głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nierealny_lot a ja dalej myślę o Tobie.. i mimo tego że wiem że na tym głupim gg Cię nie będzie.. czekam.. bo mam nadzieje.. chociaż i tak wiem że właśnie jesteś z Nią.. ona

nierealny_lot

nierealny_lot.moblo.pl
a ja dalej myślę o Tobie.. i mimo tego że wiem że na tym głupim gg Cię nie będzie.. czekam.. bo mam nadzieje.. chociaż i tak wiem że właśnie jesteś z Nią..
a ja dalej myślę o Tobie.. i mimo... teksty

nierealny_lot dodano: 16 grudnia 2011

a ja dalej myślę o Tobie.. i mimo tego, że wiem, że na tym głupim gg Cię nie będzie.. czekam.. bo mam nadzieje.. chociaż i tak wiem, że właśnie jesteś z Nią..

ona ma jedno marzenie. Chce być... teksty

nierealny_lot dodano: 16 grudnia 2011

ona ma jedno marzenie. Chce być szczęśliwa. Chce odzyskać radość życia. Ta radość, którą zabrał jej on. Ten facet bez serca. Ona go kochała. I nadal kocha, chociaż on nie jest tego wart. Dziewczyna o smutnych oczach spogląda przed siebie. Boi się odwrócić. Spojrzeć wstecz. Boi się, że spotka jego. Chłopaka który zabrał jej duszę. Tego, który tak bezczelnie ją okradł. Okradł z jej uśmiechu.

Czasem usiądę w pustym pokoju... teksty

nierealny_lot dodano: 16 grudnia 2011

Czasem usiądę w pustym pokoju, włączę dobrą muzykę, zapalę świeczki. A wszystko to tylko po to, aby zacząć płakać. Czasem lepiej wypłakać to, co boli. Nie raz, nie dwa, nie tysiąc a nawet milion. Ważne żeby przeszło.

cześć. jak tam z tym twoim?... teksty

nierealny_lot dodano: 16 grudnia 2011

cześć. jak tam z tym twoim? - nijak. - jak to? - nie mam z nim kontaktu. - dlaczego ? - olał mnie. wiesz, to taki typ faceta. na początku jest zajebiście, cudownie, fenomenalnie niczym z jakiegoś miłosnego, pełnego ciepła i namiętności romansu. a później, gdy tylko znudzi mu się rola czułego, kochanego mężczyzny, po prostu przestaje ją grać. zaczyna cie unikać, szukać sobie innych aktorek do roli jego kochanki. ale wiesz co? i tak go kocham i nie przestanę. tak, miłość jest dziwna. ale, gdyby zapytał mnie teraz, czy go kocham, czy tęsknie za nim i czy mi zależy odpowiedziałabym nie. po prostu bym skłamała, choć nigdy wcześniej go nie okłamałam. pewnie spytasz po co? po to, żeby sobie nie myślał, że jemu wszystko wolno, że może mieć każdą, że ma nade mną przewagę. choć tak naprawdę wystarczyłoby mu 48 godzin i... wróciłabym do niego. tak, miłość jest dziwna.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

nierealny_lot dodano: 16 grudnia 2011

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje ... Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka?. Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla... Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli... Lubi wiedzieć. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle... Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła... Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak "dorosła" kobietaa , czasem jak rozwydrzona, bezmyślna. małolata..

Poprzednia 43 44 45 46
47
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV