głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou I pomyśleć że jeszcze wczoraj wiłam się na podłodze płacząc. Teraz siedzę tu i wszystko wydaje mi się być takie bez znaczenia tak bardzo obojętne. Obudził ją kr

needyoou

needyoou.moblo.pl
I pomyśleć że jeszcze wczoraj wiłam się na podłodze płacząc. Teraz siedzę tu i wszystko wydaje mi się być takie bez znaczenia tak bardzo obojętne.
I pomyśleć  że jeszcze wczoraj... teksty

needyoou dodano: 3 maja 2013

I pomyśleć, że jeszcze wczoraj wiłam się na podłodze, płacząc. Teraz siedzę tu i wszystko wydaje mi się być takie bez znaczenia, tak bardzo obojętne.

Obudził ją krzyk. Zwinęła się w... teksty

needyoou dodano: 2 maja 2013

Obudził ją krzyk. Zwinęła się w kłębek, nakryła szczelniej kołdrą. Próbowała zasnąć, ale nie było to łatwe. Tak, jak ostatnio, co noc. Krzyki, wrzaski, kłótnie. Jak długo to jeszcze będzie trwać? Nie płacze już. Zabrakło jej łez..

to nie dom.. piekło.. pamiętaj nie jesteś z tym sama.. teksty needyoou dodał komentarz: to nie dom.. piekło.. pamiętaj nie jesteś z tym sama.. do wpisu 1 maja 2013
tyle problemów ale nie widze ich... teksty

needyoou dodano: 27 kwietnia 2013

tyle problemów ale nie widze ich końca. chciałabym choć na chwilę o tym wszystkim zapomnieć. odsapnąć. wiedzieć że obudzę się jutro i nie będę się przejmowała niczym.

Przytulamy się  całujesz moje usta... teksty

needyoou dodano: 23 kwietnia 2013

Przytulamy się, całujesz moje usta tak delikatnie, szepczesz do ucha słowa, które chciałaby usłyszeć każda dziewczyna na ziemi, by przez chwilę poczuć się wyjątkowo. Mówisz, że jestem Twoim ideałem, że nigdy nie spotkałeś takiej jak ja, że jesteś w końcu szczęśliwy, że przy mnie możesz być sobą. Malujesz mapę życia palcem na mojej dłoni, uśmiechasz się, a w Twoim uśmiechu widzę szczęście, które tkwi wewnątrz Ciebie, ponieważ jesteśmy razem, obok. Widzę, że chcesz powiedzieć mi wiele, jednak oszczędzasz w słowach, by nie mówić wszystkiego od razu, by zostało coś na jutro i na resztę życia. Chwytasz delikatnie moją dłoń i zabierasz mnie na spacer. Pokazujesz mi miasto tak jakbym była w nim pierwszy raz. W każde swoje słowo wkładasz tak wiele emocji, że słucham Cię z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem. Uśmiecham się, bo czuję się szczęśliwa. Przytulasz mnie i spoglądasz głęboko w moje oczy tak jakbyś chciał prześwietlić moje serce. Wtedy jeszcze nie wiemy, że nasze szczęście się kończy.
Autor cytatu: imany

nienawidzę sobót. tak! a wiesz... teksty

needyoou dodano: 20 kwietnia 2013

nienawidzę sobót. tak! a wiesz dlaczego? bo właśnie tego dnia czuję się najbardziej samotna. nie mogę się odezwać do najbliższej osoby, a za każdy najmniejszy ruch dostaję opierdol. cały dzień płaczę zamknięta w pokoju, błagając o chwilę wolności, pozwolenie na złapanie odrobiny świeżego powietrza w płuca. za chęć pomocy, wysłuchuję wiązankę obelg jak bardzo jestem zła i mnie nienawidzi. podczas obiadu kilkakrotnie podnosi na mnie rękę. nic nie mogę zrobić. i tak za każdym razem, co tydzień. wciąż dziwi cię moja nienawiść do tego dnia? /briefly

śniłeś mi się dziś. i znowu to... teksty

needyoou dodano: 18 kwietnia 2013

śniłeś mi się dziś. i znowu to samo - bycie blisko, trzymanie za ręce. nadzieja, że wreszcie będzie pięknie.

jak aj Cię dobrze rozumiem... teksty needyoou dodał komentarz: jak aj Cię dobrze rozumiem... do wpisu 16 kwietnia 2013
Miałam napisać o tym co mnie... teksty

needyoou dodano: 30 marca 2013

Miałam napisać o tym co mnie dzisiaj bardzo ale to bardzo zasmuciło ale słyszałam, że milczenie jest złotem tak więc może innym razem...

idealnie opisane. teksty needyoou dodał komentarz: idealnie opisane. do wpisu 29 marca 2013
mistrz. teksty needyoou dodał komentarz: mistrz. do wpisu 27 marca 2013
Odeszłaś. Nie wyganiałam Cię  to... teksty

needyoou dodano: 27 marca 2013

Odeszłaś. Nie wyganiałam Cię, to Ty odepchnęłaś mnie. Nie wiem czemu, bo mi tego nie powiedziałaś. Nie będę z tego powodu płakać, rozumiem, że mam trudny charakter i na dłuższą metę przebywanie ze mną jest ciężkie, ale... Byłaś moją najlepszą przyjaciółką. Teraz nie mówimy sobie nawet cześć. To boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV