głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto Znajdziesz mnie tam gdzie kończy się czas a moje dłonie tworzą muzykę która stale grając powtarza tą samą melodię tłumacząc sens urwanych szeptów próbując dokoń

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
Znajdziesz mnie tam gdzie kończy się czas a moje dłonie tworzą muzykę która stale grając powtarza tą samą melodię tłumacząc sens urwanych szeptów próbując dokończ
Znajdziesz mnie tam gdzie kończy... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Znajdziesz mnie tam, gdzie kończy się czas, a moje dłonie tworzą muzykę, która stale grając powtarza tą samą melodię, tłumacząc sens urwanych szeptów, próbując dokończyć fragmenty wyblakłych listów, których pamiętać nie warto, a zapomnieć tak trudno.

Nie tolerując murzynów żydów... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Nie tolerując murzynów, żydów, chińczyków, gejów czy lesbijek to tak jak byś nie tolerował mnie za to że mam swoje zdanie i kolor włosów inny niż twój.

Śmieszy mnie sam fakt że miałabym... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Śmieszy mnie sam fakt, że miałabym spędzić z nim resztę życia.

On jest po prostu taką osobą... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

On jest po prostu taką osobą, którą pamiętałam, pamiętam i będę pamiętać, przecież nie mogę zapomnieć o człowieku, który tak wiele wniósł w moje życie i tak wiele pokazał ..,

Tak jestem kobietą! Popycham drzwi... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Tak, jestem kobietą! Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć. Śmieję się jeszcze bardziej, kiedy próbuję wytłumaczyć dlaczego się śmieję. Wchodzę do pokoju po to, by zapomnieć co miałam tam zrobić. Ukrywam swój ból przed tymi, których kocham. Mówię "To długa historia" gdy nie chcę wyjaśniać tego, czego nie chcę. Płaczę częściej niż myślisz. Dbam o ludzi, którym na mnie nie zależy. Jestem silna, dlatego że muszę, a nie chcę .

 Zostaniesz dziś u mnie na noc? A... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

- Zostaniesz dziś u mnie na noc?- A chciałbyś, zebym została?- Oczywiście, ze tak.- A uśniesz ze mną?- Nie usnę bez Ciebie.

 jesteś cała przemoknięta!... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

- jesteś cała przemoknięta! - krzyknął, widząc ją w progu mieszkania. - rozbieraj się, natychmiast! - nie tak szybko, kochanie. - powiedziała, drwiąco. - zrzucaj to mokre ubranie, ja nie żartuję. przecież się przeziębisz. - powiedział z troską w oczach. rozebrała się do naga, a później niechlujnie zarzuciła na siebie, za duży sweter. - wyglądam jak własna babcia, powiedziała, siadając w fotelu. - lubię dojrzałe kobiety. - zażartował, podając jej ręcznik. wycierała swoje miedziane włosy. klęknął przed nią. - co Ty wyprawiasz? - zapytała. masz takie zmarznięte stopy. chcesz zachorować? - spytał, ubierając na jej nogi wielkie, pluszowe kapcie. - nienawidzę kiedy się tak obsesyjnie o mnie troszczysz. zdenerwowany, podniósł ją, przerzucił sobie przez ramię i wystawił za drzwi. - co Ty wyprawiasz?! - spytała. - musisz się rozchorować. - że co?! - dopiero, gdy będziesz chora, a ja będę mógł siedzieć przy Tobie przez 24/h podając Ci syrop, zobaczysz co to troska. - oszalałeś? - nie. zwyczajnie lubię Cię irytować, kochanie.

Walczę z uczuciami. teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Walczę z uczuciami.

 dziś sobota. pijemy ?  niee .... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

- dziś sobota. pijemy ? - niee . - to może spytam trochę inaczej... spędzamy dzisiejszy wieczór w zajebistym humorze, z najlepszymi ludźmi i dobrą zabawą ? a dodatkowo zapominamy choć przez chwilę o tych egoistycznych frajerach ? - okej, masz rację, dziś pijemy.

Przyjaźń prawdziwa nie wymaga nie... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Przyjaźń prawdziwa nie wymaga, nie oczekuje, nie mija! ...a kiedy się spotkamy, rozumiemy się bez słów i śmiejemy się do łez!

Mówi się że najpiękniejsze... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach, w marzeniach, w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami.

Nie da się milion razy wybaczać i... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

Nie da się milion razy wybaczać i próbować od nowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV