głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nierealny_lot Na to się nie umiera. Tylko... najpierw ogarnia cię gniew potem kiedy już się wyzłościsz odczuwasz wielki ból a najlepsze zaczyna się wtedy gdy pewnego dnia prz

nierealny_lot

nierealny_lot.moblo.pl
Na to się nie umiera. Tylko... najpierw ogarnia cię gniew potem kiedy już się wyzłościsz odczuwasz wielki ból a najlepsze zaczyna się wtedy gdy pewnego dnia przypom
Na to się nie umiera. Tylko...... teksty

nierealny_lot dodano: 10 stycznia 2012

Na to się nie umiera. Tylko... najpierw ogarnia cię gniew, potem, kiedy już się wyzłościsz, odczuwasz wielki ból, a najlepsze zaczyna się wtedy, gdy pewnego dnia przypominasz sobie coś, co powiedział, albo zrobił i śmiejesz się, zamiast płakać.

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

nierealny_lot dodano: 10 stycznia 2012

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, że to My, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może..

 Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

nierealny_lot dodano: 10 stycznia 2012

"Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie."

Zapaliłam znicz przy ławce  na... teksty

nierealny_lot dodano: 10 stycznia 2012

Zapaliłam znicz przy ławce, na której pocałowałeś mnie pierwszy raz.

Jego ręce spływały po moich... teksty

nierealny_lot dodano: 10 stycznia 2012

Jego ręce spływały po moich plecach jak niewinne strumyczki i pragnęłam, żeby nigdy się nie zatrzymały. Ręce są czymś cudownym - potrafią dokonywać sztuczek z monetą, potrafią wygładzać zmarszczki na smutnych, zmiętych duszach.

Potrzebuję to wiedzieć  że mam... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

Potrzebuję to wiedzieć, że mam czekać na ciebie, potrzebuję cię mieć gdzieś, nie przy sobie, ale dla siebie.

Tej nocy prawie byłam martwa  a Ty... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

Tej nocy prawie byłam martwa, a Ty zapytałeś mnie, czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi, ze chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę. Że umieram bez Ciebie, że już nie potrafię dłużej widywać Cię dwa razy w miesiącu i czuję, że odkąd Cię poznałam, nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie. Ale wiesz jak to jest, gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz, że nagle nie umiesz mówić? Stoisz w bezruchu, masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą. Ale nie martw się, gdy tylko oswoję się z myślą, że nie znikniesz nagle z mojego życia, tak w pięć sekund, to obiecuje, ze powiem Ci to wszystko. Opowiem, jak bardzo tęskniłam, o tych nocach, kiedy nie spałam, by o Tobie myśleć i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając kiedy napiszesz

 chciałabym mieć Cię na... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

"chciałabym mieć Cię na wyłączność. chłonąć Twój zapach. zapamiętywać wspólne chwile. topić się w Twoich oczach. wiesz? uwielbiam Cię. naprawdę.

 To ona pierwsza wzięła go za... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

"To ona pierwsza wzięła go za rękę, tak naturalnie, jakby ta ręka zawsze do niej należała, a on odchylił do tyłu jej twarz i mocno pocałował, jakby całowali się zawsze i jakby nikt inny nigdy tego nie robił. A potem decyzja przyszła tak nagle, że nie było odwrotu ani zastanawiania się, ani wyboru, ani zgody,wszystko działo się tak, jakby od zawsze byli razem i od zawsze znali swoje ciała i dusze."

 Na początku mieliśmy sobie tyle do... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

"Na początku mieliśmy sobie tyle do powiedzenia, że wyrzucaliśmy z siebie słowa z prędkością karabinu maszynowego, prawie nie słuchając końcówek wypowiedzi i zaczynając nowe tematy w połowie poprzedniego zdania. Śmialiśmy się do rozpuku. A potem nagle przestaliśmy i zapadła cisza. Dziwna, niezręczna cisza. Co to było, do cholery? Zupełnie jakby ziemia właśnie w tej chwili wstrzymała ruch obrotowy, jakby wszyscy zniknęli z jej powierzchni, jakby cały dom i wszystko w nim przestało istnieć. Wydawało się, że na te kilka chwil świat trwał wyłącznie dla nas dwojga, a my potrafiliśmy tylko na siebie patrzeć. Zupełnie jakby ujrzał moją twarz po raz pierwszy w życiu."

 Odezwij się do mnie po powrocie.... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

"Odezwij się do mnie po powrocie. Udowodnij mi, że przynajmniej niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają..."

 Pomyśl  jak wyglądałby swiat... teksty

nierealny_lot dodano: 9 stycznia 2012

"Pomyśl, jak wyglądałby swiat, gdyby deszcz oznaczał opad nie maleńkich kropelek wody, ale maleńkich kropelek czekolady. Wyobrażasz to sobie? Nikt nie chowałby się do domu. Ludzie nie popadaliby wówczas w depresję. Ulice byłyby zapełnione, na wszystkich przecznicach. Uniesione głowy smakowałyby słodką mżawkę. Słodką ulewę. Słodkie szczęście. Nie sądzę, żeby ktokolwiek martwił się posklejanymi włosami, przybrudzonymi ubraniami czy zakrytą zielenią drzew. Pomyśl, jak słodkie byłyby pocałunki..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV