głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kocham to wszystko. teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 29 maja 2012

Kocham, to wszystko.

Urojenia czy może wspomnienia? Sam... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 27 maja 2012

Urojenia, czy może wspomnienia? Sam nie wiem gdzie konczy sie rzeczywistość a zaczyna bajka o tym jak mogłoby być. Mogłoby być, ale juz nigdy nie bedzie, bez Ciebie jest inaczej. O wiele trudniej, staram sie podchodzić do wszystkiego racjonalnie, każdą myśl przekierowuje w inną stronę. W moim sercu wciąż żyjesz, w mych myślach usmiechasz sie tak szeroko jak zawsze, na każdym kroku potykam sie o Twoje rzeczy, czekają na Ciebie tak samo jak ja, tak samo stęsknione i tak samo martwe.

tak bardzo chciałbym być obok... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 27 maja 2012

tak bardzo chciałbym być obok, dotykać, czuć wszystkimi zmysłami, byś mogła spokojnie usnąć wtulając sie w moje ramiona. Chciałbym Cie dotykać, złapać za rękę i iść tam gdzie chodziliśmy razem, chciałbym zobaczyć ten niesamowity błysk w oku, łzę spływającą po policzku gdy przychodziły złe chwile, chciałbym Ci pomagać gdybyś już nie dawała rady w tym cięzkim życiu, w myślach mam Twój obraz sprzed 15 miesięcy, gdy siedzisz naprzeciwko, podnosisz się z sofy, podchodzisz, nagle obraz się rozmywa, dochodzi do mnie że te sytuacje nigdy nie miały miejsca, to tylko moja wyobraźnia bawi się moją osobą, odpływam w Twoich objęciach przytomniejąc po chwili w pustym pokoju, zerkasz na mnie ze zdjęć, wdycham dym nikotynowy, tak mocny jak Twe perfumy. Bez Ciebie szaleje..

To że jestem singlem nie znaczy że... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 25 maja 2012

To że jestem singlem nie znaczy że nie mam nikogo z kim mógłbym sie poprzytulać, powygłupiać, przelizać czy nawet pójść do łóżka. Takich osób jest wystarczająco dużo bym mógł co impreza pokazać sie z inną. Ale to iż czasem ktoś zauważy przy mnie laskę nie znaczy że znalazłem drugą połówkę. Lubię sie zabawić, lecz nie mylę zabawy z miłością.

Rap amator porównujący się do... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 25 maja 2012

Rap-amator, porównujący się do pezeta tylko dlatego że podkradł mu bit. I jego kumple zdolni powiedzieć iż Sobota to przy nim śmieć bo akurat tamten stawia kolejkę. Dno.

Pustka czerń otchłań? Sam nie... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 25 maja 2012

Pustka, czerń, otchłań? Sam nie jesteś tego pewien. Wiesz tylko to, iż każda Twoja myśl formuje się w zestaw dziwnych znaków, wybuchających feerią barw, po chwili powoli blednących.

Idę się załamać. teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 25 maja 2012

Idę się załamać.

Ej no Ty też jesteś niesamowita ! D teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: Ej no, Ty też jesteś niesamowita ! ;D do wpisu 25 maja 2012
Gdy miałem czternaście lat mój... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 19 maja 2012

Gdy miałem czternaście lat, mój ojciec nie znał sie na niczym, Gdy skończyłem osiemnaście, nie mogłem wyjść z podziwu jak wiele nauczył sie w ciągu czterech lat.

Tylko jeden szczęściarz na tym... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 19 maja 2012

Tylko jeden szczęściarz na tym całym świecie ma taką dziewczynę jak Ty. Siema, jestem szczęściarzem.

Jutro stanę obok Ciebie nie... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 15 maja 2012

Jutro stanę obok Ciebie, nie mówiąc niczego odwrócę spojrzenie, pozwolę ci odejść tak jak chciałaś- bez zbędnych scen..

Każdy chyba to lubi  teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: Każdy chyba to lubi ;) do wpisu 14 maja 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV