głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nincompoop Chciałabym żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby że wyszłam że byłeś ze mną że spędziliśmy tę noc

nincompoop

nincompoop.moblo.pl
Chciałabym żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby że wyszłam że byłeś ze mną że spędziliśmy tę noc poza
 Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

nincompoop dodano: 1 luty 2016

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam."

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

nincompoop dodano: 29 stycznia 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 W związku trzeba codziennie coś... teksty

nincompoop dodano: 13 stycznia 2016

"W związku trzeba codziennie coś dokładać. Drobne iskierki serdeczności podsycają płomień uczuć. Wystarczy, że przechodząc obok, przytulisz tę drugą osobę. Że zapytasz, czy by się nie napiła herbaty i jej tę herbatę zrobisz. Ocieplisz głos, jak rozmawiasz przez telefon. Takie proste gesty pokazujące, że ona lub on jest dla ciebie kimś wyjątkowym."

 Starość to okres  w którym żyje... teksty

nincompoop dodano: 13 stycznia 2016

"Starość to okres, w którym żyje się wspomnieniami. Dlatego gdy jesteś młody, żyj tak, by były one jak najpiękniejsze."

 Nic nie jest tak intymne jak spanie... teksty

nincompoop dodano: 13 stycznia 2016

"Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności."

 Miałem wrażenie  że mogę... teksty

nincompoop dodano: 13 stycznia 2016

"Miałem wrażenie, że mogę całować wszystkie usta świata, ale i tak tylko jedne będą pasować do moich."

 Dochodziła północ. Wiesz  życie... teksty

nincompoop dodano: 13 stycznia 2016

"Dochodziła północ. Wiesz, życie w związku jest zajebi*cie trudne. Zajebi*cie piekielnie trudne. Czasami brakuje motywacji i chęci dbania o związek, czasami ma się ogromną chęć spakować walizkę i wyjść, co w sumie robiłam już kilka razy. Ale zawsze wracałam. Wracałam mimo tego, że przeszkadzały mi brudne naczynia, niewypuszczona woda z wanny, porozrzucane skarpetki i to że zazwyczaj wtedy kiedy byłam okropnie zmęczona jemu wcale nie chciało się spać i puszczał mi okropne piosenki tuż nad uchem. Wku*wiałam się, marudziłam, krzyczałam, płakałam, i chciałam odejść. Wiele razy. Z wielu powodów. Żeby zrozumieć życie i całą tę ideę bycia razem, mieszkania pod jednym dachem i spania w jednym, czasami bardzo ciasnym łóżku trzeba dostać porządnego kopa w dupę, wiadro zimnej wody na głowę i kilka liści na oprzytomnienie. Ja dostałam. Wydaje mi się, że dużo za późno. Świadomość tego, że nie znasz dnia ani momentu, w którym ktoś zabierze ukochaną Ci osobę jest straszna. Była straszna. Za każdym ra

 Opiekuńczość mężczyzny wyzwala... teksty

nincompoop dodano: 13 stycznia 2016

"Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje. Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży. O, wtedy przepadłam!"

 uczucia sa glosem serca. nie sa... teksty

nincompoop dodano: 12 stycznia 2016

"uczucia sa glosem serca. nie sa sercem ale sa glosem"

 Bo w pewnym momencie trzeba sobie... teksty

nincompoop dodano: 6 stycznia 2016

"Bo w pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu."

 Chcę żebyś była dla mnie... teksty

nincompoop dodano: 6 stycznia 2016

"Chcę żebyś była dla mnie kobieca. Nie obchodzi mnie, jak bardzo niezależna jesteś, ile zdobyłaś tytułów naukowych i ile zarabiasz w swojej biznesowej karierze. Chcę, żebyś była dla mnie dziewczęca, rumieniła się kiedy trzeba, żebyś była łagodna i czuła. Nie chcę wiedzieć, jak doskonałym kierownikiem jesteś. Chcę żebyś chciała czasem zrobić coś dla mnie, mały gest – drobna kolacja, uprasowana koszula. Żebyś chciała się dla mnie malować i stroić, i żebyś zachowała dla mnie wszystkie cechy kobiety, nie przywódcy. Dla mnie nie jesteś maszyną, nie jesteś kobietką. Masz klasę, jesteś piękna, pewna, dostojna. Przez to, jaką kobietą jesteś. Nie to, kogo próbujesz udawać."

 Przyjaciel to człowiek  do którego... teksty

nincompoop dodano: 6 stycznia 2016

"Przyjaciel to człowiek, do którego dzwonię po wielu miesiącach milczenia, a On nie pyta mnie: "dlaczego się nie odzywałeś G?" tylko mówi: "cieszę się, że właśnie dziś słyszę Twój głos, w czym Ci mogę pomóc, kogo trzeba 'rozmontować'?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV