głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto był oryginalny duże bluzy ciągle słuchawki w uszach i bity które sam tworzył. przystojnie wyglądał każdego dnia co dzień lepsze perfumy a na skinienie palcem mó

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
był oryginalny duże bluzy ciągle słuchawki w uszach i bity które sam tworzył. przystojnie wyglądał każdego dnia co dzień lepsze perfumy a na skinienie palcem mógł
był oryginalny duże bluzy ciągle... teksty

niunialubiszto dodano: 23 listopada 2011

był oryginalny, duże bluzy, ciągle słuchawki w uszach i bity które sam tworzył. przystojnie wyglądał każdego dnia, co dzień lepsze perfumy, a na skinienie palcem mógł mieć każdą lalkę. pewnie przez to wszystko, leciała na niego każda panienka. każda się nim zachwycała, specjalnie przechodziła obok niego i udawała zabawną, żeby się mu przypodobać. siedział pewnego dnia na ławce, pisząc coś na kartkach swojego zeszytu. usiadłam na przeciwko, patrząc na niego spod daszka dużej czapki swojego kumpla. Nagle zadzwonił telefon ' kurwa , że też w takiej chwili ' , odrzuciłam połączenie i wróciłam do patrzenia na niego. zajarzyłam że pewnie pisze kolejny tekst piosenki. podniósł się i podszedł do mnie, zostawiając obok mnie zapisaną kartkę. spojrzałam kątem oka, niepewnie biorąc ją do ręki . ' Uwielbiam kiedy na mnie patrzysz, pozwalam robić to tylko tobie, bo tylko twój wzrok kocham. '

tak wiele planuję  tak wiele mi... teksty

niunialubiszto dodano: 23 listopada 2011

tak wiele planuję - tak wiele mi się nie udaje. mam tak dużo marzeń - spełniam tyle ile mogę. tak mocno wierzę - choć czasem nie mam na to już sił. obieram cel - choć na dobrą sprawę nie mam punktu odniesienia. tak wiele razy się zawodzę - choć próbuję ufać. tak mocno kocham - choć powinnam wyjebać Go z serca. tak dużo kopów dostaję - a mimo to podnoszę się i idę dalej. bo wiesz , nie warto upaść na glebę - uwierz, asfalt źle smakuje i wygląda z bliska.

Zębowa wróżka uczy dzieci  że... teksty

niunialubiszto dodano: 23 listopada 2011

Zębowa wróżka uczy dzieci , że mogą dostać pieniądze za sprzedawanie swoich części ciała - ja osobiście obwiniam ją o prostytucję.

Ludzie czekają. Na autobus... teksty

niunialubiszto dodano: 23 listopada 2011

Ludzie czekają. Na autobus, gwiazdkę z nieba, dwudzieste trzecie urodziny. Ja czekam na Ciebie.

 powoli podszedł do mnie  złapał... teksty

niunialubiszto dodano: 23 listopada 2011

- powoli podszedł do mnie , złapał za rękę , przytulił . powiedział, że teraz wszystko się zmieni. - i co ?! i co było dalej? - zadzwonił ten jebany budzik.

Nie próbuj mówić o miłości bo... teksty

niunialubiszto dodano: 22 listopada 2011

Nie próbuj mówić o miłości, bo ona w słowach się nie mieści.

Usiądziemy na ławce w parku... teksty

niunialubiszto dodano: 22 listopada 2011

Usiądziemy na ławce w parku wypijemy po tysiąc tymbarków wsadzimy polne kwiaty w butelki przytulisz mnie mocno a ja otworzę żelki . '

Czasem leżę w trawie i wcale mnie... teksty

niunialubiszto dodano: 22 listopada 2011

Czasem leżę w trawie i wcale mnie nie widać I świat jest taki ładny! A potem ktoś przychodzi i pyta: 'Jak się dziś czujesz?' I zaraz okazuje się, że okropnie.

Mam zamiar wypić FRUGO z wódką... teksty

niunialubiszto dodano: 20 listopada 2011

Mam zamiar wypić FRUGO z wódką, żeby poczuć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem życia'

sterty ubrań  pootwierane książki... teksty

niunialubiszto dodano: 20 listopada 2011

sterty ubrań , pootwierane książki , kubki po herbacie i nadgryzione jabłka . a pośród tego wszystkiego ja . rozczochrana , w szarym dresie i rozwleczonym swetrze . i mimo , że burdel wokół przypominał ten w mojej głowie , czułam się niewytłumaczalnie szczęśliwa w swoim syfiastym świecie .

nie oczekuję wiele . pragnę... teksty

niunialubiszto dodano: 20 listopada 2011

nie oczekuję wiele . pragnę normalnej rozmowy , jak normalni znajomi . ` siema ` rzucanego na przywitanie , głupiego ` co tam ? ` w sms'ie . chcę mieć świadomość , że jeszcze choć trochę cię obchodzę .

prędzej czy później  ludzie za... teksty

niunialubiszto dodano: 20 listopada 2011

prędzej, czy później - ludzie, za których teraz skoczyłabyś w ogień - spierdolą Ci życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV