głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Okropnie jest ze świadomością że ktoś się o Ciebie stara chciałby czegoś więcej niż przyjaźni a Ciebie coś hamuje by to odwzajemnić. Jestem totalnie zagubiona.W

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Okropnie jest ze świadomością że ktoś się o Ciebie stara chciałby czegoś więcej niż przyjaźni a Ciebie coś hamuje by to odwzajemnić.
Okropnie jest ze świadomością  że... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 listopada 2014

Okropnie jest ze świadomością, że ktoś się o Ciebie stara, chciałby czegoś więcej niż przyjaźni, a Ciebie coś hamuje by to odwzajemnić.

Jestem totalnie zagubiona.Wczoraj... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 listopada 2014

Jestem totalnie zagubiona.Wczoraj wydarzyło się coś co nie powinno mieć miejsca.2 facetów, którzy o mnie zabiegają i mnie kręcą, siedzieli koło mnie.Nie wiedziałam co robić, z kim gadać, czułam się okropnie..

Czuję się totalnie beznadziejna  bo... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 listopada 2014

Czuję się totalnie beznadziejna, bo tak cholernie marnuję swoje życie. Bo kocham kogoś, kogo w ogóle już nie obchodzę. Bo czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy. Bo żyję naiwną nadzieją, bo tęsknię zupełnie niepotrzebnie, bo ciągle jestem smutna, bo za dużo płaczę. Bo chciałam być szczęśliwa, właśnie z nim.

Zrobiłam z siebie kretynkę.Gratuluję. teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 listopada 2014

Zrobiłam z siebie kretynkę.Gratuluję.

  Powiedź kiedy tak na prawdę... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 27 listopada 2014

- Powiedź kiedy tak na prawdę przestałeś mnie kochać ? - Ja nigdy nawet nie zacząłem to kiedy miałem skończyć...- ...to po co to było ? Te wszystkie gesty,słowa,czyny.Jak mogłeś...Dlaczego...- Och kotuś mamy XXI wiek tu nie liczy się miłość tylko zabawa - Zabawa ? Dla ciebie to tylko zabawa a dla mnie to coś więcej.Jak mogłeś przez tyle miesięcy drwić z moich uczuć...WYJDŹ. - Jak chcesz, fajnie było.Tylko nic sobie nie zrób............

Polubił moje zdjęcie.Uśmiecham... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 listopada 2014

Polubił moje zdjęcie.Uśmiecham się do monitora.IDIOTKA.

Chyba się zakochałam...o nieee.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 listopada 2014

Chyba się zakochałam...o nieee. Serce znowu odwala swoje, rozum nie wie co jest grane...

 Nasza miłość jest nieposłuszna... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 24 listopada 2014

"Nasza miłość jest nieposłuszna wymknęła się spod kontroli kto to widział tak kochać..."

6 grudnia 2014 roku o godzinie 18:09... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 24 listopada 2014

6 grudnia 2014 roku o godzinie 18:09 miną 4 lata odkąd napisałeś do mnie. Od tamtej chwili moje życia zmieniło się o 180 stopni.Nigdy wcześniej nie wiedziałam, że można tak kochać i jednocześnie nienawidzić jednej osoby, pokazałeś jak bardzo jestem słaba i naiwna,jak można zniszczyć drugiego człowieka psychicznie.Przez te 4 lata rodziło się we mnie uczucie nie do opisania, nie umiem, nie potrafię o tobie zapomnieć choć wiem, że zranisz mnie jeszcze nie raz to ciągle pakuję się w to bagno. Coraz głębiej i głębiej a kiedy okazuję się, że DOŚĆ tak dalej być nie może i chce wyjść z tego gówna to widzę Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie i wszystko szlag trafia.Wpierdalam się w to jeszcze mocniej i tak to wygląda za każdym razem.Więc proszę o jedno.Zniknij, daj zapomnieć, daj żyć bez Ciebie. /nochodztubejbe

KURWA wyraża więcej niż tysiąc... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 24 listopada 2014

KURWA-wyraża więcej niż tysiąc słów. Nawet jak powiem 100 razy KURWA nie pomoże...Nie potrafię się uspokoić.Nie potrafię zapomnieć.Nie potrafię się ogarnąć.

Zaczynam tęsknić za Nim.Za nocami... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 24 listopada 2014

Zaczynam tęsknić za Nim.Za nocami spędzonymi z Nim w łóżku, za poranne herbaty, niekończące się pocałunki.Brakuję mi tych szaroniebieskich oczu.Brakuję mi Jego dotyku,głosu.Nawet tych chwil w milczeniu.

Dlaczego jestem taka naiwna?Dlaczego... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 22 listopada 2014

Dlaczego jestem taka naiwna?Dlaczego tak szybko przyzwyczajam się do ludzi?Dlaczego daje sobą manipulować?Dlaczego jestem taka słaba, bezsilna...Dlaczego?!Nienawidzę tego...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV