głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Proponuje więcej pisać    teksty needyoou dodał komentarz: Proponuje więcej pisać ;* do wpisu 5 października 2014
Zapadła między nami cisza.W sumie... teksty

needyoou dodano: 5 czerwca 2014

Zapadła między nami cisza.W sumie tego się właśnie spodziewałam, bo przecież mną się można bawić i odkładać w kąt gdy nie będę już potrzebna, ale gdy Ci się będzie nudzić lub będziesz mieć jakiś problem, napisz koniecznie. Przecież jestem na tyle głupia, że zawsze będę i zawsze pomogę. W zamian oczywiście nie otrzymując ani grama wdzięczności.

lubie wracać do Twoich wpisów  tak bardzo trafiają do mnie. teksty needyoou dodał komentarz: lubie wracać do Twoich wpisów, tak bardzo trafiają do mnie. do wpisu 11 maja 2014
uwielbiam ten wpis. teksty needyoou dodał komentarz: uwielbiam ten wpis. do wpisu 11 maja 2014
Tak bardzo Cię nienawidzę tato.... teksty

needyoou dodano: 1 maja 2014

Tak bardzo Cię nienawidzę tato. Nikt nigdy nie zniszczył mnie tak jak Ty. Mnie już nie ma, jest tylko jakaś marna imitacja mojej osoby. Wszystkie Twoje słowa uderzają dziś z podwójną siłą. Jestem z e r e m. Ale to nie jest najgorsze, najgorszy jest ten strach, jaki koszmar przeżyje jutro.

To całkiem zabawne  kiedy starasz... teksty

needyoou dodano: 16 marca 2014

To całkiem zabawne, kiedy starasz się codziennie robić krok w przód a wracając do domu nie masz się z kim tym cieszyć.

Piękne! teksty needyoou dodał komentarz: Piękne! do wpisu 13 marca 2014
Nawet nie wiem jak obrać w słowa to... teksty

needyoou dodano: 13 marca 2014

Nawet nie wiem jak obrać w słowa to co mnie przytłacza.Zostałam sama. Tego jeszcze nigdy nie było.Odwrócili się ode mnie wszyscy.To takie przykre nawet nie mam komu opowiedzieć mojego dnia. Nie mam z kim cieszyć się piękną pogodą. Uderzam pięścią w ścianę, upadam na zimną posadzkę.Wybucham płaczem. Zdaje sobie sprawę ile rzeczy spieprzyłam. Serce pęka każdego dnia na nowo. Ja już nie mam przyjaciół. Nie pamiętam kiedy ostatni raz płakałam tak jak dzisiaj, a łzy nie dają ulgi i wiem, że nic nie pomogą. To takie zabawne, kiedy zaczyna mi coraz bardziej na czymś zależeć tym szybciej to tracę.To wszystko mnie niszczy, umieram codziennie coraz bardziej.

Kochałam to w jaki sposób... teksty

needyoou dodano: 31 stycznia 2014

Kochałam to w jaki sposób całowałeś mnie w czoło. To jak przyciągałeś mnie do siebie do siebie i mówiłeś że kochasz tylko mnie i że jestem dla Ciebie wszystkim.Kochałam to, że wywoływałeś uśmiech na mojej twarzy. A twoje oczy? Nie można zapomnieć tego przeszywającego spojrzenia. Pamiętam doskonale jak wstydziliśmy się siebie na pierwszym spotkaniu.Czasami mam wrażenie, że nie żyje, a czas zatrzymał się w Sierpniu.Dużo bym oddała za jeden dzień z przeszłości z Tobą w roli głównej. Chciałabym tylko żebyś wiedział, jak ciężkie są dni bez Ciebie. Bez Twoich wiadomości, bez świadomości, że zawsze będziesz. Nie mogę uwierzyć, że ja czuję tyle a Ty nie czujesz nic.

Ja już dawno wszystko przegrałam.... teksty

needyoou dodano: 28 stycznia 2014

Ja już dawno wszystko przegrałam. Wszystko co miałam ktoś mi odebrał.Cholera. Czuję się pusta. Ja bez ciebie staję się nikim.Patrząc w tył wszystko wiąże się z tobą. Jestem kompletnie wyczerpana.

To cholernie uczucie  gdy nikt o mnie... teksty

needyoou dodano: 28 stycznia 2014

To cholernie uczucie, gdy nikt o mnie nie pamięta.Boli mnie to wszystko. Boli mnie samotność. Mam brak chęci do wykonywania jakichkolwiek czynności życiowych, mogłabym cały czas spać. Przynajmniej jak śpię to nie myślę, nie czuję. Czasami nie mam siły nawet podnieść wzroku.

Co do tego momentu wszystko idealnie opisane tak jak w moim przypadku. Może i było idealnym wyjściem  ale na pewno nie dla mnie. teksty needyoou dodał komentarz: Co do tego momentu wszystko idealnie opisane tak jak w moim przypadku. Może i było idealnym wyjściem, ale na pewno nie dla mnie. do wpisu 27 stycznia 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV