głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here W sumie to nie wiem co mam teraz zrobić . Walczyć poddać się.. Chociaż mówią że skoro Ci zależy to walcz ale.. No właśnie pojawia się tu takie jedno małe bardzo

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
W sumie to nie wiem co mam teraz zrobić . Walczyć poddać się.. Chociaż mówią że skoro Ci zależy to walcz ale.. No właśnie pojawia się tu takie jedno małe bardzo dużo
W sumie to nie wiem co mam teraz... teksty

need.you.here dodano: 21 lipca 2013

W sumie to nie wiem co mam teraz zrobić . Walczyć, poddać się.. Chociaż mówią, że skoro Ci zależy to walcz ale.. No właśnie pojawia się tu takie jedno małe bardzo dużo znaczące "A L E " Czy warto ?

Ej ej właśnie Pan się nigdzie nie wybiera :D ! teksty need.you.here dodał komentarz: Ej ej właśnie Pan się nigdzie nie wybiera :D ! do wpisu 21 lipca 2013
2. Masz ochotę wykrzyczeć światu... teksty

need.you.here dodano: 21 lipca 2013

2. Masz ochotę wykrzyczeć światu jak bardzo jest niesprawiedliwy, jak bardzo znów byłaś/eś naiwna/y prawda ? Wychodzisz z butelką wódki do miejsca, w którym jest Ci najlepiej , tam gdzie nikt nie chodzi bo ludzie nie wiedzą właściwie o istnieniu tego miejsca. Otwierasz butelkę, bierzesz łyk , krzywisz się bo smak tego jest dziś szczególnie nie do wytrzymania ale to nic . Kolejny łyk i kolejny .. Zaczynasz zwierzać się sam/a sobie .. Jest Ci odrobine lepiej, ale jutro obudzisz się z potwornym kacem i będzie bolało jeszcze bardziej .. Tak kurwa jestem właśnie w stanie rozczarowania .

1. Z czasem przychodzi wszystko.. Z... teksty

need.you.here dodano: 21 lipca 2013

1. Z czasem przychodzi wszystko.. Z czasem zdajemy sobie sprawę, że niektóre nasze zachowania były niepotrzebne , bez sensu.. Dochodzimy do wniosku, że nie warto było wkładać w coś tyle poświęcenia.. Wtedy bowiem pojawia się takie dziwne uczucie zwane potocznie rozczarowaniem. Dokładniej jest to stan, w którym wszystkie uczucia kumulują się razem ze sobą , zaczyna się tak zwana burza mózgów, stawiasz sobie pytanie " Dlaczego ? " , " Po co mi to było ..? " .. Zaczynasz żałować, że angażowałaś/eś się w to tak bardzo.. Uczucia zaczynają przejawiać się litrami wylanych łez, stertą zużytych chusteczek, zmoczoną do granic możliwości poduszką .. Znajome ? Idźmy dalej . Zaczynasz odczuwać pewnego rodzaju niepokój, tak jak gdyby miałoby się w najbliższym czasie coś stać .. W gruncie rzeczy tak właśnie się staje. Twoje serce zaczyna pękać , pojawia się na nim rysa a częściej jest to odbliźnianie się starych ran ..

Troszkę bajkowo się zrobiło rycerzu :  Pięknee. teksty need.you.here dodał komentarz: Troszkę bajkowo się zrobiło rycerzu : ) Pięknee. do wpisu 18 lipca 2013
Dominik ! Świetneee  : teksty need.you.here dodał komentarz: Dominik ! Świetneee :* do wpisu 18 lipca 2013
jej .. ♥! teksty need.you.here dodał komentarz: jej .. ♥! do wpisu 17 lipca 2013
I już sama nie wiem co jest gorsze :... teksty

need.you.here dodano: 16 lipca 2013

I już sama nie wiem co jest gorsze : Twoje zachowanie czasem czy to, że nie widzisz w nim nic złego .. Dziś nie wiedziałam czy mam się z Tobą kłócić czy sobie raczej to odpuścić .. Nie miałam ani sił ani nerwów aby cokolwiek powiedzieć ale proszę Cię o jedno .. Nie obiecuj NIGDY nic skoro nie potrafisz tego dotrzymać ..

Wydawało mi się że jesteś inny... teksty

need.you.here dodano: 16 lipca 2013

Wydawało mi się, że jesteś inny .Dopiero co wczoraj zaczęliśmy sobie wszystko tłumaczyć, wyjaśniać a dziś znów mnie zawiodłeś Tym razem chyba już ostatecznie. Sam powiedziałeś " Nie chcę żeby było między nami tak jak ostatnio już nigdy więcej ". Uśmiechnęłam się, uwierzyłam.. Uwierzyłam, że naprawdę chcesz wszystko naprawić. Po czym dziś wystawiasz mnie przepraszając i twierdząc, że Ci się pozmieniały plany. Nie raczyłeś mnie nawet o tym poinformować. zrobiłeś to dopiero gdy to ja do Ciebie napisałam.. Nienawidzę Twojego "przepraszam" . Nie przepraszaj mnie nigdy więcej ! Nie rób tego bo to naprawdę boli.. Boli to, że tak piękne słowo stało się kłamstwem, którego już nie potrafię , nie chcę słuchać. Kłamstwem, które wypala mi kolejne komórki ciała. Wiesz ile razy mnie przepraszałeś ? Pamiętasz co zrobiłeś żebyś,żebyś już nie musiał mnie przepraszać ..? Przykre prawda ? Brakuje mi sił na to by wybaczać, wybaczać te same błędy. To chyba nie ma sensu ..

Dziękuję : teksty need.you.here dodał komentarz: Dziękuję :* do wpisu 16 lipca 2013
A ja myslałam że zaczyna mi się... teksty

need.you.here dodano: 16 lipca 2013

A ja myslałam, że zaczyna mi się powoli wszystko układać. Chyba mnie ku*wa po*ebało. Mi układać ? Ahahahhahahahah! Tego żartu jeszcze nie słyszałam. Dobry. Usmiałam się do łez normalnie .

♥ Wspaniałe .. Idealne . teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ Wspaniałe .. Idealne . do wpisu 15 lipca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV