głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna Chcę żebyś o mnie nie zapomniał żebyś w każdej kolejnej kobiecie szukał mojego zapachu smaku i kształtu mojego głosu mojego spojrzenia gładkości mojej skóry moj

niierealna

niierealna.moblo.pl
Chcę żebyś o mnie nie zapomniał żebyś w każdej kolejnej kobiecie szukał mojego zapachu smaku i kształtu mojego głosu mojego spojrzenia gładkości mojej skóry mojej u
Chcę żebyś o mnie nie zapomniał... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Chcę żebyś o mnie nie zapomniał, żebyś w każdej kolejnej kobiecie szukał mojego zapachu, smaku i kształtu, mojego głosu, mojego spojrzenia, gładkości mojej skóry, mojej uległości i mojej nieobliczalnej radości, mojego zachwytu. Wspaniałych kobiet jest wiele, na pewno spotkasz ich dużo, ale nie takich jak ja, bo ja jestem niestety tylko jedna.

Była kobietą z milionem... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Była kobietą z milionem szczęśliwych wspomnień, która wie, czym jest prawdziwa miłość, i która jest gotowa, by zacząć nowe życie, nowy związek, i zbierać nowe wspomnienia.

Najbardziej zaintrygowały mnie jego... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Najbardziej zaintrygowały mnie jego oczy. Pełne tajemnicy i uczuć. Ale teraz już wiem, że to gówno prawda. W środku jest zimnym, pieprzonym draniem!

wracasz do rzeczywistości. brudno... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

wracasz do rzeczywistości. brudno szarej, codzienności. ze łzami w oczach zostawiając na drugiej stronie kuli ziemskiej ludzi, którzy przez kilka krótkich chwil stali się dla Ciebie bliżsi niż wieloletni przyjaciele. opuszczasz ich ze świadomością, że już nigdy więcej nie będzie Ci dane ich spotkać. że jedyną możliwością ponownych ich zobaczenia, są tylko puste wspomnienia które z czasem staną się wyblakłe jak przestarzała fotografia. uczucia nie mają nic do rzeczy. przywiązanie do drugiego człowieka. życie nie pozwala nam być szczęśliwymi na taką skalę, na jaką tego pragniemy. u każdego zostawiamy jakąś cząstkę siebie. tą, której nie dostaniemy już z powrotem. tracimy jakiś ułamek serca. bezpowrotnie.

gra w zaufanie   chcesz znać wynik ?... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

gra w zaufanie , chcesz znać wynik ? przejebałeś

Podobno pocałunki podnoszą... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Podobno pocałunki podnoszą odporność, wiesz? To ja będę Twoim Actimelem, chcesz?

Jestem w 63  z tlenu  który Ciebie... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Jestem w 63% z tlenu, który Ciebie rozpali; w 19% z węgla, który Ciebie rozgrzeje; w 9% z wodoru, który wybucha w złości; w 5% z azotu, który może zatruć Ci życie; 4% to inne pierwiastki, które powodują że nadal będę dla Ciebie tajemnicą...

Obszedłem cały dom  w którym czuć... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Obszedłem cały dom, w którym czuć już było jej nieobecność, gasząc jedną po drugiej zapalone wieczorem świece.

gdybym miała wybierać pomiędzy... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

gdybym miała wybierać pomiędzy kochaniem Ciebie a oddychaniem, chciałabym wziąć ostatni oddech, żeby powiedzieć Ci że Cię kocham.

każdy błysk w jego błękitnych... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca.

Najpierw przeklinasz życie i chcesz... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Najpierw przeklinasz życie i chcesz to skończyć, następnie robisz dwa kroki do przodu na autostradzie, bojąc się że przeżyjesz. Potem ogarnia cię przerażenie, że zginiesz i teraz wiesz po co żyjesz, co kochasz, co i kto jest dla ciebie najważniejszy a jedynym twoim zmartwieniem to twoja głupota i żal za minione lata z nadzieją, że może się cofnie czas.

Mimo  pomimo i wbrew postanowiła... teksty

niierealna dodano: 29 stycznia 2011

Mimo, pomimo i wbrew postanowiła żyć dla siebie. Nie stała się egoistką po prostu chciała tym razem zadbać o siebie i o swoje szczęście, ludzi fałszywych omijać szerokim łukiem i wierzyć w to, że jeszcze znajdzie ją ktoś, kto pokocha do końca życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV