głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou Jak zamierzasz spełnić swoje marzenia siedząc przed komputerem co? Słuchasz tej depresyjnej muzyki i wciąż się dołujesz. „Jestem beznadziejna nic mi się nie uda

needyoou

needyoou.moblo.pl
Jak zamierzasz spełnić swoje marzenia siedząc przed komputerem co? Słuchasz tej depresyjnej muzyki i wciąż się dołujesz. „Jestem beznadziejna nic mi się nie uda są mi
Jak zamierzasz spełnić swoje... teksty

needyoou dodano: 16 stycznia 2012

Jak zamierzasz spełnić swoje marzenia siedząc przed komputerem, co? Słuchasz tej depresyjnej muzyki i wciąż się dołujesz. „Jestem beznadziejna, nic mi się nie uda, są miliony lepszych ode mnie”. Wiesz co? Może i jesteś beznadziejna, ale to tylko dlatego, że sama tak o sobie mówisz. Możesz wszystko, rozumiesz?! Absolutnie wszystko! Masz dopiero piętnaście lat, całe życie przed tobą, dziewczyno, jak możesz myśleć o samobójstwie?! Masz ogromny potencjał, nieraz to udowodniłaś. Jesteś pracowita, dokładna i cholernie ambitna… Dlaczego chcesz sobie odebrać szansę na takie życie, o jakim zawsze marzyłaś? Spełnienie wszystkich twoich pragnień jest na wyciągnięcie ręki, a ty chcesz to odrzucić? Nie pozwolę ci na to. Nie możesz się poddać.

Nie mogłam jeść  i to nie z obawy... teksty

needyoou dodano: 16 stycznia 2012

Nie mogłam jeść, i to nie z obawy przed utyciem, ale dlatego że dusił mnie ten chory, smutny świat. Wypełniał mnie i nie pozostawiał miejsca na jedzenie. Nie pozostawiał miejsca na nic. Wypełniał mnie po brzegi, od samych koniuszków palców od stóp aż po same końce włosów. Był we mnie i nie było żadnej możliwości by się go pozbyć.

Jak to możliwe  dziwna dziewczyno... teksty

needyoou dodano: 16 stycznia 2012

Jak to możliwe, dziwna dziewczyno, że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?

Chłopakowi powinny podobać się... teksty

needyoou dodano: 15 stycznia 2012

Chłopakowi powinny podobać się takie dziewczyny, które naprawdę na niego zasługują. Inteligentne i wyrachowane. Z klasą. Takie, żeby nie wyskakiwały z majtek na gwizd, po jednym tańcu czy kieliszku, i żeby się wstydziły, kurwa mać, tak jak Ania z Zielonego Wzgórza, i płonęły rumieńcem po każdym komplemencie chłopaka. Takie, które by go po-ko-cha-ły, a nie, jakieś plastikowe dziwki dla których chłopak nie różni się od wibratora, a dziewczyna od dmuchanej erotycznej zabawki.

Gdyby głupota bolała  w aptekach... teksty

needyoou dodano: 14 stycznia 2012

Gdyby głupota bolała, w aptekach brakowało by środków przeciwbólowych.

Dlaczego reklamujecie inne... teksty

needyoou dodano: 14 stycznia 2012

Dlaczego reklamujecie inne użytkowniczki? niech same zasłużą na popularność.
Autor cytatu: strippeer

Nie jesteśmy tylko ciałami. Ani tym... teksty

needyoou dodano: 14 stycznia 2012

Nie jesteśmy tylko ciałami. Ani tym, co posiadamy; naszymi pieniędzmi czy statusem społecznym. Określa nas nasza osobowość. Nasze słabostki, dziwactwa, frustracje i fobie: odejmij to wszystko i co ci zostanie ?Nic. Szczęśliwe, bezmyślne, puste skorupy.

Miłość zjawia się niespodziewanie... teksty

needyoou dodano: 14 stycznia 2012

Miłość zjawia się niespodziewanie jak włamywacz. W jednej chwili wszystko znika, życie przenosi się w inny wymiar. Nagle topnieje strach. Nagle znika ból. Nagle wraca sens istnienia.

Ten świat jest tak cudownie pojebany... teksty

needyoou dodano: 14 stycznia 2012

Ten świat jest tak cudownie pojebany, że nie wszystko można zrozumieć, i to stanowi o jego urodzie.

wróć szybko mała   . teksty needyoou dodał komentarz: wróć szybko mała ;*. do wpisu 14 stycznia 2012
Mógłbym napisać milion wersów o... teksty

needyoou dodano: 13 stycznia 2012

Mógłbym napisać milion wersów o tym jak cierpię. Kląć jeszcze głośniej i jeszcze częściej albo odejść nie mówiąc nic więcej. /małpa

Każdy samotnik  choćby się... teksty

needyoou dodano: 13 stycznia 2012

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV