głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Jutro znów zobaczę oczy które niegdyś rozpierdoliły mi życie. dzięki. dziękuje. To przykra sprawa z tą miłością. Znajdujesz ją raz i nie ma już odwrotu. Wróć ch

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Jutro znów zobaczę oczy które niegdyś rozpierdoliły mi życie.
Jutro znów zobaczę oczy które... teksty

niecalkiemludzka dodano: 11 lipca 2011

Jutro znów zobaczę oczy które niegdyś rozpierdoliły mi życie.

   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;* do wpisu 10 lipca 2011
dzięki. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dzięki. do wpisu 10 lipca 2011
dziękuje. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dziękuje. do wpisu 10 lipca 2011
To przykra sprawa z tą miłością.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 9 lipca 2011

To przykra sprawa z tą miłością. Znajdujesz ją raz i nie ma już odwrotu.

Wróć chciałabym powtórzyć to... teksty

niecalkiemludzka dodano: 9 lipca 2011

Wróć,chciałabym powtórzyć to wszystko. Jeść Twoje spaghetti i pytać czy się obrazisz jeśli zostawię mięso i szukać korkociągu w całym domu i dziwić się czemu jesteś dziś taki romantyczny,podejrzewać że pewnie znowu masz coś na sumieniu,mówić że skoro gotujesz lepiej ode mnie to będziesz to robił zawsze i patrzeć na Twoją minę i palić z Tobą papierosy w wannie i całować tak jakbym całowała Cię po raz pierwszy i znów spędzić z Tobą 3 doby praktycznie nie wychodząc z łóżka i rozmawiać z Tobą o głupotach i rozmawiać z Tobą o sprawach poważnych, i bać się co będzie z nami dalej,ale najbardziej to pragnę być,być z Tobą, być Twoją i posiadać Ciebie, cholera, żyć z Tobą pomimo noży w plecach i przeszłości kotłującej się w głowie.

Leże. Sufit jest jasno zielony.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 9 lipca 2011

Leże. Sufit jest jasno zielony. Ktoś chyba woła mnie na obiad. Nie ma mnie, nie wołajcie, umarłam. Lista odtwarzania zapętla się po raz 4. Leżę. Chyba zaczyna się ściemniać. Po ścianie chodzi ogromny pająk. To nic,leżę nadal. Papierosy się skończyły i słońce zaczęło wschodzić. W sumie,co mnie to obchodzi. Kurwa, nigdy Ci nie wybaczę tego co ze mną zrobiłeś.

Nie musi być romantycznie  musi być... teksty

niecalkiemludzka dodano: 9 lipca 2011

Nie musi być romantycznie, musi być z Tobą.

Jestem zła  wściekła  wkurwiona i... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 lipca 2011

Jestem zła, wściekła, wkurwiona i zazdrosna, nienawidzę jej, ciebie i siebie też,bo przecież od początku obiecywałam sobie,że będę potrafiła mieć wyjebane.

Tutaj nie ma plusów i minusów... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 lipca 2011

Tutaj nie ma plusów i minusów, tutaj nie zrobisz bilansu zysków i strat,bo widzisz my od kilku lat nie straciliśmy niczego przez to,że nic nie zostało nam dane. Tutaj każdy żyje tylko dla siebie, a raczej egzystuje,bo nie można nazwać tego prawdziwym życiem, tutaj wynieśliśmy przyjaźń ponad wszystko inne,bo żadne z nas od lat nie widziało miłości, tutaj gdzie nie ufamy nawet sobie samym, tutaj gdzie dorośli dziwnie na nas patrzą,tutaj gdzie żyłeś kiedyś ze mną,tu czekam na Ciebie.

To wszystko było tak dziwne  każda... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 lipca 2011

To wszystko było tak dziwne, każda rozmowa była urwana, a pocałunki pokątne, MY jako całość byliśmy tak nierealni, wyrwani z kontekstu i niemożliwi do zaakceptowania, że w sumie nic dziwnego,że życie postanowiło chronić nas przed sobą.

zobaczyć  poznać  rozmawiać... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 lipca 2011

zobaczyć, poznać, rozmawiać,oswoić, przygarnąć, pocałować, okłamać, zranić, zostawić, wrócić, przeprosić, pocałować, udawać,rozebrać, włożyć, dojść, przeprosić, ZOSTAWIĆ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV