głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niekoffana Ranię i przepraszam. A potem znów ranię.. Kochanie wszyscy kogoś ranią ty ranisz mnie ja ranię ciebie tego nie da się uniknąć zawsze czyjeś gesty słowa kogoś z

niekoffana

niekoffana.moblo.pl
Ranię i przepraszam. A potem znów ranię.. Kochanie wszyscy kogoś ranią ty ranisz mnie ja ranię ciebie tego nie da się uniknąć zawsze czyjeś gesty słowa kogoś
 Ranię i przepraszam. A potem znów... teksty

niekoffana dodano: 29 marca 2013

-Ranię i przepraszam. A potem znów ranię.. - Kochanie, wszyscy kogoś ranią, ty ranisz mnie, ja ranię ciebie, tego nie da się uniknąć, zawsze czyjeś gesty, słowa kogoś zranią. Ale potem znów będzie dobrze. To jest śmieszny paradoks życia.. Można nauczyć się samokontroli i temu w mniejszym, lub większym stopniu zapobiec, lecz nigdy nie przestaniemy krzywdzić. Nie ma się co przejmować, uśmiechnij się!

Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

Nie ważne czy będziesz dziś ładna... teksty

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Nie ważne czy będziesz dziś ładna czy brzydka, wypoczęta czy zmęczona, zła czy smutna. Ktoś kto będzie Cię kochał, będzie to robić nawet jak będziesz gruba, stara i zwiotczała, zawsze będzie myślał, że z dupy świeci Ci słońce. Z taką osoba warto być.

taka tam śnieżyca na koniec marca... teksty

niekoffana dodano: 29 marca 2013

taka tam śnieżyca na koniec marca, a co tam, jak szaleć to szaleć!

Nigdy nie powinno się oceniać... teksty

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Nigdy nie powinno się oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych.

Nigdy nie płacz przez kogoś  kto... teksty

niekoffana dodano: 28 marca 2013

Nigdy nie płacz przez kogoś, kto Cię zostawia. — uśmiechnij się i powiedz: dziękuję Ci za danie mi szansy na znalezienie kogoś lepszego od Ciebie.

A jak zapytałeś  czym dla mnie jest... teksty

niekoffana dodano: 28 marca 2013

A jak zapytałeś czym dla mnie jest niebo patrzyłam Ci w oczy i myślałam tylko o Tobie, nic innego nie przychodziło mi do głowy. Moje niebo zamykało się w Twoich oczach.

Męskość kojarzy mi się przede... teksty

niekoffana dodano: 28 marca 2013

Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna.

'' To  że ludzie w Polsce nie... teksty

niekoffana dodano: 28 marca 2013

'' To, że ludzie w Polsce nie dzwonią na policję wtedy, gdy słyszą, jak ktoś woła pomocy, jest normalne w ten sam sposób. Albo jak przejeżdżają obok rozbitego samochodu stojącego w plamie z krwi, benzyny i drobin szkła, albo gdy przechodzą obok kogoś systematycznie i w skupieniu kopanego po głowie. Ludzie w Polsce dzwonią po policję wtedy, gdy ktoś mieszkający pod nimi włączy za głośno muzykę o dwudziestej trzeciej albo zatarasuje im wyjazd z parkingu. ''

Gdy masz dla kogo żyć  nawet... teksty

niekoffana dodano: 28 marca 2013

Gdy masz dla kogo żyć, nawet szarość za oknem przynosi szczęście.

i wiesz co ? nie mów  że nie masz... teksty

niekoffana dodano: 28 marca 2013

i wiesz co ? nie mów, że nie masz nic do stracenia, bo dopóki masz życie, to je kurwa doceniaj.

Nieraz nie chcesz płakać  bo wydaje... teksty

niekoffana dodano: 27 marca 2013

Nieraz nie chcesz płakać, bo wydaje Ci się, że jesteś silna, ale wtedy okazuje się, że jednak łzy są silniejsze od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV