głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Wróciło.To chyba te miligramy zadowolenia unoszą sie w powietrzu i to chyba to szczęscie tak unosi sie w powietrzu. I mogłoby być całkiem fajnie gdyby nie to że

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Wróciło.To chyba te miligramy zadowolenia unoszą sie w powietrzu i to chyba to szczęscie tak unosi sie w powietrzu. I mogłoby być całkiem fajnie gdyby nie to że teraz k
Wróciło.To chyba te miligramy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 października 2010

Wróciło.To chyba te miligramy zadowolenia unoszą sie w powietrzu i to chyba to szczęscie tak unosi sie w powietrzu. I mogłoby być całkiem fajnie, gdyby nie to, że teraz ktoś tak całkowicie inny niz Ty trzyma moją rekę.

Dominujacym uczuciem które odczuwam... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 października 2010

Dominujacym uczuciem,które odczuwam w Twoich ramionach jest bezpieczeństwo.To dlatego nawet na moment nie chce zejśc Ci z kolan czy wypuścic Cie z objęć.Dajesz mi to wszystko czego niedosyt odczuwałam przez całe życie, to czego nawet miłosc mojego zycia nie potrafiła, a raczej nie chciała mi dać.

Musze zabic w sobie tą pierdoloną... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 października 2010

Musze zabic w sobie tą pierdoloną dumę, żeby móc podbiec do Ciebie tak po prostu, rzucic Ci sie w ramiona i powiedziec Ci jak bardzo bez Ciebie wariowałam.

I taka jest prawda.Na poczatku... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 października 2010

I taka jest prawda.Na poczatku pragniesz go tak niewyobrażalnie mocno,ze aż boli.Myślisz o nim,śnisz i marzysz 24/7. Patrzysz na niego ze stadem motyli w brzuchu,masz dreszcze gdy go dotykasz i całujesz. Cały czas czekasz na wiadomosci, chcesz wiedziec co robi, o czym myśli i gdzie idzie. A potem? Pryska ten cholerny czar i wszystko powszednieje.Nawykasz do Niego,do tego wszystkiego co jest między wami.Nie przywiazujesz juz takiej wagi do tego w co jest ubrany czy do sposobu w jaki na Ciebie patrzy. Uwazasz ze to oczywiste, ze jest Twoj, myślisz ze on mysli tak samo i że macie czas aż do trumny. Ale kurwa nie macie.

 Ej Ty promieniejsz! Co się stało?... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 października 2010

-Ej Ty promieniejsz! Co się stało? -No mam kogoś,to az tak widac? -Oo, jak wygląda, moge go poznac? -Nie wazne kurwa jak wygląda,dla mnie i tak jest idealny, nareszcie znalazłam kogoś kto pokochał mnie nie za zgrabną dupe, ale za to jaka jestem, rozumiesz?

omg omg omg! ja pierdole nienawidze Cie  tak bardzo przypominasz mi mojego ex.. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: omg omg omg! ja pierdole nienawidze Cie, tak bardzo przypominasz mi mojego ex.. do wpisu 16 października 2010
  Chciałbym zmienić w Tobie jeszcze... teksty

niecalkiemludzka dodano: 15 października 2010

- Chciałbym zmienić w Tobie jeszcze tylko jedną rzecz. -Co takiego? -Twoje nazwisko,skarbie .

moje własne xD teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: moje własne xD do wpisu 14 października 2010
Powiedziałes mi  ze chyba mnie nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 października 2010

Powiedziałes mi, ze chyba mnie nie pokochasz.bo nie potrafisz odczuwać zadnych gwałtownych uczuć, a chwilę potem zacząłeś ciskać sie z mordą do gościa, który o 3 sekundy dłuzej niz inni zatrzymał wzrok na moich pośladkach.

o tak. zajebiste    teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: o tak. zajebiste ;) do wpisu 13 października 2010
haha super :D teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: haha super :D do wpisu 13 października 2010
Dziekuje!     ej wiesz co  tło masz świetne po prostu    teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: Dziekuje! ;** ej wiesz co, tło masz świetne po prostu ^^ do wpisu 10 października 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV