głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezatapialna Mam wrażenie że te dni uciekają tak szybko a my z każdym zachodem słońca ciągle dryfujemy w przeciwnym kierunku oddalając się myślami od siebie. I czekam na wia

niezatapialna

niezatapialna.moblo.pl
Mam wrażenie że te dni uciekają tak szybko a my z każdym zachodem słońca ciągle dryfujemy w przeciwnym kierunku oddalając się myślami od siebie.
Mam wrażenie  że te dni uciekają... teksty

niezatapialna dodano: 18 luty 2014

Mam wrażenie, że te dni uciekają tak szybko, a my z każdym zachodem słońca ciągle dryfujemy w przeciwnym kierunku oddalając się myślami od siebie.

I czekam na wiatr co rozgoni moje... teksty

niezatapialna dodano: 16 luty 2014

I czekam na wiatr co rozgoni moje czarne myśli...

Proszę Cię wstań  i już nie... teksty

niezatapialna dodano: 30 stycznia 2014

Proszę Cię wstań, i już nie płacz, nie myśl, nie błądź. Wstań i obiecaj sobie że weźmiesz życie w swoje ręce i nie pozwolisz mu więcej wypaść. Wstań i zacznij na nowo żyć. Wstań i przestań się bać kolejnego dnia. Jutro to dziś. Wstań, zaciśnij zęby i pięści do walki. Wstań zacznij na nowo oddychać, mimo że brak tu powietrza. Wstań i stój by za chwilę znów upaść na dno do tej głuszy, gdzie wszyscy na Twoje krzyki i łkanie zatykają uszy.

Jak statek na wzburzonym morzu... teksty

niezatapialna dodano: 30 stycznia 2014

Jak statek na wzburzonym morzu, zmagam się dzień za dniem z przeciwnościami losu. Dziś woda jest spokojna aż za spokojna oby to nie była cisza przed burzą. Nie jestem w stanie przyjąć kolejnej fali negatywnych emocji rozrywających i łamiących moje ledwo co naprawione maszty. Nie jestem w stanie również obrać właściwego kursu by wieść spokojne i bez przeszkód życie. Kompas który posiadam wcale nie prowadzi do portu szczęścia. Prowadzi mnie na nieznane wody, gdzie jestem zagubiona i samotna. Mimo to walczę, wciąż walczę o przetrwanie, wciąż walczę o to by jeszcze raz zobaczyć wschód słońca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV