głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nincompoop zostań kiedyś na noc bądź powodem niewyspania scałuję z ciebie smutek wgryzę najdelikatniej miłość na dobry sen wymruczę ci tęsknotę wróć Zapamiętałem jaką ładn

nincompoop

nincompoop.moblo.pl
zostań kiedyś na noc bądź powodem niewyspania scałuję z ciebie smutek wgryzę najdelikatniej miłość na dobry sen wymruczę ci tęsknotę wróć
zostań kiedyś na noc   bądź... teksty

nincompoop dodano: 27 marca 2014

zostań kiedyś na noc bądź powodem niewyspania scałuję z ciebie smutek wgryzę najdelikatniej miłość na dobry sen wymruczę ci tęsknotę (wróć)

 Zapamiętałem  jaką ładną rzecz... teksty

nincompoop dodano: 21 luty 2014

"Zapamiętałem, jaką ładną rzecz powiedział Ojciec Święty o dziecku. "

  małżeństwo to używanie trzech... teksty

nincompoop dodano: 21 luty 2014

" małżeństwo to używanie trzech wyrażeń: Czy mógłbyś? Proszę. Przepraszam."

 nienawidzę używania braku... teksty

nincompoop dodano: 13 listopada 2013

"nienawidzę używania braku komunikacji jako środka komunikacji"

 Jak musieli się czuć  kiedy się... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Jak musieli się czuć, kiedy się żegnali podając sobie dłonie, a chcieli się tak mocno przytulić, jakby można było w jednym krótkim przytuleniu dotknąć serca sercem."

 Jak się nie wie  czego się chce... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Jak się nie wie, czego się chce, to się kończy w otoczeniu mnóstwa rzeczy, których się nie chce."

 To co wielu ludzi nazywa kochaniem... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"To co wielu ludzi nazywa kochaniem polega na wybieraniu jakiejś kobiety i ożenieniu się z nią. Wybierają ją! Przysięgam ci, sam widziałem. Tak jakby w miłości mogło się wybierać, tak jakby to nie był piorun który strzela w ciebie i zostawia cię zwęglonego na środku patio. Powiedzą, że wybierają bo je kochają, ja myślę że jest na odwrót. Nie wybiera się Beatrycze! Nie wybiera się Julii!"

 Potem było rozmaicie. Tego wieczoru... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Potem było rozmaicie. Tego wieczoru opowiedziałem Ci wszystko. Wszystko, co od lat zamknąłem w sobie. Słuchałaś w milczeniu, ściskałaś moja rękę, wsłuchiwałem się w bicie twojego serca, już wtedy biły razem. Żaden inny wieczór nie był taki piękny jak właśnie te: szary i rozpłakany. Tak strasznie zmokliśmy. Pamiętasz?"

 Pierwsza zmysłowość zawsze tyczy... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Pierwsza zmysłowość zawsze tyczy pleców. Wszyscy w koło ględzą o pierwszym pocałunku; a przecież zawsze, jak ją pierwszy raz całujesz, twoja dłoń jej plecy obejmuje. I bez tego objęcia, bez dłoni na plecach nie ma pocałunku. Wyobraź sobie słynny pierwszy pocałunek z luźno opuszczonymi wzdłuż ciała rękami. Bez dotykania pleców nie ma pocałunku, bez dotykania pleców nie ma wzajemnej skłonności, bez dotykania pleców nie ma seksu, bez dotykania pleców nie ma miłości."

 Dawniej się trzeba było zużyć... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Dawniej się trzeba było zużyć, przeżyć, by przestać kochać, podziwiać i wierzyć; dziś - pierwsze nasze myśli są zwątpieniem, nudą, szyderstwem, wstrętem i przeczeniem. Dzieci krytyki, wiedzy i rozwagi, cudzych doświadczeń mając pełną głowę, choćby nam dano skrzydła Ikarowe, nie mielibyśmy do lotu odwagi. My nie tracimy nic, bośmy od razu nic nie przynieśli -- i tylko nam bywa tak źle, że na złe takie brak wyrazu, a serce pęka w nas i we krwi pływa"

 Męski facet  ...  powinien... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny."

 Właśnie drobne defekty budzą... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Właśnie drobne defekty budzą tkliwość. Nie kocha się doskonałości, lecz proporcje i to czasem bardzo niedoskonałe. Czasem fakt, że czyjeś brwi są zbyt blade, a usta za szerokie, jest przyczyną fali czułości."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV