głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czy to Ty? Miałam sobie odpuścić.... teksty

collateralbeauty dodano: 5 godzin temu

Czy to Ty? Miałam sobie odpuścić. Przyzwyczajenie zmieniło mnie w niemyślącą istotę, która żyje na tyle szybko, żeby nie mogła zobaczyć, że brakuje jej czegoś, bez czego niedługo nie będzie mogła oddychać.

Smak porannej kawy  leniwie... teksty

collateralbeauty dodano: 3 dni temu

Smak porannej kawy, leniwie spływająca gorąca woda po moim ciele, uśmiechnięta obca osoba na ulicy, kołysząca muzyka w słuchawkach, a nawet chłodny powiew powietrza. Zapytaj mnie jaki jest sen życia, pewnie za każdym razem wpadnę na inny pomysł, ale już na pewno nie przejdzie mi przez myśl, że tego sensu nie ma. Teraz wszystko mnie uszczęśliwia, a nawet, gdy powinno mi być smutno, to tylko na chwilę, bo nie zmarnuje ani minuty więcej. Aktualnym celem jest, żebym mogła kiedyś powiedzieć: "to było zajebiste życie, nawet jeśli krótkie".

Tylko jeden  a znaczy więcej niż... teksty

collateralbeauty dodano: 1 tydzień temu

Tylko jeden, a znaczy więcej niż miliardy, tych sztucznych i pozornych. Chcę zobaczyć i rozpłynąć się w otchłani rozkoszy lub rozpaczy.

Dotknij mojej duszy. Gdy poczuje  że... teksty

collateralbeauty dodano: 1 tydzień temu

Dotknij mojej duszy. Gdy poczuje, że udało Ci się ją nawet tylko musnąc, moje serce pójdzie za Tobą już wszędzie.

Chyba przez ułamek sekundy przeszło... teksty

collateralbeauty dodano: 1 tydzień temu

Chyba przez ułamek sekundy przeszło mi przez myśl, że to Ty? Skoro nikt mnie tak nigdy nie rozumiał, a może to tylko wytwór mojej wyobraźni?

 Mówią  że kiedy rodzi się... teksty

collateralbeauty dodano: 1 tydzień temu

"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej duszy. Połowy siebie." Paulo Coelho

Bycie lekkim egoistą? Niby nic... teksty

collateralbeauty dodano: 2 tygodnie temu

Bycie lekkim egoistą? Niby nic złego. Z tym, że w pewnym momencie zaciera się granica pomiędzy tym co robisz dla siebie, a tym co robisz krzywdząc innych.

Jeśli nie szanujesz sama siebie  jak... teksty

collateralbeauty dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli nie szanujesz sama siebie, jak możesz oczekiwać szacunku od innych?

tu również :  teksty collateralbeauty dodał komentarz: tu również :) do wpisu 2 tygodnie temu
mogłabyś chociaż podpisać  że nie Twoje :  teksty collateralbeauty dodał komentarz: mogłabyś chociaż podpisać, że nie Twoje :) do wpisu 2 tygodnie temu
Wyprowadzasz się  zostały Ci już... teksty

collateralbeauty dodano: 2 tygodnie temu

Wyprowadzasz się, zostały Ci już tylko mało ważne graty. Wyjdziesz i ostatni raz zamkniesz za sobą dębowe drzwi. Zostawisz tylko zapach, który był czymś na wzór bezwarunkowej miłości. Razem z Tobą odejdą miliony łez, moja depresja i niechęć do życia. Miłość cholernie zaślepia, dobrze, że teraz mogę już szeroko otworzyć oczy. Zrozumieć, że uwolniłam jednocześnie Ciebie i siebie od tego, żebyśmy wspólnie przegrali nasze życia.

Miałam być pustą kartką.... teksty

collateralbeauty dodano: 29 stycznia 2018

Miałam być pustą kartką. Otworzyć książkę i zobaczyć, że nie ma w niej liter. Zacząć tworzyć historię, o swoim idealnym życiu. Miał być w niej ktoś inny. Ktoś bardziej mój albo chociaż ktoś to mógłby być mój. Chciałam unosić się ponad ziemie o wiele dłużej, aż ktoś pociągnie mnie za rękę i pokaże, że jeszcze wiele musi mnie życie nauczyć. Ty jednym zdaniem, a właściwie jednym słowem zmieniłeś wszystko, co dotychczas zbudowałam w swojej głowie.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV