głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nincompoop Być delikatnym bez słabości i mocnym bez surowości. Posiadać cierpliwość która nigdy nie męczy Bywało bardzo ciężko. Nie pisałam. Nie prosiłam o pomoc. Próbowa

nincompoop

nincompoop.moblo.pl
Być delikatnym bez słabości i mocnym bez surowości. Posiadać cierpliwość która nigdy nie męczy
 Być delikatnym bez słabości i... teksty

nincompoop dodano: 30 sierpnia 2016

"Być delikatnym bez słabości i mocnym bez surowości. Posiadać cierpliwość, która nigdy nie męczy"

 Bywało bardzo ciężko. Nie... teksty

nincompoop dodano: 10 sierpnia 2016

"Bywało bardzo ciężko. Nie pisałam. Nie prosiłam o pomoc. Próbowałam sobie udowodnić, że dam radę. Mama do dziś mówi: "Boże dziecko… było ci tak ciężko. Jeden twój telefon, list – żaden problem". Ale tego nie robiłam. I do dziś nie robię. Jednak wiem, że mogę! I to jest ważne."

 Nie mówię o swoich problemach tak... teksty

nincompoop dodano: 10 sierpnia 2016

"Nie mówię o swoich problemach tak długo, dopóki nie leżę i sobie już sama nie potrafię poradzić."

 Nie miała pani problemu z... teksty

nincompoop dodano: 19 czerwca 2016

"Nie miała pani problemu z przeskoczeniem z artystycznego świata do pracy w biurze? W ogóle. To właśnie wynikało z poczucia mojej własnej wartości. Nieważne, czy będę zamiatała po nocach ulice, czy czesała komuś włosy. Mogę robić wszystko, byle uczciwie i za godziwe pieniądze."

 Taki perfekcjonizm nie jest... teksty

nincompoop dodano: 19 czerwca 2016

"Taki perfekcjonizm nie jest męczący? Jest. Moja psycholog powiedziała mi, że mam problem nadkontroli. Nie wiem, skąd to się wzięło. Czuję się odpowiedzialna za wszystko, co dzieje się dookoła. "

 czasem zamiast pod nogi  które... teksty

nincompoop dodano: 8 czerwca 2016

"czasem zamiast pod nogi, które pędzą, czy w wypełniony zadaniami terminarz, spojrzeć również w niebo."

 Jeśli któregoś dnia złapiesz... teksty

nincompoop dodano: 20 marca 2016

"Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym, że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość, to znaczy, że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać, po prostu bądź świadom, jak wartościową osobą jesteś."

 Wiesz  miłość to czasami za... teksty

nincompoop dodano: 10 luty 2016

"Wiesz, miłość to czasami za mało. Jest podstawą, fundamentem i w oparciu o nią można stworzyć zdrowy związek. Ale relacje z kimś, to jest nieustanna praca. Trzeba ze sobą rozmawiać, trzeba się na siebie otwierać, umieć pójść na kompromis, mieć dla siebie czas, respektować swoje granice, troszczyć się o siebie, zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, umieć się czasami poświęcić, zrezygnować z czegoś, docenić drugą osobę, nieustannie być dla siebie wsparciem, wyciągać wnioski z kłótni, dziękować za dobre momenty. To wszystko brzmi tak, jakby było najprostsze na świecie, ale czasami okazuje się, że w momentach zwątpienia (a te niestety zdarzają się chyba wszystkim) zaczyna brakować chęci, zapomina się o tym. Związki nie są wcale łatwe, no chyba, że to gimnazjum. Ale kiedy znajdzie się właściwego człowieka, to jego uśmiech i wspólne szczęście tylko utwierdzają w tym, że jest warto."

 Właśnie... znaleźć składniki... teksty

nincompoop dodano: 7 luty 2016

"Właśnie... znaleźć składniki miłości. Potrzeba ogromnej pracy (...) Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w Tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach... Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który – jak uważają – będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko."

 niektórzy ludzie pozostają w sercu... teksty

nincompoop dodano: 1 luty 2016

"niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu."

 Poznałem kogoś. To był przypadek.... teksty

nincompoop dodano: 1 luty 2016

"Poznałem kogoś. To był przypadek. Nie szukałem jej. To było jak burza. Ona powiedziała coś, ja jej odpowiedziałem. Zanim się zorientowałem, chciałem, aby ta rozmowa trwała przez resztę mojego życia. Mam to przeczucie, że Ona może być tą jedyną. Jest zupełnie szalona. Sprawia, że mam ochotę się śmiać, choć nigdy nie potrafiłem.Trzeba nad tym popracować. Mówię o Tobie, Pati. To jest ta dobra wiadomość. Zła jest taka, że nie wiem, co robić, by z Tobą być. To mnie przeraża. Jeśli nie jestem z Tobą teraz, to mam przeczucie, że się zagubimy. Ten świat jest wielki, pełen zakrętów i zmian. Ludzie mrugają i wtedy przegapiają tę chwilę, chwilę, która mogła zmienić ich całe życie. Nie wiem, co jest między nami. Nie wiem, dlaczego miałabyś marnować na mnie swój czas. Wiem, że cudownie pachniesz. Pachniesz domem."

 Ja jestem tylko na chwilę  na... teksty

nincompoop dodano: 1 luty 2016

"Ja jestem tylko na chwilę, na dzisiaj, nie na jutro czy na pojutrze. Jestem po to byś mogła się wyżalić, uśmiechnąć i oderwać myśli. Jestem po to, żebyś uwierzyła, że jeśli chcesz to możesz; po to, abyś wiedziała ile możesz dać mężczyźnie, że możesz go uszczęśliwić. I że Twoja siła się nie ulotniła. Jestem także po to by dać Ci dotyk, dobre słowo i może nie najgorszy seks. Żebyś na nowo odkryła, że ktoś Cię pożąda i komuś się podobasz. I jak już w to wszystko uwierzysz, jak się odbudujesz i pomyślisz, że jesteś otwarta na nową miłość, to ja zniknę. I kiedyś, za kila lat, gdy szczęśliwa będziesz mi wysyłać chyłkiem świąteczne pozdrowienia, będę wracał do naszych ukradzionych chwil smakując wspomnienie o Tobie. Czy to mało?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV