głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niunialubiszto

Wokół szaro pada deszcz. Nikt nie widzi twoich łez. Na ustach drży modlitwy szloch i nadzieja pozostaje że chociaż On wysłucha pomoże przetrwać noc wskaże jak żyć gdy los nie daje szans by w górę się wzbić.  M.B.

ajhejtju dodano: 1 godzinę temu

Wokół szaro pada deszcz. Nikt nie widzi twoich łez. Na ustach drży modlitwy szloch i nadzieja pozostaje że chociaż On wysłucha, pomoże przetrwać noc, wskaże jak żyć gdy los nie daje szans by w górę się wzbić. //M.B.

Resztki marzeń pogrzebane siegaja serca dna.  M.B.

ajhejtju dodano: 1 godzinę temu

Resztki marzeń pogrzebane siegaja serca dna. // M.B.

Nie poda nikt dłoni. Im obcy bólu smak gdy sięgają gwiazd. A ty walczysz o każdy dzień każdą chwilę przeżyć chcesz od nowa .  M.B.

ajhejtju dodano: 1 godzinę temu

Nie poda nikt dłoni. Im obcy bólu smak gdy sięgają gwiazd. A ty walczysz o każdy dzień każdą chwilę przeżyć chcesz od nowa . // M.B.

Bo w dzisiejszych czasach już ciężko o prawdziwego dżentelmena który otworzy Ci drzwi od samochody czy ustąpi miejsca wpuści pierwszą do klatki schodowej. Ciężko znaleźć takiego który podejdzie do Ciebie pomimo swojej nieśmiałości zacznie z Tobą rozmawiać. Teraz dżentelmen wygląda jak młodsza wersja pijaczyny który ma smartphone'a i wypisuje do Ciebie a potem nadal ma Cię w dupie.  gieenka

gieenka dodano: wczoraj o 13:07

Bo w dzisiejszych czasach już ciężko o prawdziwego dżentelmena, który otworzy Ci drzwi od samochody czy ustąpi miejsca, wpuści pierwszą do klatki schodowej. Ciężko znaleźć takiego, który podejdzie do Ciebie, pomimo swojej nieśmiałości, zacznie z Tobą rozmawiać. Teraz dżentelmen wygląda jak młodsza wersja pijaczyny, który ma smartphone'a i wypisuje do Ciebie a potem nadal ma Cię w dupie. / gieenka

Nie potrafie milczec kiedy komus dzieje sie krzywda. Nie potrafie patrzec jak ze slabszych robia sobie pajacow zabawowych . Szlak mnie trafia jak widze tych pozerow.

bansujdziwko dodano: 3 dni temu

Nie potrafie milczec kiedy komus dzieje sie krzywda. Nie potrafie patrzec jak ze slabszych robia sobie pajacow zabawowych . Szlak mnie trafia jak widze tych pozerow.

Tak mnie wkurzasz. Tak Cie kocham..

bansujdziwko dodano: 3 dni temu

Tak mnie wkurzasz. Tak Cie kocham..

Jestes z kims .. jest zupelnie inny od Ciebie ale tak wyszlo ze w jakis sposob sie dopelniacie.. jedyna rzecz jaka was laczy to upartosc  agresja zazdrosc zlosc. Dlatego w waszym mieszkaniu jest najglosniej ..wybuchacie.

bansujdziwko dodano: 3 dni temu

Jestes z kims .. jest zupelnie inny od Ciebie ale tak wyszlo ze w jakis sposob sie dopelniacie.. jedyna rzecz jaka was laczy to upartosc , agresja, zazdrosc, zlosc. Dlatego w waszym mieszkaniu jest najglosniej ..wybuchacie.

Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.  Jeanette Winterson Zapisane na ciele

tonatyle dodano: 4 dni temu

Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje. / Jeanette Winterson "Zapisane na ciele"

Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet.

legalove dodano: 6 dni temu

Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet.

 Witaj ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie starł moją szminkę z Twojej szyi  wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka  robi Ci kanapki z czymś innym. Nie  to nie tak  że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć. Dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach  pamiętasz?  Szepty Charlotte a u nas to nie rok to sześć równych roków..

legalove dodano: 6 dni temu

"Witaj, ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał, zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie, starł moją szminkę z Twojej szyi, wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka, robi Ci kanapki z czymś innym. Nie, to nie tak, że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć. Dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach, pamiętasz?" ~ Szepty Charlotte [a u nas to nie rok, to sześć równych roków..]

Nie trać mnie rozpal mnie wokół. Nie jestem przypadkiem w Twoim życiu  jest powód i znasz go i to lepiej niż ja o wiele. Nie trać mnie jestem Twoim marzeniem... Nie trać jej nadziei na nasze spełnienie. Nie trać mnie...

scary_dreams dodano: 1 tydzień temu

Nie trać mnie, rozpal mnie wokół. Nie jestem przypadkiem w Twoim życiu - jest powód i znasz go, i to lepiej niż ja o wiele. Nie trać mnie, jestem Twoim marzeniem... Nie trać jej, nadziei na nasze spełnienie. Nie trać mnie...

Czasami niektórych trzeba sobie odpuścić. Nie dlatego że Tobie nie zależy tylko dlatego że to im nie zależy.

scary_dreams dodano: 1 tydzień temu

Czasami niektórych trzeba sobie odpuścić. Nie dlatego, że Tobie nie zależy tylko dlatego, że to im nie zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV