głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
   teksty need_you_now dodał komentarz: ;* do wpisu 29 maja 2013
dziękuje. teksty need_you_now dodał komentarz: dziękuje. do wpisu 29 maja 2013
tak często mam ochotę leżąc w... teksty

need_you_now dodano: 28 maja 2013

tak często mam ochotę leżąc w łóżku, wystukać na klawiaturze telefonu Twój numer. napisać Ci jak minął mi dzień albo po prostu, że kocham i życzę Ci dobrej nocy. jestem ciekawa czy odbierając go na Twojej twarzy pojawiłby się uśmiech czy znak zapytania od kogo ta wiadomość.
Autor cytatu: whistle

Żaden chłopak nie będzie taki jak... teksty

need_you_now dodano: 28 maja 2013

Żaden chłopak nie będzie taki jak on. Przy żadnym nie będę czuła się tak samo, żaden nie zapewni mi tyle bezpieczeństwa w ramionach i motylków w brzuchu kiedy całował moje usta. Dla żadnego nie będę biegła w deszczu na drugi koniec miasta by kupić doładowanie do telefonu żeby tylko nie musiał długo czekać na odpowiedź. Przy żadnym nie będę czuła się tak wyjątkowo. Nie mówię, że nikt mi go nie zastąpi bo na pewno kiedyś w jego miejscu pojawi się inny ale nigdy nie będę mogła mu szczerze powiedzieć 'tylko Ciebie tak kocham'.
Autor cytatu: whistle

mam ochotę krzyczeć  bić  kopać... teksty

need_you_now dodano: 28 maja 2013

mam ochotę krzyczeć, bić, kopać, niszczyć wszystko co stoi na mojej drodze. wole czuć ból fizyczny niż ten który siedzi we mnie. on mnie zabija, niszczy powoli i umiejętnie. niszczy każdą cząstkę mojego ciała, nie ma litości. nie ma mnie.

boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.bo... teksty

need_you_now dodano: 28 maja 2013

boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli. boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli. boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli.boli. kurwaaaaaaaaaaa boli.

dziś o 15.27 umarłam. teksty

need_you_now dodano: 28 maja 2013

dziś o 15.27 umarłam.

nie czuć  nie myśleć  nie... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

nie czuć, nie myśleć, nie tęsknić. NIE ŻYĆ.

a jeśli kiedyś byłam dla Ciebie... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

a jeśli kiedyś byłam dla Ciebie ważna. Jeśli przez całe życie zagościłam w Twoich myślach choć przez chwile, jeśli tak to proszę przyjdź do mnie, spójrz mi w oczy i pozwól na chwilę zapomnienia w Twoich ramionach. Wiem, że obecnie jestem dla Ciebie nikim, a Ty jesteś cholernym egoistą, ale ja tęsknie, wiesz? / abstractiions.

i wiecie co? zabiłabym się  ale... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

i wiecie co? zabiłabym się, ale zwyczajnie nie mam odwagi. nie chce już niczego czuć.

Wiesz? Nie powinnam się tak czuć... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

Wiesz? Nie powinnam się tak czuć, nie powinno tak być. Boli, cholernie boli wszystko. Każda cząstka boli, każda wije się z bólu. Krzyczy, z miłości - Nienawidzę. Jak stęskniona narkomanka. Wiesz? Cholera. Skąd możesz wiedzieć.. / i.need.you

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

need_you_now dodano: 27 maja 2013

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać Jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny' - bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV