głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need_you_now 15:27 wszystko straciło dla mnie sens. nie chce żyć. Wszystko jest tak pojebane nawet trawa mnie wkurwia albo ta pierdolona data. Wszystko jest bez sensu nic si

need_you_now

need_you_now.moblo.pl
15:27 wszystko straciło dla mnie sens. nie chce żyć.
15:27 wszystko straciło dla mnie... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

15:27 wszystko straciło dla mnie sens. nie chce żyć.

Wszystko jest tak pojebane nawet... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

Wszystko jest tak pojebane, nawet trawa mnie wkurwia albo ta pierdolona data. Wszystko jest bez sensu nic się nie układa, wiecznie mi źle, kurwa./mrs_porazka

Rozkochał mnie w sobie w taki... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

Rozkochał mnie w sobie, w taki naiwny banalny sposób,następnie zaczął się wkurzać ze pisze z innymi kolesiami, obraził się bez powodu, potem zaczął olewać nie odpisywać i był to drugi etap jego chorej gry, a potem napisał z przeprosinami, w tym samym czasie powiedział jeszcze ze jestem dla niego kimś więcej niż mi się wydaje, na końcu jednak po raz kolejny przestał mi odpisywać unikał mnie, bawił się mną a ja dopiero teraz dowiedziałam się ze kogoś ma na boku, Najgorsze jest to, ze przez niego niepotrafie już żadnemu zaufac, przez jego chora grę. Ciekawe co ja mam teraz zrobić.
Autor cytatu: mrs_porazka

  teksty need_you_now dodał komentarz: ;** do wpisu 27 maja 2013
I znów wpatruję się w ten cholerny... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

I znów wpatruję się w ten cholerny telefon. Tysiące pytań roi się w mojej głowie. Kompletna cisza ogarnia cały ten chaos. Mam ochotę wykrzyczeć Ci w twarz, wszystko to co we mnie tkwi. Po raz kolejny mam wyrzuty sumienia. Dlaczego jestem tak naiwna i wciąż pozwalam Ci mnie ranić? /n.

 zaczęłam palić pić brać... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

` zaczęłam palić, pić, brać narkotyki, chodzić na niemal całodobowe imprezy, jeść mało co bo wolę przeznaczać to na paczki, gadać z ludźmi z którymi boją się kontaktów inni, przeklinać, pluć, ubierać się nieprzyzwoicie, nie spać, ranić bliskich. Zniszczyłeś mnie do perfekcji, a teraz nie masz chęci naprawić czegokolwiek we mnie. Jestem Ci już niepotrzebna, wykonałeś swoje zadanie. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

Nie sądzisz że to najlepszy moment... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

Nie sądzisz, że to najlepszy moment aby zacząć wszystko od nowa? Życie samo się nie przeżyje, potrzeba w tym Ciebie i Twojego zaangażowania. / napisana

najbardziej boli mnie Twoje... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

najbardziej boli mnie Twoje niezdecydowanie. i wiesz co? szkoda, że nie jesteś na mnie gotowy. pokazałabym Ci co to miłość.

Upadłam nisko. Tak bardzo nisko by... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

Upadłam nisko. Tak bardzo nisko, by pierwsza wyciągnąć do niego dłoń chcąc naprawić to co on spierdolił. Próbowałam, chciałam i z wszystkich sił walczyłam o to, żeby było lepiej. Nie zrobił nic, nie chwycił jej. Nie chciał nic naprawiać. Wolał zostawić to jak jest nie zważając na to jak ogromny ból zadaje mi swoim milczeniem. Bez wytłumaczenia, bez żadnego pierdolonego przepraszam.. zostawił i odszedł. / ciamciaa

za bardzo cenie swoje uczucia żeby... teksty

need_you_now dodano: 26 maja 2013

za bardzo cenie swoje uczucia, żeby bawić się czyimiś.

Mam już dość tego udawania że... teksty

need_you_now dodano: 26 maja 2013

Mam już dość tego udawania, że jest dobrze. Nie. Nie jest! i budząc się każdego dnia, wcale nie czuję się szczęśliwa. a jeszcze kilka dni temu tak było.

zniszczył mnie. sprawił że jedyne... teksty

need_you_now dodano: 26 maja 2013

zniszczył mnie. sprawił, że jedyne czym w tej chwili żyje to imprezy, alkohol i papierosy. zabrał mi wszystko, całą wiarę w ludzi, całą pozytywną energię i chęć do życia. zostawił mi tylko cholerną pustkę, nieskończoną tęsknotę i zranione serce, które ostatkiem sił bije. pomimo wszystko dla Niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV