głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dziękuję : teksty need.you.here dodał komentarz: Dziękuję :* do wpisu 16 lipca 2013
A ja myslałam że zaczyna mi się... teksty

need.you.here dodano: 16 lipca 2013

A ja myslałam, że zaczyna mi się powoli wszystko układać. Chyba mnie ku*wa po*ebało. Mi układać ? Ahahahhahahahah! Tego żartu jeszcze nie słyszałam. Dobry. Usmiałam się do łez normalnie .

♥ Wspaniałe .. Idealne . teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ Wspaniałe .. Idealne . do wpisu 15 lipca 2013
Kłócimy się . Mam swoje fochy Ty... teksty

need.you.here dodano: 12 lipca 2013

Kłócimy się . Mam swoje fochy, Ty swoje dni również. I czasem pojawia się w mojej głowie myśl by naszą znajomość zakończyć bo czasami nie mam już sił i chcę pójść na łatwiznę . Ale przychodzą takie dni, że dziękuję Bogu za to, że postawił mi na drodze takiego człowieka, który potrafi sprawić by pojawił się na mojej twarzy szczery uśmiech . I nawet warto żyć w napięciu, złości i smutku tylko po to by móc usłyszeć 3 słowa. Pomimo, że słyszę je od Ciebie nie raz i nie mówię, że nie są one szczere bo wiem, że są ale dziś słowa : "Kocham Cię bardzo . " wydały mi się nadzwyczaj szczere. Pierwszy raz spowodowały one wypłynięcie malutkiej łezki z moich oczu. Dziś miały podwójną wartość. Były tak cholernie ważne . Dziękuję.

Nie dziękuję : teksty need.you.here dodał komentarz: Nie dziękuję :* do wpisu 12 lipca 2013
 . zmiotłaś ! teksty need.you.here dodał komentarz: *.* zmiotłaś ! do wpisu 12 lipca 2013
Wszystkiego najlepszego : teksty need.you.here dodał komentarz: Wszystkiego najlepszego :* do wpisu 12 lipca 2013
Cięcie ! Koniec. Muszę postawić w... teksty

need.you.here dodano: 10 lipca 2013

Cięcie ! Koniec. Muszę postawić w końcu kropkę, tym razem już ostatecznie. Muszę być silna i stanowcza bo tylko wtedy będę mogła zacząć od nowa zostawiając za sobą przeszłość. Kończę z dotychczasowym życiem. Zaczynam tryb: żyj chwilą. Są wakacje więc to najlepszy czas na zmianę. Od dziś już nie będę potrzebowała Ciebie do niczego. Zamykam rozdział nazwany Twoim imieniem. Nie będę przejmowała się tym że się nie odzywasz, że długo się nie widzieliśmy, nie będę robiła nic aby "polepszyć" nasze relacje. Zwyczajnie się to nie opłaca. Za dużo nerwów mnie to kosztuje. Za bardzo staram się naprawić świat i postępować tak aby każdy był zadowolony. Widocznie jest jak jest bo tak być musiało. Nie ma co nad tym rozmyślać. Kiedyś karty się odwrócą a ja powiem sobie wtedy: "warto było czekać." Mam nadzieję, że mi się uda i wytrwam w tym postanowieniu..

Spełnienia marzeń :  teksty need.you.here dodał komentarz: Spełnienia marzeń : ) do wpisu 9 lipca 2013
:O O proszę kogo ja tu mam :D teksty need.you.here dodał komentarz: :O O proszę kogo ja tu mam :D do wpisu 9 lipca 2013
A widzisz ! :D Szczęścia :D I WYTRWAŁOŚCI ! :D teksty need.you.here dodał komentarz: A widzisz ! :D Szczęścia :D I WYTRWAŁOŚCI ! :D do wpisu 9 lipca 2013
I wiesz co ? Dziś już nie chcę... teksty

need.you.here dodano: 8 lipca 2013

I wiesz co ? Dziś już nie chcę abyś się do mnie odzywał. Nie czekam już na jakąkolwiek wiadomość od Ciebie . Zwyczajnie przestałam wierzyć, że znaczę dla Ciebie coś więcej. Chyba zawsze było tak, że ważniejsi ode mnie byli wszyscy inni . Oszukiwałam się, że jest inaczej . Wmawiałam, że nie masz czasu dlatego się nie odzywasz. A kiedy już napisałeś byłam w siódmym niebie. Szkoda tylko, że to działało w jedną stronę Skarbie . Tak było. Co teraz robisz ? Tak, tak wiem świetnie się bawisz . Co teraz robię ja ? Próbuję pozbierać te cholerne klocki, które rozwaliłeś . Przecież zawsze miałeś tendencję do pozostawiania po sobie bałaganu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV