głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna nie mogłam na niego patrzeć. nie byłam w stanie zmusić swoich tęczówek do tego aby ukazało się w nich jego odbicie. nie potrafiłam pochłaniać go spojrzeniem ze

niierealna

niierealna.moblo.pl
nie mogłam na niego patrzeć. nie byłam w stanie zmusić swoich tęczówek do tego aby ukazało się w nich jego odbicie. nie potrafiłam pochłaniać go spojrzeniem ze świadom
nie mogłam na niego patrzeć. nie... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

nie mogłam na niego patrzeć. nie byłam w stanie zmusić swoich tęczówek do tego, aby ukazało się w nich jego odbicie. nie potrafiłam pochłaniać go spojrzeniem ze świadomością, że mogłam go mieć. że zaprzepaściłam jedną z nie wielu szans na bycie, obrzydliwie szczęśliwą.

zapomnijmy. wymarz z pamięci ten... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

zapomnijmy. wymarz z pamięci ten moment, kiedy moje usta pełne opętania wymówiły te dwa słowa w Twoim kierunku. nie żebym żałowała, ale jakoś tak głupio żyć ze świadomością, że wyznało się komuś miłość, a on nawet zwykłego 'aha', nie raczył odpowiedzieć.

Ty dalej próbowałaś dać mi to do... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

Ty dalej próbowałaś dać mi to do zrozumienia, Ze chcesz mnie mieć jedynie za przyjaciela. .

wzięła telefon do ręki... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

zdecydowanie zmieniła się .... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

zdecydowanie zmieniła się . wydoroślała. potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji, przebywała w starszym od niej towarzystwie, zaciągała się paląc swoje ukochane westy ice, nie piła byle jakiego piwa tylko drinki, spotykała się z facetami, którzy traktowali ją jak królewnę, rozmawiała na poważne tematy. zauważała jeden minus w tej całej sytuacji - nie była sobą.

Świat nie jest ani okrutny  ani... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

Świat nie jest ani okrutny, ani radosny. Jest po prostu chaosem pędzących na oślep cząsteczek, mieszaniną reagujących ze sobą substancji chemicznych. Nie ma w nim prawdziwego ładu. Nie ma uświęconego potępienia zła i zwycięstwa słusznej sprawy.

może za często przeklinam  bywam... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru. chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami. dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. nienawidzę rasizmu i egoizmu. cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi. nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce. upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem sobieskiego. jestem, bo muszę.

. Patrzysz w lustro i co widzisz?... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

. Patrzysz w lustro i co widzisz? Kogoś z marzeniami które nigdy się nie spełnią? Uwierz że wszystko jest możliwe... Ja wierze ! ^^

Dzień bez Tegoi Tamtego  nie jest... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

Dzień bez Tegoi Tamtego- nie jest dniem ! ;) .

czasami potrzebuje żeby było tak... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

czasami potrzebuje żeby było tak jak kiedyś..

Była słodka  jak czekoladka... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

Była słodka, jak czekoladka nadziewana alkoholem.Uzależnił się od niej...

  Albo ja  albo oni.   Oni. Wiesz... teksty

niierealna dodano: 24 stycznia 2011

- Albo ja, albo oni. - Oni. Wiesz dlaczego ? Bo nigdy nie postawili mnie przed takim wyborem...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV