głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama to nie tak że już nie pamiętam. pamiętam doskonale pamiętam ale pamiętam też jak bolało i może właśnie dlatego nie zamierzam już do tego wracać. Cześć. Muszę po

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
to nie tak że już nie pamiętam. pamiętam doskonale pamiętam ale pamiętam też jak bolało i może właśnie dlatego nie zamierzam już do tego wracać.
to nie tak  że już nie pamiętam.... teksty

niejestessama dodano: 27 luty 2012

to nie tak, że już nie pamiętam. pamiętam, doskonale pamiętam, ale pamiętam też jak bolało i może właśnie dlatego nie zamierzam już do tego wracać.

Cześć. Muszę powiedzieć ci tylko... teksty

niejestessama dodano: 26 luty 2012

Cześć. Muszę powiedzieć ci tylko tyle, albo aż tyle. Kocham Cię. Wiem, nie powinnam,obiecałam zapomnieć. Przepraszam. Kończąc z codziennością,przychodzę by przeprosić Cię jako pierwszego. Tęsknie? Tak tęsknie. Moje dłonie też tęsknią i oczy,usta,poliki.Każda część mnie łka Twojego dotyku. Czuję się jak ryba,błagająca o wodę. Jak ktoś,błagający o kawałek schronienia by móc przeżyć. Tak ja potrzebuję Cię do życia. Już nie jak tlen. Nie jak narkotyk. Coś więcej niż konieczność. Serce zimne. Wspomnienia kaleczą, chwila rani, a pamięć zabija. Nic nie boli tak, jak Twoja nieobecność. Wiara jeszcze tli się, między zakamarkami chłodnego serca. Chyba przestało bić. Tak, przestało. Na pewno.
Autor cytatu: karaax3

opowiem Ci naszą historię. byliśmy... teksty

niejestessama dodano: 23 luty 2012

opowiem Ci naszą historię. byliśmy ze sobą przez 4 lata, miał piękne imię, Rafał. chodziliśmy na spacery, imprezy. zawsze i wszędzie razem. nigdy się sobą nie nudziliśmy. on o rok starszy, przystojny? bardzo... całe moje życie, cały mój świat, to jego ramiona. jego oczy, w których zatapiałam się praktycznie każdego dnia. był dla mnie wszystkim, dosłownie. dlaczego pisze "był"? bo już go nie ma. bo najwidoczniej Bóg bardziej potrzebował go u siebie, bo tak musiało być. dziś moge już o tym pisać, moge o tym rozmawiać, choć nadal czuje ból, za każdym razem gdy o nim pomyśle czuje jak moje serce pęka od nowa, a po mych polikach spływają kolejne partie łez. i jego nie ma. nie ma go, a ja jestem. i są wspomnienia, piękne wspomnienia, których nikt ani nic na nam nie odbierze...

ten świat bez Ciebie  nie jest nic... teksty

niejestessama dodano: 23 luty 2012

ten świat bez Ciebie, nie jest nic wart.

jestem tylko kobietą. zwykłą... teksty

niejestessama dodano: 23 luty 2012

jestem tylko kobietą. zwykłą, normalną kobietą. 18 lat, ciemne włosy i oczy, gram w siatkówkę. lubie jeść słodycze i oglądać "Grey's Anatomy". kocham i zawsze będę kochać. jednego, jedybego mężczyznę na świecie. mimo iż odszedł jakiś czas temu, kocham go. jest ważny. nie. jest najważniejszy...

  bo jeśli żyć tu bez ciebie  to... teksty

niejestessama dodano: 22 luty 2012

" bo jeśli żyć tu bez ciebie, to ja już nie chcę żyć. " - amfa.
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

 dziś jest pierwszy dzień reszty... teksty

niejestessama dodano: 22 luty 2012

-dziś jest pierwszy dzień reszty mojego życia. naszego życia... dziś nasze dusze się ze sobą łączą, nasze dłonie się z sobą splatają. jesteś moim natchnieniem, moją radością, nadzieją i uśmiechem. jesteś wszystkim w co wierze i wszystkim co kocham, jesteś całym moim światem i lepszym jutrem. Kocham Cię i zrobie wszystko, aby nasze wspólne życie było zgodne, szczęśliwe i trwałe.

nie możesz myśleć o niej i być ze... teksty

niejestessama dodano: 19 luty 2012

nie możesz myśleć o niej i być ze mną... nie możesz myśleć o mnie i być z nią... zrozum.

miłość do Ciebie polega na... teksty

niejestessama dodano: 18 luty 2012

miłość do Ciebie polega na cierpieniu i jednoczesnej radości..

pójdziemy wypić za błędy  za... teksty

niejestessama dodano: 18 luty 2012

pójdziemy wypić za błędy, za nieszczęśliwe miłości, fałszywe przyjaźnie. wypijemy za facetów którzy nas ranią i za tych których zraniłyśmy. opijemy kolejne plotki, kłamstwa. a potem ruszymy tyłki i zabierzemy się za naprawianie sobie życia.
Autor cytatu: bansuujsuko

dla każdego inna  dla Ciebie taka... teksty

niejestessama dodano: 16 luty 2012

dla każdego inna, dla Ciebie taka sama. spójrz.

daj mi siłę  żebym nie zabiła tej... teksty

niejestessama dodano: 16 luty 2012

daj mi siłę, żebym nie zabiła tej kobiety gdy spotkam ją na ulicy... prosze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV