głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Opisanie naszej historii zajęło mi 3 5 godz wiesz? Z tym że 3 godziny i 10 minut siedziałam w bezruchu i gapiłam się w ścianę potem spaliłam papierosa a dopiero

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Opisanie naszej historii zajęło mi 3 5 godz wiesz? Z tym że 3 godziny i 10 minut siedziałam w bezruchu i gapiłam się w ścianę potem spaliłam papierosa a dopiero pó
Opisanie naszej historii zajęło mi... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 luty 2011

Opisanie naszej historii zajęło mi 3,5 godz, wiesz? Z tym że , 3 godziny i 10 minut siedziałam w bezruchu i gapiłam się w ścianę,potem spaliłam papierosa, a dopiero później zaczęłam pisać o Nas. Czerwonymi, wielkimi literami, wykaligrafowałam przepiękne -NIEWAŻNE.

Uwielbiam ją w tej jej śmiesznej... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 luty 2011

Uwielbiam ją w tej jej śmiesznej czapce,którą nosi tył na przód i uwielbiam jej włosy we wszystkich odcieniach czerwieni.Kocham słuchać jak przeklina na swojego faceta i twierdzi, że jest z nim tylko dlatego,że jest dobry w łóżku,martwię się razem z nią gdy spóźnia jej się okres i czekam pod drzwiami łazienki gryząc palce, gdy co miesiąc robi sobie test ciążowy.Lubie z nią palić i słuchać jak opowiada o swoich byłych facetach, lubię sposób w jaki potrafi wyciągnąć ze mnie to,co mnie męczy,lubię to ze mogę powiedzieć jej dosłownie o wszystkim bez obawy,że mnie wyśmieje czy opierdoli,lubię gdy kupuje nam papierosy i wódkę i w żadnym sklepie nigdy nie pytają jej o dowód, Kocham jej chamskie odzywki i muzykę której słucha. Impreza bez niej, nie jest imprezą, a brak jej towarzystwa najczęściej kończy się zamułą.Jest wspaniała, jedyna w swoim rodzaju, może trochę zbyt dojrzała jak na swój wiek,może trochę zbyt wulgarna i może trochę pierdolnięta, ale właśnie dzięki temu tak wyjątkowa< 3!

 Kurwa życie jest do dupy no nie?... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 luty 2011

-Kurwa, życie jest do dupy, no nie? -Dlaczego tak myślisz? -No jak to dlaczego,właśnie dziś się dowiedziałam, ze najprzystojniejszy facet w szkole jest gejem,co druga para nie wie nawet co to znaczy miłość, rodzice wyrażają pieniędzmi miłość do swoich dzieci, Bóg bawi się nami, śmiejąc się przy tym do rozpuku, co drugi człowiek ma depresje, ludzie są fałszywi, w ogóle świat się stoczył no i jakby tego było mało to papierosy znowu podrożały!

Przecież wiesz że ja się nadal... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 luty 2011

Przecież wiesz, że ja się nadal boję, boję się cholernego mnóstwa rożnych rzeczy. Boję się, co będzie z nami dalej skoro już wszystko zostało powiedziane, boję się czasu jaki jeszcze upłynie przed naszym kolejnym spotkaniem, boje się tego, co się przez ten czas wydarzy, czy nie poznam nikogo podobnego do Ciebie i czy Ty w końcu będziesz na tyle silny by z nią zerwać, obawiam się cholernie żebyście nie wpadli, żebyś nie stoczył się przez heroinę, żebyś nie przepił całej kasy za która masz kupić bilet na samolot do polski, ale to wszystko to nic, bo najbardziej boję się, ze kiedyś zapomnisz o mnie, że przestane być dla ciebie jedna i zostawisz mnie tu, po prostu zapomnisz po mnie wrócić...

Wiesz gdybym miała serce... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 luty 2011

Wiesz,gdybym miała serce, kochałabym Cie tak,że nie byłbyś w stanie tego pojąć. Ale nie mam. On je zabrał.

Ja już chyba nawet nie chce... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 luty 2011

Ja już chyba nawet nie chce pamiętać. Przecież ja prawie nie żyłam wtedy,leżałam, oddychałam i paliłam, czasami jadłam bo tak wypadało, nawet nie wiedziałam zbyt dokładnie co się wokół mnie dzieje.Ale umysł się broni, wyrzuca bolesne wspomnienia, z tamtych czasów właściwie pamiętam tylko tyle, ze istnieje tak głęboka rozpacz,której teraz nie potrafię już poczuć, ale wiem,ze ona jest.

Boję się ze jeśli dam sobie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 luty 2011

Boję się, ze jeśli, dam sobie szansę na zakochanie się w kimś innym, to zapomnę jak to jest kochać Jego,a to tak jakbym zapomniała jak kocha się naprawdę.

Lubię gdy mówisz że Love Story... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 luty 2011

Lubię gdy mówisz,że "Love Story" Słonia jest romantyczne,lubię jak na haju rozkminiasz,jak to jest być chmurą, lubię gdy chcesz,żebym powiedziała, że Cie kocham,a potem odpowiadasz -O patrz, jaka zielona ściana!, i chociaż mnie wkurzasz,bo kłamiesz,że nie masz papierosów tylko dlatego żeby mnie obsępic, podliczasz mi cenę tego wszystkiego co u Ciebie zjadłam i krzyczysz,że jestem idiotką bo wychodzę bez kurtki na mróz, to i tak nie chciałabym innego, no bo przecież żaden inny nie mówiłby mi codziennie,że nie podoba mu się kolor lakieru na moich paznokciach.

Szukajcie a znajdziecie.Miłość też. teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 luty 2011

Szukajcie, a znajdziecie.Miłość też.

 zajebiście Cie kocham.  pomnóż... teksty

niecalkiemludzka dodano: 23 luty 2011

- zajebiście Cie kocham. - pomnóż to razy milion/skins

No tak a co jeśli ktos jest tego wart? teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: No tak, a co jeśli ktos jest tego wart? do wpisu 23 luty 2011
Zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 luty 2011

Zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego, co Ty w tym momencie robisz? Spełniasz mi marzenia. < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV