głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Wypaliło się. Kurwa no niemożliwe. Kocham Go. Gdy się spóźnia. Gdy egoistycznie milczy drugi dzień z rzędu. Gdy myli cukier z solą i gdy obgryza paznokcie. Koch

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Wypaliło się. Kurwa no niemożliwe.
Wypaliło się. Kurwa no niemożliwe. teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 lipca 2011

Wypaliło się. Kurwa no niemożliwe.

Kocham Go. Gdy się spóźnia. Gdy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 4 lipca 2011

Kocham Go. Gdy się spóźnia. Gdy egoistycznie milczy drugi dzień z rzędu. Gdy myli cukier z solą i gdy obgryza paznokcie. Kocham Go miłością bezwarunkową, która całuje każdą jego wadę. /< 3333 nie wiem czyje, ale piękne jest.< 3

Cała ściana wyklejona naszymi... teksty

niecalkiemludzka dodano: 4 lipca 2011

Cała ściana wyklejona naszymi zdjęciami. Połowa karty pamięci wypełniona nagraniami rozmów z Tobą. Połowa skrzynki odbiorczej wypełniona wiadomościami od Ciebie, sprzed 3 lat, sprzed roku, sprzed pół roku, z zawsze. Podobnie całe archiwum na gg. Na szafce cała buteleczka perfum których używasz. No i głupia ja, nadal cała Twoja.

Przygasło  wspomnienia nie są już... teksty

niecalkiemludzka dodano: 4 lipca 2011

Przygasło, wspomnienia nie są już ostre i bolesne, a brak Twojej obecności zdaje się być zwyczajny, już tylko zapach Twoich perfum boli.

Nie łudź się  nigdy nie będziesz... teksty

niecalkiemludzka dodano: 2 lipca 2011

Nie łudź się, nigdy nie będziesz miała go na zawsze. Świat daje tylko po to,żeby mieć co odbierać.

a pieprzysz  Daniels z colą miażdzy. :P teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: a pieprzysz, Daniels z colą miażdzy. :P do wpisu 2 lipca 2011
W domu będzie ogień a do domu... teksty

niecalkiemludzka dodano: 2 lipca 2011

W domu będzie ogień,a do domu proste drogi,wiodą słusznie moje stopy,nie zabraknie mi sił.Czas poplątał kroki,jest łagodny i beztroski,ma zielone,kocie oczy,tak samo jak Ty. /C.

Gdzie byłeś kiedy ta karuzela... teksty

niecalkiemludzka dodano: 2 lipca 2011

Gdzie byłeś kiedy ta karuzela zaczęła się kręcić? Pytam kurwa,gdzie byłeś gdy wstrzyknięto mi pierwszą w życiu działkę, gdzie byłeś gdy 2 razy próbowałam ze sobą skończyć, gdzie byłeś gdy pierwszy raz poszłam z nim do łóżka, gdzie byłeś gdy stałam się tym, czym najbardziej nie chciałam zostać? GDZIE BYŁEŚ?! POTRZEBOWAŁAM CIĘ.

Wiem że to chore i wszyscy mi to... teksty

niecalkiemludzka dodano: 2 lipca 2011

Wiem,że to chore i wszyscy mi to mówią i wszyscy mówią,że to chory związek i wszyscy mają racje, ale z drugiej strony wszyscy inni chuja o nas wiedzą.

Generalnie to zostało mi trochę... teksty

niecalkiemludzka dodano: 30 czerwca 2011

Generalnie to zostało mi trochę ptasiego mleczka, kilka papierosów, kawa i konto premium do oglądania filmów, więc dzisiaj w nocy chuja wbijam w to czy raczysz się odezwać czy też nie.

Chodźmy  to kolejny dzień dla nas... teksty

niecalkiemludzka dodano: 30 czerwca 2011

Chodźmy, to kolejny dzień dla nas przecież. Musimy jakoś go wypełnić, musimy wypić swoją zwykłą porcje wódki, spalić tyle co zwykle, udawać,że wszystko gra, a potem wrócić do domu i rozpłakać się z bezsilności.

A tak naprawdę to Cię kocham. Nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 30 czerwca 2011

A tak naprawdę to Cię kocham. Nie ważne że wczoraj o 3 nad ranem stałam na środku skrzyżowania i krzyczałam do Twoich pleców jak bardzo Cię nienawidzę. Nieważne,że zmieszaliśmy się z błotem, nieważne że po wczorajszej nocy mam w plecach o jeden nóż więcej. Nieważne, bo cokolwiek powiemy i zrobimy, to ja i tak Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV