedy leże pod kocem z gorącą

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Szaleję za Nim.Tak to pewne.
Szaleję za Nim.Tak to pewne. teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 9 grudnia 2014

Szaleję za Nim.Tak to pewne.

4 lata kochałam Cię  tak jakby... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 7 grudnia 2014

4 lata kochałam Cię tak jakby świat przetrwać miał tylko dzięki nam niezachwianie

Uwielbiam takie dni kiedy leże pod... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 4 grudnia 2014

Uwielbiam takie dni kiedy leże pod kocem z gorącą herbatą, czytam książkę i nic więcej mi nie potrzeba.Wole to niż użalanie się nad sobą czy nawet imprezowanie.Potrzebuję odetchnąć, zaznać spokoju choć na chwilę, chwileczkę.To taka ucieczka od rzeczywistości.Nie na długo bo trzeba w końcu ruszyć tyłek i wziąć się do roboty, pokazać światu, że jestem silną, niezależną kobietą.

 ...  Nie pasuję do plotkowania.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 4 grudnia 2014

(...) Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę, że w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość. - Meryl Streep

Zawsze odstraszałam wszystkich jak... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 3 grudnia 2014

Zawsze odstraszałam wszystkich jak zaczęłam opowiadać o sobie więc czasem, żeby po prostu tego uniknąć zaczęłam koloryzować swoje życie.Podobało mi się "lepsze" życie-bez problemów.Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi.PRAWDA zawsze wychodziła na jaw a ja potem jeszcze bardziej cierpiałam, więc postanowiłam za wszelką cenę mówić prawdę bo to przecież źle o kimś świadczy jeśli nagle przestanie się odzywać a nawet unikać.Parę dni temu odważyłam się i powiedziałam jaka na prawdę jestem, co mnie dręczy i jakie mam plany na przyszłość.Pierwszy raz w życiu nie pożałowałam swojej decyzji.Pomijając to, że mnie wysłuchał to nawet przytulił ,powiedział "Jesteś silna, dasz rade". Choć sama w to nie wierzę to pociesza mnie fakt, że JEGO nie wystraszyłam i nadal chce utrzymać ze mną kontakt.DZIĘKUJĘ !

gorzej być nie mogło...zabijcie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 2 grudnia 2014

gorzej być nie mogło...zabijcie mnie albo ja sama to zrobię.

Okropnie jest ze świadomością  że... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 listopada 2014

Okropnie jest ze świadomością, że ktoś się o Ciebie stara, chciałby czegoś więcej niż przyjaźni, a Ciebie coś hamuje by to odwzajemnić.

Jestem totalnie zagubiona.Wczoraj... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 listopada 2014

Jestem totalnie zagubiona.Wczoraj wydarzyło się coś co nie powinno mieć miejsca.2 facetów, którzy o mnie zabiegają i mnie kręcą, siedzieli koło mnie.Nie wiedziałam co robić, z kim gadać, czułam się okropnie..

Czuję się totalnie beznadziejna  bo... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 listopada 2014

Czuję się totalnie beznadziejna, bo tak cholernie marnuję swoje życie. Bo kocham kogoś, kogo w ogóle już nie obchodzę. Bo czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy. Bo żyję naiwną nadzieją, bo tęsknię zupełnie niepotrzebnie, bo ciągle jestem smutna, bo za dużo płaczę. Bo chciałam być szczęśliwa, właśnie z nim.

Zrobiłam z siebie kretynkę.Gratuluję. teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 listopada 2014

Zrobiłam z siebie kretynkę.Gratuluję.

  Powiedź kiedy tak na prawdę... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 27 listopada 2014

- Powiedź kiedy tak na prawdę przestałeś mnie kochać ? - Ja nigdy nawet nie zacząłem to kiedy miałem skończyć...- ...to po co to było ? Te wszystkie gesty,słowa,czyny.Jak mogłeś...Dlaczego...- Och kotuś mamy XXI wiek tu nie liczy się miłość tylko zabawa - Zabawa ? Dla ciebie to tylko zabawa a dla mnie to coś więcej.Jak mogłeś przez tyle miesięcy drwić z moich uczuć...WYJDŹ. - Jak chcesz, fajnie było.Tylko nic sobie nie zrób............

Polubił moje zdjęcie.Uśmiecham... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 listopada 2014

Polubił moje zdjęcie.Uśmiecham się do monitora.IDIOTKA.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV