głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nataszaa Lepiej od razu się przyzwyczaić że rzeczy nie są takie jakimi je sobie wyobrażamy i że to nie takie ważne. Bylibyśmy niejako martwi gdybyśmy już nie mieli o czy

nataszaa

nataszaa.moblo.pl
Lepiej od razu się przyzwyczaić że rzeczy nie są takie jakimi je sobie wyobrażamy i że to nie takie ważne.
Lepiej od razu się przyzwyczaić... teksty

nataszaa dodano: 4 kwietnia 2016

Lepiej od razu się przyzwyczaić, że rzeczy nie są takie, jakimi je sobie wyobrażamy, i że to nie takie ważne.

Bylibyśmy niejako martwi  gdybyśmy... teksty

nataszaa dodano: 22 luty 2016

Bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć.

Życie jest po to  by je przeżywać... teksty

nataszaa dodano: 17 luty 2016

Życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy z niezwykłą osobą, nie istnieje ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie.

coś w tym jest.. teksty nataszaa dodał komentarz: coś w tym jest.. do wpisu 17 luty 2016
 Ta książka to lustro. Czytając... teksty

nataszaa dodano: 10 luty 2016

"Ta książka to lustro. Czytając ją szczęką opadała mi coraz bardziej. Po prostu patrzyłem na kartki, i nie widziałem tam słów, widziałem tam swoje własne oblicze, swoje własne odbicie. Nie potrafię wiele napisać, ale wiem jedno - jest to jedno z największych dzieł jakie czytałem. Niesamowite spojrzenie na życie każdego z nas. Jest to pierwsza z książek, przy której modliłem się o szczęśliwe zakończenie, bo to tak, jakbym modlił się o swoje własne - szczęśliwe zakończenie."

Bo widzi Pan  nigdy nie spodziewałam... teksty

nataszaa dodano: 8 luty 2016

Bo widzi Pan, nigdy nie spodziewałam się ze poznam kogoś takiego. Z tak wielkim sercem, kogoś kto będzie dbał o mnie tak bardzo. Kto będzie dawał mi takie poczucie bezpieczeństwa. Przy kim będę czuła że jestem najważniejsza.. Właśnie On sprawił że zapomniałam o całym Bożym świecie i chce żeby to wszystko trwało, nie raz w myślach tworzę nam wspólna przyszłość i nie ważne jak ciężko będzie, właśnie tego chce... Chce pić z Nim herbatę w ogródku patrząc na bawiące się wnuki.. Bo jest On moją pierwszą miłością i wiem że bez Niego to wszystko nie będzie takie samo...

 I Ciebie trzymać w ramionach co... teksty

nataszaa dodano: 24 stycznia 2016

"I Ciebie trzymać w ramionach co dzień, Patrzeć jak wstajesz i uśmiechasz się. Nie myśleć o niczym , głaskać po policzku i nie myśleć nawet jaki dziś dzień."

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

nataszaa dodano: 23 stycznia 2016

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi , wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

W dzieciństwie niczego się nie... teksty

nataszaa dodano: 20 stycznia 2016

W dzieciństwie niczego się nie bała, później - wszystkiego. Zwłaszcza życia.

Spotykasz kogoś i nie wiadomo... teksty

nataszaa dodano: 17 stycznia 2016

Spotykasz kogoś i nie wiadomo dlaczego, zatrzymujesz się właśnie przy tej osobie, a ona przy Tobie. Zawsze warto się zatrzymać. Byłoby cudownie, gdybyśmy zatrzymywali się częściej.

Ja to nawet lubię  kiedy coś... teksty

nataszaa dodano: 11 stycznia 2016

Ja to nawet lubię, kiedy coś spotyka mnie po raz pierwszy w życiu. To takie... odświeżające. I jakoś pocieszające, że jeszcze nie wszystko człowiek przeszedł i zna. Gdybym nie miał nadziei, że coś jeszcze zdarzy mi się po raz pierwszy, to może nawet bym umarł.

Emocje nie są jak wyrostek... teksty

nataszaa dodano: 10 stycznia 2016

Emocje nie są jak wyrostek robaczkowy, szczątkowy narząd, którego nie potrzebujemy i który należałoby usunąć. Emocje stanowią rdzeń naszej egzystencji. Dzięki nim życie jest warte przeżycia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV