głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niekoffana

okres dzieciństwa nie trwa od momentu narodzin do chwili osiągnięcia pewnego wieku. nie jest tak że dziecko dorasta i odkłada na bok swoje dziecięce sprawy. dzieciństwo to królestwo w którym nikt nie umiera.

ansomia dodano: 1 godzinę temu

okres dzieciństwa nie trwa od momentu narodzin do chwili osiągnięcia pewnego wieku. nie jest tak, że dziecko dorasta i odkłada na bok swoje dziecięce sprawy. dzieciństwo to królestwo, w którym nikt nie umiera.

moja pierwsza fajka  tak doskonale ją pamiętam zawsze mnie to brzydziło ale odkąd cię pokochałam uczucie dymu nikotynowego w moich płucach stało się jedynym ukojeniem od bólu  który rozpierdalał mi serce.

ansomia dodano: 2 godziny temu

moja pierwsza fajka - tak doskonale ją pamiętam, zawsze mnie to brzydziło ale odkąd cię pokochałam uczucie dymu nikotynowego w moich płucach stało się jedynym ukojeniem od bólu , który rozpierdalał mi serce.

wiem jak to jest gdy chce się umrzeć. jak boli uśmiech. jak próbujesz się dopasować a nie możesz. jak ranisz się zewnętrznie by zabić wewnętrzny ból.

ansomia dodano: 2 godziny temu

wiem jak to jest, gdy chce się umrzeć. jak boli uśmiech. jak próbujesz się dopasować, a nie możesz. jak ranisz się zewnętrznie, by zabić wewnętrzny ból.

ja byłam dla ciebie jedną z wielu  ty dla mnie tym jedynym. ty powtarzałeś jak nie ta to inna  a ja mówiłam ten albo żaden . ja byłam dla ciebie niczym ty byłeś dla mnie wszystkim. i właśnie tym przede wszystkim się różnimy.

ansomia dodano: 2 godziny temu

ja byłam dla ciebie jedną z wielu - ty dla mnie tym jedynym. ty powtarzałeś "jak nie ta, to inna" - a ja mówiłam "ten albo żaden". ja byłam dla ciebie niczym, ty byłeś dla mnie wszystkim. i właśnie tym przede wszystkim się różnimy.

kląć jeszcze głośniej i jeszcze częściej albo odejść nie mówiąc nic więcej.

ansomia dodano: 2 godziny temu

kląć, jeszcze głośniej i jeszcze częściej, albo odejść, nie mówiąc nic więcej.

aż w końcu usiadła na ławce i zastanawiała się czy jest naprawdę szczęśliwa. no bo kto by jej nie pozazdrościł. dumni rodzice z kasą dobra średnia oraz wielu znajomych. i doszła do wniosku że owszem jest szczęśliwa. po czym nagle zobaczyła dwoje zakochanych ludzi. wtedy dopiero zmieniła zdanie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:16

aż w końcu usiadła na ławce i zastanawiała się czy jest naprawdę szczęśliwa. no bo kto by jej nie pozazdrościł. dumni rodzice z kasą, dobra średnia oraz wielu znajomych. i doszła do wniosku, że owszem jest szczęśliwa. po czym nagle zobaczyła dwoje zakochanych ludzi. wtedy dopiero zmieniła zdanie.

 spóźniłaś się!  urodziłam się spóźniona.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:14

- spóźniłaś się! - urodziłam się spóźniona.

jeżeli nadajemy sobie miano przyjaciół osób którym ufamy to powinno to do czegoś zobowiązywać ale dobra pierdole.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:14

jeżeli nadajemy sobie miano przyjaciół, osób którym ufamy to powinno to do czegoś zobowiązywać, ale dobra, pierdole.

mimo że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy ma ochotę wstać podejść do ściany i bić z całej siły ręką głową obojętne czym tylko by osłabnąć stracić przytomność aby to wszystko umilkło by choć na chwilkę poczuła smak ciszy.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:13

mimo, że siedzi cicho wszystko w niej krzyczy, ma ochotę wstać podejść do ściany i bić z całej siły ręką, głową, obojętne czym, tylko by osłabnąć, stracić przytomność aby to wszystko umilkło, by choć na chwilkę poczuła smak ciszy.

po co jest biała czekolada? żeby murzyn też mógł się ujebać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:11

po co jest biała czekolada? żeby murzyn też mógł się ujebać.

mimo iż to przereklamowane  bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach i te w filmach. dają one nadzieję że jednak każdemu z nas w życiu w domu w pracy w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

ansomia dodano: 4 dni temu

mimo, iż to przereklamowane - bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach, i te w filmach. dają one nadzieję, że jednak każdemu z nas w życiu, w domu, w pracy, w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

dla ciebie? zapomnę o moim bezdźwięcznym głosie i wystąpię w szansie na sukces  żeby tylko cię pozdrowić.

ansomia dodano: 4 dni temu

dla ciebie? zapomnę o moim bezdźwięcznym głosie i wystąpię w "szansie na sukces", żeby tylko cię pozdrowić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV