głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niegrzeczna-majlo te uczucie kiedy jesteś nawet gotów odejść na drugą stronę aby tylko dotknąć szczęścia Faceci nie mają pojęcia jak długo to co powiedzieli może zostać w głowie

niegrzeczna-majlo

niegrzeczna-majlo.moblo.pl
te uczucie kiedy jesteś nawet gotów odejść na drugą stronę aby tylko dotknąć szczęścia
te uczucie kiedy jesteś nawet gotów... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 26 listopada 2017

te uczucie kiedy jesteś nawet gotów odejść na drugą stronę aby tylko dotknąć szczęścia

Faceci nie mają pojęcia jak długo... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 11 listopada 2017

Faceci nie mają pojęcia jak długo to co powiedzieli , może zostać w głowie dziewczyny.

Życie jest zbyt krótkie by... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 3 listopada 2017

Życie jest zbyt krótkie by marnować czas na ludzi, którzy mają nas w dupie i nie przeskoczyli by dla nas kałuży. Szkoda poświęcać choćby małą część swojego życia na tych, dla których gówno znaczymy. Nie marnujmy więc ani jednej cennej minuty na tych, którzy nie potrafili znaleźć kilku sekund dla nas...//detoxuj

Uwielbiam ten stan. Te uczucie... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 3 listopada 2017

Uwielbiam ten stan. Te uczucie ciepełka w sercu i kiedy na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Uśmiech bezgranicznego szczęścia duszy.

Zbyt wiele razy upadłam  żeby bać... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 2 listopada 2017

Zbyt wiele razy upadłam, żeby bać się kolejnego upadku. Jestem na tyle silna by dalej biec po wyboistej drodze swojego życia, pomimo tego ile razy jeszcze będę musiała się potknąć i upaść w błoto by móc na nowo wstać z podniesioną głową.

Nie skreślam cię z swojego... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 31 października 2017

Nie skreślam cię z swojego życia.Nie jestem złym człowiekiem. Umiem wybaczać. Wybaczyłam ci tego samego dnia, w którym złamałeś mi serce. Nie mam pretensji, poskładałam je sama do kupy. Ma się dobrze.Jest pełne życia lecz już nigdy nie zabije dla ciebie.

Człowiek nie doceniał tego co miał... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 31 października 2017

Człowiek nie doceniał tego co miał, pragnął więcej.Dopiero gdy stracił to co miał zaczął żałować, że tego nie potrafił docenić.

Jestem szczęśliwa.  Żyję chwilą.... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 31 października 2017

Jestem szczęśliwa. Żyję chwilą. Żyję tym co jest teraz i tu. Nie martwię się o jutro. Nie wspominam wczorajszego dnia. Dziś jest dziś teraz i tu uśmiecham się,pisząc to bo wiem, że ta chwila należy do mnie.

W życiu poznajemy wielu ludzi  z... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 27 października 2017

W życiu poznajemy wielu ludzi, z którymi zawiązujemy różne więzi.Czasem są to przyjaźnie na lata innym razem przelotne znajomości, ale każdy z nas poznaje w swoim życiu choć jedną osobę, która zmienia nasze całe życie do góry nogami przez co zostaje w naszym życiu na lata. I tak właśnie Ty zmieniłeś moje życie w niebo i piekło na ziemi. Stanąłeś na mojej drodze życia w nieodpowiednim czasie- młodość co za tym idzie głupota w głowie. Zawirowałeś moim światem, stałeś się celem do zdobycia, moje oczy widziały tylko ciebie. I tak o to walczyłam o twoje względy pisząc z tobą, pojawiając się w odpowiednich miejscach abyś tylko mnie ujrzał dostrzegł.Wszystko aby tylko zdobyć twoje serce ...wątpiłam w siebie samą kiedy zainteresowałeś się mną. Nie wierzyłam, że mnie zauważyłeś, chciałam dowodu lecz nie dostałam go ..odeszłam. Nie dałeś mi nic co by mogło zasiać nadzieję w moim sercu, że czekasz że chcesz Mnie ! Moje niebo stało się piekłem.

Nie podałam się bo inni unosili... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 27 października 2017

Nie podałam się bo inni unosili mnie na duchu, ale wciąż pozostawałeś w moim życiu. Wyryłeś w moim sercu rysę nieeeee to nie rysa to RÓW .. który próbowałam wypełnić czymś dobrym. Pomimo iż miałam uśmiech na twarzy ( ten uśmiech, który sam zauważyłeś) to nie potrafiłam pokochać kogoś innego na nowo. Walczyłam ze sobą a ty znów pojawiłeś się w moim życiu w najgorszym momencie jaki mógłby być. Próbowałam pokochać kogoś innego kiedy ty zacząłeś skupiać uwagę na mnie..dlaczego właśnie wtedy. Bijąc się z myślami uwierzyłam ci otworzyłam serce na nowo dla ciebie, zraniłam dobrego człowieka dla ciebie dla naszej miłości jak idiotka uwierzyłam w to, że ty dasz mi to wszystko czego nie dostałam od ciebie przedtem, że się zmieniłeś, że teraz zrobisz wszystko i nie pozwolisz mi odejść ...tak uwierzyłam ci tym samym sprowadziłam swoje piekło na ziemię.. bo moje niebo trwało krótko było cudowne do czasu kiedy przestałam ci ufać wierzyć i zaczęłam się zastanawiać czy oby drugi raz nie pozwoli mi ..

Odejść .. i tak też się stało... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 27 października 2017

Odejść .. i tak też się stało odeszłam .odeszłam na zawsze.Nic nie stawało na mojej drodze zrobiłam to.Uwolniłam się od mojego nieba witając piekło.Było ciężkie nie potrafiłam go unieść na ramionach podałam się. Miało kilka miesięcy łez kilka tygodni zwątpienia, bezsennych nocy i jedno znienawidzone imię które pojawiało się wszędzie w mojej głowie w telewizji radiu wszędzie mi przypominało o nim. Długo czekałam na to, że coś zrobi, ale wiedziałam że to nie nastąpi bo on nadal był ten sam co i przed lat ten sam człowiek który pozwolił mi raz już odjeść będzie pozwalał zawsze .. Nie martw się o mnie..moje rany na sercu kiedyś się zagoją,a twoja muzyka choć przypomina mi o tobie zawsze będzie mi rozweselać dzień.

Czasem życie to seria wielu... teksty

niegrzeczna-majlo dodano: 1 września 2017

Czasem życie to seria wielu przeszkód, kwestia mozolnego podążania przez siebie krok za krokiem. A czasem, uświadamiasz sobie nagle, że to prostu kwestia zaufania komuś w ciemno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV