głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika need_you_now

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą nocnymi rozmowami o wspólnym domu rodzinie wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia  Ciebie.

mikela dodano: wczoraj o 22:11

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą, nocnymi rozmowami o wspólnym domu, rodzinie, wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia - Ciebie.

Są w życiu chwilę kiedy nie potrafisz powstrzymać łez ból jest tak silny ze nie pozwala ci oddychać a wszyscy ci bliscy znikają jakby nigdy ich nie było.

mikela dodano: wczoraj o 22:07

Są w życiu chwilę kiedy nie potrafisz powstrzymać łez, ból jest tak silny, ze nie pozwala ci oddychać, a wszyscy ci bliscy znikają jakby nigdy ich nie było.

Często sobie myślę o tym co by mogło teraz być. Gdyby nie ten wieczór tych parę godzin zbyt szybko wypowiedzianych słów. Gdybyśmy walczyli o tą miłość a nie przy pierwszej lepszej okazji spisali ją na straty.

mikela dodano: wczoraj o 21:59

Często sobie myślę, o tym co by mogło teraz być. Gdyby nie ten wieczór, tych parę godzin, zbyt szybko wypowiedzianych słów. Gdybyśmy walczyli o tą miłość, a nie przy pierwszej, lepszej okazji spisali ją na straty.

Musi minąć sporo czas zanim ludzie zdadzą sobie sprawę że popełnili błąd w swoim życiu. Mimo upływających dni i miesięcy jedno wiem na pewno. Moje ciało nigdy nie przestanie tęsknić do jego ciała. Często gdy zamykam oczy widzę jak moje ramiona szukają jego ciała. Szkoda że tak wielu ludzi zdaje sobie sprawę z utraty bliskiej osoby gdy jest już za późno.

mikela dodano: wczoraj o 21:56

Musi minąć sporo czas, zanim ludzie zdadzą sobie sprawę, że popełnili błąd w swoim życiu. Mimo upływających dni i miesięcy jedno wiem na pewno. Moje ciało nigdy nie przestanie tęsknić do jego ciała. Często gdy zamykam oczy widzę jak moje ramiona szukają jego ciała. Szkoda, że tak wielu ludzi zdaje sobie sprawę z utraty bliskiej osoby, gdy jest już za późno.

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim przyjaciołom  Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy zjebanych dni martwych poranków.

mikela dodano: wczoraj o 17:20

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim `przyjaciołom`, Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy, zjebanych dni, martwych poranków.

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji bez smutku żalu.. Po prostu cieszyć się że mogliśmy to przeżyć od tak.

mikela dodano: przedwczoraj o 22:15

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji, bez smutku, żalu.. Po prostu cieszyć się, że mogliśmy to przeżyć, od tak.

Potrafię zaufać i mi zaufano. Kiedyś większość czasu byłam wiecznie krwawiącą raną. Chociaż wszystko to wydaje się niemożliwe. Chce budzić się przy Tobie rano. Nie tylko rano. W południe. W nocy. Czy chodzić wiecznie niewyspaną. I gdyby nie to wszystko i nie oni wszyscy nigdy nic by nie było takie samo. Dzisiaj widzę coś więcej niż dotychczas serce mi pozwalało.

collateralbeauty dodano: przedwczoraj o 15:17

Potrafię zaufać i mi zaufano. Kiedyś, większość czasu byłam wiecznie krwawiącą raną. Chociaż wszystko to wydaje się niemożliwe. Chce budzić się przy Tobie rano. Nie tylko rano. W południe. W nocy. Czy chodzić wiecznie niewyspaną. I gdyby nie to wszystko i nie oni wszyscy, nigdy nic by nie było takie samo. Dzisiaj widzę coś więcej, niż dotychczas serce mi pozwalało.

Chcę pragnę żebyś był potrzebuję Twojej obecności. Już nie czuję złości czy zawodu miłości. Patrząc w Twoje oczy najczęściej myślę o wspólnej przyszłości.

collateralbeauty dodano: przedwczoraj o 15:09

Chcę, pragnę, żebyś był, potrzebuję Twojej obecności. Już nie czuję złości czy zawodu miłości. Patrząc w Twoje oczy, najczęściej myślę o wspólnej przyszłości.

Zatrzymać się na chwilę nie patrząc co masz za sobą tylko co jeszcze Cię czeka. Zawsze będziesz tylko Ty. To co Cię otacza gdzieś umyka prędzej czy później. Nie buduj na tym swojego życiowego spełnienia. Jedyną osobą która może Cię uszczęśliwiać przez resztę życia to tylko i wyłącznie Ty sama.

collateralbeauty dodano: 4 dni temu

Zatrzymać się na chwilę, nie patrząc, co masz za sobą, tylko co jeszcze Cię czeka. Zawsze będziesz tylko Ty. To, co Cię otacza, gdzieś umyka, prędzej czy później. Nie buduj na tym swojego życiowego spełnienia. Jedyną osobą, która może Cię uszczęśliwiać przez resztę życia to tylko i wyłącznie Ty sama.

Nigdy nie powiedział że będzie dobrze lecz był przy mnie czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie trzymał moją dłoń na tyle mocno że wiedziałam. Wiedziałam że ze wszystkim dam radę bo mam jego.

mikela dodano: 6 dni temu

Nigdy nie powiedział, że będzie dobrze, lecz był przy mnie, czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie, trzymał moją dłoń na tyle mocno, że wiedziałam. Wiedziałam, że ze wszystkim dam radę, bo mam jego.

Przysięgam. Zatęsknisz zapłaczesz zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował nie spojrzysz w lustro nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

mikela dodano: 6 dni temu

Przysięgam. Zatęsknisz, zapłaczesz, zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował, nie spojrzysz w lustro, nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

Za późno na łzy mój drogi. Czekałam całe dnie noce miesiące na jakikolwiek krok z twej strony w moim kierunku. Nie nie będę marnować kolejnej jesieni na rozpamiętywanie kolejnego lata na czekanie. Życie jest za krótkie by patrzeć tylko wstecz.

mikela dodano: 6 dni temu

Za późno na łzy mój drogi. Czekałam całe dnie, noce, miesiące na jakikolwiek krok z twej strony w moim kierunku. Nie, nie będę marnować kolejnej jesieni na rozpamiętywanie, kolejnego lata na czekanie. Życie jest za krótkie by patrzeć tylko wstecz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV