głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nataszaa Bo widzi Pan nigdy nie spodziewałam się ze poznam kogoś takiego. Z tak wielkim sercem kogoś kto będzie dbał o mnie tak bardzo. Kto będzie dawał mi takie poczuci

nataszaa

nataszaa.moblo.pl
Bo widzi Pan nigdy nie spodziewałam się ze poznam kogoś takiego. Z tak wielkim sercem kogoś kto będzie dbał o mnie tak bardzo. Kto będzie dawał mi takie poczucie bez
Bo widzi Pan  nigdy nie spodziewałam... teksty

nataszaa dodano: 8 luty 2016

Bo widzi Pan, nigdy nie spodziewałam się ze poznam kogoś takiego. Z tak wielkim sercem, kogoś kto będzie dbał o mnie tak bardzo. Kto będzie dawał mi takie poczucie bezpieczeństwa. Przy kim będę czuła że jestem najważniejsza.. Właśnie On sprawił że zapomniałam o całym Bożym świecie i chce żeby to wszystko trwało, nie raz w myślach tworzę nam wspólna przyszłość i nie ważne jak ciężko będzie, właśnie tego chce... Chce pić z Nim herbatę w ogródku patrząc na bawiące się wnuki.. Bo jest On moją pierwszą miłością i wiem że bez Niego to wszystko nie będzie takie samo...

 I Ciebie trzymać w ramionach co... teksty

nataszaa dodano: 24 stycznia 2016

"I Ciebie trzymać w ramionach co dzień, Patrzeć jak wstajesz i uśmiechasz się. Nie myśleć o niczym , głaskać po policzku i nie myśleć nawet jaki dziś dzień."

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

nataszaa dodano: 23 stycznia 2016

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi , wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

W dzieciństwie niczego się nie... teksty

nataszaa dodano: 20 stycznia 2016

W dzieciństwie niczego się nie bała, później - wszystkiego. Zwłaszcza życia.

Spotykasz kogoś i nie wiadomo... teksty

nataszaa dodano: 17 stycznia 2016

Spotykasz kogoś i nie wiadomo dlaczego, zatrzymujesz się właśnie przy tej osobie, a ona przy Tobie. Zawsze warto się zatrzymać. Byłoby cudownie, gdybyśmy zatrzymywali się częściej.

Ja to nawet lubię  kiedy coś... teksty

nataszaa dodano: 11 stycznia 2016

Ja to nawet lubię, kiedy coś spotyka mnie po raz pierwszy w życiu. To takie... odświeżające. I jakoś pocieszające, że jeszcze nie wszystko człowiek przeszedł i zna. Gdybym nie miał nadziei, że coś jeszcze zdarzy mi się po raz pierwszy, to może nawet bym umarł.

Emocje nie są jak wyrostek... teksty

nataszaa dodano: 10 stycznia 2016

Emocje nie są jak wyrostek robaczkowy, szczątkowy narząd, którego nie potrzebujemy i który należałoby usunąć. Emocje stanowią rdzeń naszej egzystencji. Dzięki nim życie jest warte przeżycia.

Wszystko jest w porządku  dopóki... teksty

nataszaa dodano: 22 grudnia 2015

Wszystko jest w porządku, dopóki się coś robi, dopóki nie zaczyna się myśleć.

 Gdyby każdy spotkał w swoim życiu... teksty

nataszaa dodano: 17 grudnia 2015

"Gdyby każdy spotkał w swoim życiu choćby tylko jedną osobę, która mu powie: "Będę Cię kochał, niezależnie od wszystkiego. Będę Cię kochał, nawet jeśli nierozsądnie postępujesz. Nawet wtedy kiedy się poślizgniesz i rozbijesz nos. Kiedy się mylisz, kiedy popełniasz błędy. A także kiedy się zachowujesz jak zwykły człowiek... - nawet wtedy będę Cię kochał". Wówczas opustoszałyby szpitale psychiatryczne. Psychiatrzy raczej nie leczą ludzi, którzy wiedzą i czują, że są kochani."

Boję się  że kiedy będziemy od... teksty

nataszaa dodano: 6 grudnia 2015

Boję się, że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki wszystko się zepsuje. Nie będę już dla Ciebie świętem, tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością.

 Życie można przeżyć tylko na dwa... teksty

nataszaa dodano: 1 grudnia 2015

"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko."

Człowiekowi nie brakuje czułości... teksty

nataszaa dodano: 30 listopada 2015

Człowiekowi nie brakuje czułości, dopóki jej nie zazna, a kiedy już do tego dojdzie, nigdy nie ma dosyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV