głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Małpa z Pezetem teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: Małpa z Pezetem do wpisu 2 listopada 2010
10 kilo w miesiac jest jak najbardziej realne scisła dieta i puf! nie ma Cie xD aaa Twoje wpisy sa po prostu aaach  wspaniałe    teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: 10 kilo w miesiac jest jak najbardziej realne, scisła dieta i puf! nie ma Cie xD aaa Twoje wpisy sa po prostu aaach^^ wspaniałe ;)) ;* do wpisu 30 października 2010
W dłuższych włosach wyglądałeś... teksty

niecalkiemludzka dodano: 29 października 2010

W dłuższych włosach wyglądałeś ładniej,przyjazniej, łagodniej . Ale w krótkich bardziej Ci do twarzy.Wspaniale podkreślają Twoje skurwielstwo.

Mówi ze kocha. Twoje oczy twoje... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 października 2010

Mówi, ze kocha. Twoje oczy, twoje usta, twoje nawyki, twoje ubrania, twój styl życia, to jak robisz herbatę i to jak siedzisz godzinę w sklepowej przymierzalni a potem i tak wychodzisz z niczym i twierdzi ze jesteś najpiękniejszą dziewczyną w całej szkole i ze jestes dla niego wszystkim i wciąż mówi że Cie uwielbia, po prostu Cię uwielbia. A Ty jak głupia słuchasz tego wszystkiego i rumienisz się, ale wcale nie dlatego,ze tak Ci słodzi tylko przez wyrzuty sumienia, bo doskonale wiesz jaka z Ciebie suka i że wolałabyś usłyszec to wszystko z ust kogoś zupełnie innego.

Wciąż Cie kocham. Ale odłegłosc... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 października 2010

Wciąż Cie kocham. Ale odłegłosc, czas i te wszystkie chore wydarzenia pomiędzy nami sprawiły, że dla mnie umarłeś tak bardzo jak tylko to było możliwe. A wieć spoczywaj w pokoju, z kimkolwiek innym teraz jesteś.

Twoje imię wyryłam na moich... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 października 2010

Twoje imię wyryłam na moich dłoniach tak, że mam je zawsze przed sobą.

koniec bajki.załóż spodnie i wyjdz. teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 października 2010

koniec bajki.załóż spodnie i wyjdz.

Bo to chyba tak powinno byc prawda?... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 października 2010

Bo to chyba tak powinno byc prawda? Żeby umiec żyć według tego co uważa się za słuszne. Żeby móc umrzec za coś. Zeby miec szanse walczyc do końca w obronie czegoś, w co wierzy sie tak kurewsko mocno jak w nic innego. I zeby miec nadzieję, ze to nie okaże się daremne i puste.

A jeszcze chciałabym być dla Ciebie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 października 2010

A jeszcze chciałabym być dla Ciebie jak magnes. Chciałabym zeby jakas potężna siła cały czas Cie do mnie ciągnęła, żebyś chciał być tam gdzie ja, żebys nie mógł wyjaśnić,tego co czujesz na mój widok i zebys umiał odnalezć mnie nawet tam,gdzie nikt inny mnie nie znajdzie i żebys naprawde,niezaprzeczalnie i zawsze chciał być mój i tylko dla mnie.

Są takie momenty kiedy on rozlużnia... teksty

niecalkiemludzka dodano: 19 października 2010

Są takie momenty kiedy on rozlużnia uścisk i prawie wyswobadza palce z mojej ręki, a ja robię zdziwioną minę, ale zaraz potem chwyta ją mocniej i mówi, że chciał tylko sprawdzic czy byłabym dosc silna by go puścić.

dziekuje    i za podpis tez  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dziekuje ^^ ;* i za podpis tez ;* do wpisu 19 października 2010
wypiłam xD i nic xD teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: wypiłam xD i nic xD do wpisu 17 października 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV