głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
be_bold Dobrze znowu Cie widzieć i czytać Twój geniusz. Potrzebowałeś miłości więc Cie pokochałam. Potrzebowałeś czuć się bezpiecznie więc przytuliłam Cie do swej piers

be_bold

be_bold.moblo.pl
Dobrze znowu Cie widzieć i czytać Twój geniusz.
Dobrze znowu Cie widzieć i czytać Twój geniusz. teksty be_bold dodał komentarz: Dobrze znowu Cie widzieć i czytać Twój geniusz. do wpisu 9 maja 2016
Potrzebowałeś miłości  więc Cie... teksty

be_bold dodano: 2 luty 2016

Potrzebowałeś miłości, więc Cie pokochałam. Potrzebowałeś czuć się bezpiecznie, więc przytuliłam Cie do swej piersi. Potrzebowałeś wsparcia, więc byłam przy Tobie w każdej chwili, zawsze. Dawałam Ci wszystko czego potrzebowałeś,nie prosząc o wiele w zamian. Tylko o Twoją miłość.. Oddałam Ci serce. Małe, kruche, podatne na rany. Przyjąłeś je, zabrałeś całą radość i miłość, zostawiając moje serce puste, zniszczone. Dałam Ci wszystko czego potrzebowałeś. Teraz zostałam z niczym, cieniem bez uczuć jak emocjonalna dziwka.

To nic  że złamał Ci serce. Popraw... teksty

be_bold dodano: 31 stycznia 2016

To nic, że złamał Ci serce. Popraw koronę i otrzyj łzy. Złamał Ci serce i zrobi to znowu. Bo wybaczysz mu, raz za razem. A z każdym złamaniem będzie się ulatniać cząstka Twojej miłości do niego aż wreszcie nie zostanie nic. Cierpliwość osiągnie swoje apogeum. Twoje serce będzie puste, samotne, opuszczone. Będziesz zła. Wściekła bo nie miałaś z kim pogadać. Jeszcze bardziej zraniona bo gdy traciłaś grunt pod nogami nie było nikogo, kto podałby Ci rękę. Będziesz z tym wszystkim sama, przyjaciele Cię zawiodą, bo w końcu... To tylko ludzie. Oni już tak mają. Zawodzą , rozczarowują, łamią serca. Nie zatrzymasz tego, nie zmienisz. Możesz tylko pozbierać okruchy serca i iść dalej. Świat dalej istnieje a Ty musisz dać mu radę.

Oddałam mu serce delikatne i wciąż... teksty

be_bold dodano: 8 listopada 2014

Oddałam mu serce,delikatne i wciąż podatne na rany. Zaufałam mu,wierząc że będzie należeć do niego już na zawsze. Lecz tak na prawdę zabrał tylko z niego to co najlepsze,oddając wyprane z uczuć i z mnóstwem ran. Po raz kolejny.. Ostatnim pocałunkiem zabrał mi oddech. Ostatnim dotykiem zabrał całe ciepło które dawała mi jego złudna miłość. Ostatnim słowem zabrał wszystko.. Wspomnienia,uczucia,myśli o nas,całe szczęście.. Wszystko spakował w małe pudełko zabierając ze sobą i zostawiając z niczym. Po raz kolejny się zawiodłam. Po raz kolejny boli.. Po raz ostatni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV