głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto ile razy powiedziałeś że się zmienisz że się nie zmienisz? że nie skrzywdzisz nikogo że nie pozwolisz skrzywdzić? i wiele wiele innych pustych słów? i jaki ułam

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
ile razy powiedziałeś że się zmienisz że się nie zmienisz? że nie skrzywdzisz nikogo że nie pozwolisz skrzywdzić? i wiele wiele innych pustych słów? i jaki ułame
ile razy powiedziałeś że się... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

ile razy powiedziałeś, że się zmienisz, że się nie zmienisz? że nie skrzywdzisz nikogo, że nie pozwolisz skrzywdzić? i wiele, wiele innych, pustych słów? i jaki ułamek tych wszystkich wypowiedzianych słów, w których wszyscy pokładają nadzieje, zostało spełnionych? po co mówić coś czego nie jesteśmy do końca pewnym, po co obiecywać i mówić o rzeczach, o których w rzeczywistości nie mamy najmniejszego pojęcia? tylko po to, żeby zobaczyć śmiech na twarzy osoby, która chcemy zadowolić, uśmiech trwający dwie minuty? to tylko o to chodzi .?

usiadłam i płakałam. i to nie jest... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

usiadłam i płakałam. i to nie jest wstęp do kolejnej książki. ja płakałam po prostu, nie na cele autora. uświadomiłam sobie, że jestem tak bezgranicznie głupia, że sam fakt mojego istnienia już jest zaskakujący . gdy miałam szansę, to jej nie wykorzystałam. teraz, gdy tak bardzo go potrzebuję jest już za późno. i bzdury mówią ci, którzy twierdzą, że na nic nigdy nie jest za późno, bo ja wiem, że tak właśnie jest. i nie wrócą tego żadne czcze słowa. cholernie przykra sprawa. usiadłam i płakałam. może nie tyle nad sobą, ile z własnej bezsilności. bo to chyba właśnie bezsilność niszczy resztki nadziei. zostaje pustka, której już nie da się zapełnić. już nie.

najpierw Ci się podoba  tylko tyle.... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

najpierw Ci się podoba - tylko tyle. później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba.W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną...

myślę że nie można całkowicie... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

myślę, że nie można całkowicie zapomnieć. człowiek świadomie nie powraca do przykrych chwil , by okłamywać samego siebie, że nie pamięta. kiedyś jednak gdy przychodzi moment, w którym musi pocieszyć bliźniego mówi: nie płacz zapomnisz tak jak ja zapomniałem o.. w ten sposób udowadnia, że nadal pamięta.

odwracasz się? w oczach małej... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

odwracasz się? w oczach małej dziewczynki, widzi siebie? siebie, gdy była jeszcze dzieckiem? pewnego dnia szukajac skarpetki pomyślałam "po cholerę mi te skarpetki?!". człowiek zajmuje się takimi błahymi sprawami , a to nie ma znaczenia czy ma się na nogach skarpetki czy jest się boso, bo jeśli ma się dostać od życia po tyłku to i tak się dostanie czy w skarpetkach czy bez nich... ale z drugiej strony jakby się o takich rzeczach nie myślało to jak by nasze życie wyglądało bez dbania o te wszystkim mniej ważne szczegóły, które tworzą całość ?!

nikt nie ma na własność wschodu... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

nikt nie ma na własność wschodu słońca, który zachwycił nas pewnego wieczoru - ciągnął. - tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały. nikt nie może mieć na własność tego, co na Ziemi najpiękniejsze, ale każdy może to poznać i pokochać.

gdy widzę zakochaną parę tak... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

gdy widzę zakochaną parę, tak strasznie zazdroszczę im szczęścia .. jednak po chwili, przychodzą inne myśli i zastanawiam, się jak, kiedy i w jaki sposób on ją zrani oraz jak bardzo ona będzie cierpieć. - dzięki temu dochodzę do wniosku, że lepiej być nieszczęśliwie samą, niż szczęśliwie z kimś.

 jesteś szczęśliwa .?   jestem... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

- jesteś szczęśliwa .? - jestem wesoła. to duża różnica. - to dobrze. pamiętaj, nie bądź nigdy szczęśliwa na siłę. - nie jestem..

 a powiedz mi co zrobiłaś dzisiaj... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

- a powiedz mi, co zrobiłaś dzisiaj dla siebie .? - dla kogo .? - dla siebie. dla tej cudownej i kochanej dziewczyny, która jak nikt inny zasługuje na miłość. - herbatę. zrobiłam dla niej herbatę .

nie wytykam ci błędów popełniam... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

nie wytykam ci błędów, popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby, nie jestem śliczna. nie narzekam na Ciebie, nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot, głupot nikt nie czyta. nie kocham już, szkoda czasu. nie słucham cię, hałas szkodzi zdrowiu. ja i mój świat, nie zawsze taki jak chcesz.

siedzę na parapecie w za dużym... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

siedzę na parapecie, w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie ? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie, mi jej brakuje " ?

A jeżeli przypadkiem ktoś będzie... teksty

niunialubiszto dodano: 5 grudnia 2011

A jeżeli przypadkiem ktoś będzie chciał nam siebie przedstawić, powiesz mu, że się znamy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV