głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nierealny_lot Dotykam Twej skóry płonącej pożądaniem... Pieszczotą powolną budzę Twoje zmysły... Dłońmi błądząc po zakątkach Twego ciała... Spleceni rozkoszą zmęczeni słodycz

nierealny_lot

nierealny_lot.moblo.pl
Dotykam Twej skóry płonącej pożądaniem... Pieszczotą powolną budzę Twoje zmysły... Dłońmi błądząc po zakątkach Twego ciała... Spleceni rozkoszą zmęczeni słodyczą zasypiam
Dotykam Twej skóry płonącej... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

Dotykam Twej skóry płonącej pożądaniem... Pieszczotą powolną budzę Twoje zmysły... Dłońmi błądząc po zakątkach Twego ciała... Spleceni rozkoszą,zmęczeni słodyczą,zasypiamy smakując nasze oddechy... Otulając się ciepłem rozgrzanych ciał wchodzimy w krainy za mgłą Nasze ciała nagie znowu tańczą cielesny taniec pożądania... Stoisz przede mną nagi w blasku dogasających świec... Nie spuszczaj powiek,chcę widzieć w Twych oczach wstydliwy lęk... Cała drżę leciutko jak struna potrącona wprawną ręką... Ciało w łuk wyginam, patrze na Ciebie w zapraszającym geście..

Wie pani  miłość może się... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

Wie pani, miłość może się znudzić. Nie można przez 24 godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać bo drętwieją mięśnie.

opcja 'zapominanie' oficjalnie... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

opcja 'zapominanie' oficjalnie włączona!'

kocham tę naszą codzienność  te... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

kocham tę naszą codzienność, te momenty, które znam na pamięć, chwile, które mogę przewidzieć, mimo to jak na święto czekam na nie . . . kocham nasze chwile zwyczajne, te godziny cudownie banalne, nasze twarze wieczorno-poranne znane tylko nam. .

 Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

-Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro,kiedy będziemy osobno? -Osobnośc jest bardzo miła.. kiedy jesteśmy razem..! -No tak, tak... Ale gdybyśmy nie byli razem? Gdybym ja był gdzieś indziej? -Nie mógłbyś być gdzieś indziej, bo co ja bym bez Ciebie zrobił? Kogo bym wołał w te dni kiedy nie jestem bardzo silny? Kogo bym się radził, gdybym nie wiedział co mam robić? -Misu...My... -My?! Nas by wtedy nie było Krzysiu! -Oh Puchatku.. Jeżeli przyjdzie takie jutro, że nie będziemy razem, musisz o czymś pamiętać. -Dobrze.. a o czym muszę pamiętać? -Że jesteś odważny.. i że jesteś silny.. i bardzo mądry..! Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli bylibyśmy osobno... To ja i tak będę z Tobą.. Zawsze będę z Tobą..!

Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Paląc kolejnego papierosa  myślę o... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

Paląc kolejnego papierosa, myślę o tym -co by było gdyby. Myślenie w takich kategoriach jest śmiertelne. Żal spowodowany nie wykorzystanymi szansami, zabija mnie z większą prędkością niż dym nikotynowy buszujący w moich płucach

nie odzywam się bo chcę  żebyś za... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

nie odzywam się bo chcę, żebyś za mną tęsknił głuptasie. żebyś pożądał zapachu moich włosów, który tak uwielbiasz. żebyś czuł pulsujące w Twoich skroniach zniesmaczenie przez to, że przez tak długi okres czasu nie widziałeś mojego spojrzenia. pragnę, abyś z tęsknoty wyprasował każdą ze swoich koszul jakie posiadasz, doskonale wiedząc jak nienawidzisz prasowania. wtedy będę miała pewność, że tęsknisz. tęsknota zmusza nas do robienia dosłownie wszystkiego, byleby nie myśleć. nawet jeśli miałoby to być liczenie uderzeń wskazówki zegara w przeciągu minuty czy skrupulatne obserwowanie stygnącego kakao.

czy może brakować kogoś  kogo się... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

czy może brakować kogoś, kogo się nigdy nie miało

był. jakiś czas. później mu się... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

był. jakiś czas. później mu się odwidziało

Bezsilność zbiera się w kąciku oka. teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

Bezsilność zbiera się w kąciku oka.

To nie kilometry dzielą ludzi   lecz... teksty

nierealny_lot dodano: 8 stycznia 2012

To nie kilometry dzielą ludzi , lecz obojętność . .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV