głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika collateralbeauty

I co z tymi pięknymi planami by płynąć w górę do wzniosłości do gór możliwości? Wieczorami dostrzegam ten nurt niedoskonałości ludzkiego gatunki szatańską siłę która spycha mnie do marności. Tyle wysiłków by coś osiągnąć chwila odpoczynku i jestem tam gdzie byłem przedwczoraj.

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

I co z tymi pięknymi planami by płynąć w górę do wzniosłości, do gór możliwości? Wieczorami dostrzegam ten nurt niedoskonałości ludzkiego gatunki, szatańską siłę, która spycha mnie do marności. Tyle wysiłków by coś osiągnąć, chwila odpoczynku i jestem tam gdzie byłem przedwczoraj.

 Ty może nawet o tym nie wiesz...kiedy śpisz to mnie całujesz...  Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka Ten którego kocham  just love.

just_love dodano: 29 kwietnia 2019

"Ty może nawet o tym nie wiesz...kiedy śpisz, to mnie całujesz..." - Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka "Ten, którego kocham" /just_love.

Najgorzej gdy zdajesz sobie sprawę że klatka w której żyjesz nie daje Ci szczęścia. A ku..wa sam sobie ją zbudowałeś. i co zrobisz? nic nie zrobisz takie życie Bożenko .

zatracony dodano: 29 marca 2019

Najgorzej, gdy zdajesz sobie sprawę, że klatka w której żyjesz nie daje Ci szczęścia. A ku..wa sam sobie ją zbudowałeś. "i co zrobisz? nic nie zrobisz, takie życie Bożenko".

Usypiał ją strach pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat nocą ziewał jej w twarz. just love

just_love dodano: 14 marca 2019

Usypiał ją strach, pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love

Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. teksty just_love dodał komentarz: Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. do wpisu 13 marca 2019
Jeszcze trochę jeszcze wytrzymam do kolejnej rocznicy ten miesiąc i wtedy Cie rzucę żebyś wiedziała jak mnie wk... nie jestem jakimś beta fiutkiem żebyś mnie nie szanować. Czy wszystkie dziewczyny po dłuższym czasie w związku stają się takimi zołzami. Po co wy tak oszukujecie tych facetów ze jesteście takie super wesołe szanujace zdanie miłe? Jak gość ma szacunek do siebie i jaja to zostawi jak tylko prawda wyjdzie na jaw że jestescie beznadziejne. Mówię to bo kolejna taka co zmarnowała mi lata życia. JPDL

zatracony dodano: 10 marca 2019

Jeszcze trochę, jeszcze wytrzymam do kolejnej rocznicy ten miesiąc i wtedy Cie rzucę, żebyś wiedziała jak mnie wk..., nie jestem jakimś beta fiutkiem żebyś mnie nie szanować. Czy wszystkie dziewczyny po dłuższym czasie w związku stają się takimi zołzami. Po co wy tak oszukujecie tych facetów, ze jesteście takie super, wesołe, szanujace zdanie, miłe? Jak gość ma szacunek do siebie i jaja to zostawi jak tylko prawda wyjdzie na jaw, że jestescie beznadziejne. Mówię to bo kolejna taka co zmarnowała mi lata życia. JPDL

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... just love.

just_love dodano: 7 marca 2019

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę, będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze, marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie, uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe, końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź, tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... /just_love.

REAL EYES REALIZE REAL LIES unknown

just_love dodano: 28 luty 2019

REAL EYES REALIZE REAL LIES /unknown

Czasem po wyłączeniu ostatniego na dziś odcinka serialu patrzę w setki okien z migoczącymi ścianami na przeciwko mojego bloku i myślę czy jest może ktoś tam tak samotny jak ja i patrzy w moje okno i myśli nie ważne kto to jest niech przyjdzie.

zatracony dodano: 27 luty 2019

Czasem, po wyłączeniu ostatniego na dziś odcinka serialu, patrzę w setki okien z migoczącymi ścianami, na przeciwko mojego bloku i myślę, czy jest może ktoś tam, tak samotny jak ja i patrzy w moje okno i myśli, nie ważne kto to jest, niech przyjdzie.

Będę iść ciągle i będę kroki stawiać choćby bokiem będe szlaki przecierać nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. just love

just_love dodano: 24 luty 2019

Będę iść ciągle, i będę kroki stawiać, choćby bokiem, będe szlaki przecierać, nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już, Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. /just_love

Obudzony szeptem rozsądku stoję z zapałką nad tym co zostało po burzy mojego gniewu. Ruina naszych starań a jednak w oknie widzę wciąż twoją twarz już nie tak rozesmianą. We wrzasku dni nie słyszałem sumienia walcząc o siebie niszczyłem wszysko co cenne. Gaszę zapałek nadzieją że dam radę usłyszeć Twój śmiech.

zatracony dodano: 23 luty 2019

Obudzony szeptem rozsądku, stoję z zapałką nad tym co zostało po burzy mojego gniewu. Ruina naszych starań, a jednak w oknie widzę wciąż twoją twarz już nie tak rozesmianą. We wrzasku dni nie słyszałem sumienia, walcząc o siebie niszczyłem wszysko co cenne. Gaszę zapałek nadzieją, że dam radę usłyszeć Twój śmiech.

Jesteś obok mnie oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile kiedy szukasz mnie wzrokiem dłonią po omacku chcesz dotknąć byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram następnej mi o tym przypomnisz. just love.

just_love dodano: 23 luty 2019

Jesteś obok mnie, oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile, kiedy szukasz mnie wzrokiem, dłonią po omacku chcesz dotknąć, byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń, czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę, nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram, następnej mi o tym przypomnisz. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV