głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nincompoop Tak ci miałem wiele do powiedzenia. Wydawało mi się że o życiu ale okazuje się że tylko o sobie. O sobie w tobie. Albo raczej o tobie we mnie. Dopiero człowiek

nincompoop

nincompoop.moblo.pl
Tak ci miałem wiele do powiedzenia. Wydawało mi się że o życiu ale okazuje się że tylko o sobie. O sobie w tobie. Albo raczej o tobie we mnie.
 Tak ci miałem wiele do powiedzenia.... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Tak ci miałem wiele do powiedzenia. Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się, że tylko o sobie. O sobie w tobie. Albo raczej o tobie we mnie."

 Dopiero człowiek przy którym... teksty

nincompoop dodano: 19 października 2013

"Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź."

 Nie jestem pewien do czego służy... teksty

nincompoop dodano: 27 lipca 2013

"Nie jestem pewien do czego służy miłość, ale tak mniej więcej wydaje mi się, że do kupowania Ci świeżego chleba, gdy jeszcze śpisz, do podawania ręcznika gdy wychodzisz spod prysznica, do parzenia Ci kawy i przyjmowania za to uśmiechu, do chowania Cię pod parasolem albo w dłoniach, do niewierzenia w cellulitis, do niewidzenia zmarszczki, do słuchania z Tobą muzyki i spacerowania palcami po Tobie."

 ... Wdzięczność potrafi... teksty

nincompoop dodano: 21 lipca 2013

"(...)Wdzięczność potrafi zamienić zwykły obiad we wspaniałą ucztę, zachód słońca w prawdziwy cud, a szarą codzienność w niezwykłe, szczęśliwe życie".

 Znałam jego dotyk znałam zapach... teksty

nincompoop dodano: 18 lipca 2013

"Znałam jego dotyk, znałam zapach jego skóry, znałam rytm jego oddechu - od dawna znałam je na pamięć"

 Jeśli bywa że wierzysz czasem... teksty

nincompoop dodano: 6 czerwca 2013

""Jeśli bywa, że wierzysz, czasem ręce składasz, a jeśli zaraz potem grzeszysz, to nie jest wiara."

 Nie mogę wprawdzie powiedzieć czy... teksty

nincompoop dodano: 30 maja 2013

"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej; ale tyle rzec mogę, iż musi być inaczej, o ile ma być dobrze."

 Najsilniejszy jest zawsze ten kto... teksty

nincompoop dodano: 26 kwietnia 2013

"Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy."

 wiesz przychodzi taki moment że w... teksty

nincompoop dodano: 22 kwietnia 2013

"wiesz, przychodzi taki moment, że w twoim sercu wzbiera żal, ogromny, obezwładniający żal, który zwala cię z nóg. upadasz na twardą posadzkę, kaleczysz dłonie. nie musisz wstawać. łzy płyną strumieniami po twoich przeraźliwie zimnych policzkach. pustym spojrzeniem wpatrujesz się w ścianę. możesz leżeć tak wieczność. cały świat nagle przestaje istnieć. nieważne co zrobisz, czy wbijesz paznokcie w żyły, zapalisz papierosa i zaciągniesz się dymem do bólu, wyjdziesz z domu trzaskając drzwiami, uciekniesz w nicość, w ciemność, czy zwiniesz się w kłębek na łóżku i zaniesiesz się niepohamowanym szlochem. zawsze możesz też wstać i spróbować raz jeszcze, mimo ran i tego cholernego bólu, który za każdym razem rozdziera ci serce."

 Where you go I go  What you see I... teksty

nincompoop dodano: 11 kwietnia 2013

"Where you go I go What you see I see I know I'd never be me Without the security Of your loving arms Keeping me from harm Put your hand in my hand And we'll stand"

 To zabrzmi strasznie drętwo ale... teksty

nincompoop dodano: 26 marca 2013

""To zabrzmi strasznie drętwo, ale dobre rzeczy zdarzają ci się tylko jeśli sam jesteś dobry. Dobry? Może raczej uczciwy. Nie żeby zaraz przestrzegać prawa - dla rozrywki obrabowałabym grobowiec i ukradła monety z oczu nieboszczyka - chodzi o uczciwość wobec siebie. Rób co chcesz, bylebyś nie został tchórzem, kłamcą, emocjonalnym oszustem, dziwką; wolałabym mieć raka niż nieszczere serce. To nie kwestia pobożności, tylko zdrowego rozsądku. Rak może cię wykończyć, nieszczerość zrobi to na pewno.""

 Jeśli chcesz budować okręt to... teksty

nincompoop dodano: 17 marca 2013

"Jeśli chcesz budować okręt, to nie zwołuj ludzi w celu zrobienia planów, podzielenia pracy, przygotowania narzędzi i wycinania drzew, lecz naucz ich tęsknoty za bezmiarem morza. Wtedy zbudują statek sami."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV