głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Lubię gdy pisze mi sms'y w których opowiada mi co właśnie robi lub o czym myśli chociaż wcale go o to nie pytam daje mi to tą satysfakcje że jestem dla Niego wa

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Lubię gdy pisze mi sms'y w których opowiada mi co właśnie robi lub o czym myśli chociaż wcale go o to nie pytam daje mi to tą satysfakcje że jestem dla Niego ważna.
Lubię gdy pisze mi sms'y w których... teksty

niecalkiemludzka dodano: 28 luty 2011

Lubię gdy pisze mi sms'y w których opowiada mi co właśnie robi lub o czym myśli, chociaż wcale go o to nie pytam, daje mi to tą satysfakcje, że jestem dla Niego ważna.

Nie lubię uczuciowych  romantycznych... teksty

niecalkiemludzka dodano: 28 luty 2011

Nie lubię uczuciowych, romantycznych facetów, może dlatego ze po prostu wydają mi się nieszczerzy, plastikowi. A te wszystkie piękne słówka którymi karmili mnie 24/7 wywoływały u mnie tylko mieszaninę rozbawienia i politowania, może jestem głupia odrzucając tych romantyków, mężczyzn o których marzy setki dziewczyn, może i jestem masochistką, ale wolę skurwieli.

Śmieszysz mnie kiedy przytulasz mnie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 28 luty 2011

Śmieszysz mnie kiedy przytulasz mnie na trzaskającym mrozie i mówisz, ze czasami jednak na cos się przydaje.Wkurwiasz mnie niemiłosiernie gdy mówisz,że wychodzimy tylko na fajkę, a potem przez Ciebie 2 kolejne godziny nie ma mnie w szkole, bo wyciągasz mnie na browar ze swoimi znajomymi. Nienawidzę gdy masz te swoje humorki, specjalnie mówisz wtedy,że wolałbyś ją na moim miejscu i patrzysz z satysfakcją na moją minę, irytuje mnie jak mówisz,że nie masz kwitu i pożyczasz ode mnie na żarcie, a 15 minut później kupujesz sobie papierosy. Nienawidzę tego uczucia gdy leżymy na łóżku, całujemy się i jest naprawdę fajnie i nagle z winampa rozlegają się pierwsze takty "Ona jest kurwą " a Ty zaczynasz się tak szyderczo śmiać, bo specjalnie ustawiłeś ją wcześniej,żeby mnie skrępować. W ogóle to jesteś egoistyczny, nieznośny, aspołeczny , chamski i masz mnie w dupie częsciej niz swoje ex, ale kurwa wiesz co, bez Ciebie po prostu nie dałabym rady.

Tak wiem  mówiłeś mi już wiele... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 luty 2011

Tak wiem, mówiłeś mi już wiele razy,że nie mam zalet,że nie jestem niezastąpiona, ale powiedz mi , skoro co chwila udowadniasz mi,że nie jestem warta rozgrywki to dlaczego wciąż o mnie walczysz ?

Tylko 3 słowa  ledwie 12 liter  a... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 luty 2011

Tylko 3 słowa, ledwie 12 liter, a boli kurewsko,prawda ?

Upić się tak żeby stać się... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 luty 2011

Upić się tak,żeby stać się całkiem nieobliczalnymi.Zrobić największy syf na mieście od kilkunastu lat.Podpalić kilka budek z wodnistymi lodami,skopać największych skurwieli z osiedla, wybić szyby na przystankach i w kilku ze stojących na parkingu samochodów.Okraść ze dwie staruszki idące samotnie ulicą, zabazgrać sprayem ściany gmachu sądu,rozebrać się i biegać nago po mieście,klnąc na przejeżdżającą policje.Trafić do izby wytrzeźwień,obudzić się rano i nie pamiętać ani minuty z poprzedniej nocy.Spodlić się całkowicie, poczuć całkowitą wolność,pieprząc konsekwencje. To jest teraz nasze największe marzenie, skoro miłości nie możemy mieć.

Tak  jest skurwysynem zimnym gnojem... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 luty 2011

Tak, jest skurwysynem,zimnym gnojem który za wszelką cenę żąda od każdego szacunku, ale jest też samotnym, potrzebującym ogromnego ciepła mężczyzną, który nie ma dość siły by pierwszy przerwać pocałunek, który potrzebuje Cię jak nikogo innego.Pamiętaj o tym.

Po 3 miesiącach  po pół roku  po... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 luty 2011

Po 3 miesiącach, po pół roku, po roku związku, niemożliwością jest, żeby było tak jak na początku. Zmieniacie się wy i wasze nastawienie do siebie, przestajecie aż tak się starać , przestaje wam aż tak zależeć i niby wszyscy to wiedzą,ale nikt nie stara się temu zapobiec i niby wszyscy to wiedzą, ale każdy z nas zapomina, że los tylko czeka aż stracimy czujność, żeby nam dokopać.

A największe z moich marzeń  to... teksty

niecalkiemludzka dodano: 27 luty 2011

A największe z moich marzeń, to Twoje serce / Vixen

Pierdole truskawki zimą czy ciastko... teksty

niecalkiemludzka dodano: 26 luty 2011

Pierdole truskawki zimą czy ciastko podczas diety, chce Ciebie kurwa.

Gdy odchodził zabrał wszystko... teksty

niecalkiemludzka dodano: 26 luty 2011

Gdy odchodził zabrał wszystko, serce, myśli i ciało, głos, szczęście, nadzieje, marzenia, pragnienia, oczy i usta, zabrał wszystko i widzisz, nie mam już nawet skrawka siebie dla siebie.

Nie miałam ochoty kochać  nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 26 luty 2011

Nie miałam ochoty kochać, nie chciało mi się - poszłam do kina. /kłamstwo bez tytułu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV