głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nataszaa Zrób to. Wsiądź do samolotu złap pociąg. Pokonaj setki kilometrów. Stań przed nią i powiedz prosto w oczy „Wiem że to szalone ale potrzebowałem Cię teraz”. Nasz

nataszaa

nataszaa.moblo.pl
Zrób to. Wsiądź do samolotu złap pociąg. Pokonaj setki kilometrów. Stań przed nią i powiedz prosto w oczy „Wiem że to szalone ale potrzebowałem Cię teraz”. Nasze życie
Zrób to. Wsiądź do samolotu  złap... teksty

nataszaa dodano: 20 kwietnia 2016

Zrób to. Wsiądź do samolotu, złap pociąg. Pokonaj setki kilometrów. Stań przed nią i powiedz prosto w oczy „Wiem, że to szalone ale potrzebowałem Cię teraz”. Nasze życie jest zbyt krótkie, aby zawsze być rozsądnym. Odległość nie ma znaczenia, jeśli Twoje oczy błyszczą kiedy Ona się uśmiecha.

Jest mnóstwo rzeczy  których nie... teksty

nataszaa dodano: 18 kwietnia 2016

Jest mnóstwo rzeczy, których nie wiem i o których nigdy się nie dowiem, Jest jednak kilka takich, o których wiem. Wiem z całą pewnością, że życie jest warte, aby je przeżyć, świat jest wart tego, by go oglądać. Wiem też także, że związki łączące ludzi, takie jak przyjaźń, miłość, lojalność, przywiązanie, pamięć, są ich największym dobrem. Na ogół mało kto odczuwa zwykły urok codzienności, tę urodę życia zawartą prawie w każdym dniu, a przecież coś takiego jak uroda życia istnieje naprawdę i nie zależy tylko od warunków w jakich się żyje, ale również od tego, co się myśli. Człowiek przeładowany jest od dziecka wieloma wiadomościami, różnego rodzaju informacjami meblowany jest jego mózg. A kto się zajmuje jego edukacją umysłową? Przecież to jest dziedzina, która ostatecznie rozstrzygać będzie o tym, czy człowiek czuje się szczęśliwy czy nieszczęśliwy. To jest właśnie rola literatury.

A o cokolwiek chodzi  nie bierz tego... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

A o cokolwiek chodzi, nie bierz tego tak poważnie. Bardzo rzadko jakaś rzecz jest długo poważna. Naprawdę. Szczególnie nocą. Noc przesadza.

 Bywają wielkie zbrodnie na świecie... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

"Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość."

Ze wszystkich spraw  z którymi mam... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

Ze wszystkich spraw, z którymi mam trudności, najgorzej wychodzi mi życie w realnym świecie.

Nigdy nie przestajemy chcieć  czego... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

Nigdy nie przestajemy chcieć, czego chcemy i nieważne, czy to jest dobre dla nas, czy nie.

Są takie rzeczy  których nie chcesz... teksty

nataszaa dodano: 9 kwietnia 2016

Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myślowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym twojej winy, po prostu samo się stało.

Lepiej od razu się przyzwyczaić... teksty

nataszaa dodano: 4 kwietnia 2016

Lepiej od razu się przyzwyczaić, że rzeczy nie są takie, jakimi je sobie wyobrażamy, i że to nie takie ważne.

Bylibyśmy niejako martwi  gdybyśmy... teksty

nataszaa dodano: 22 luty 2016

Bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć.

Życie jest po to  by je przeżywać... teksty

nataszaa dodano: 17 luty 2016

Życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy z niezwykłą osobą, nie istnieje ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie.

coś w tym jest.. teksty nataszaa dodał komentarz: coś w tym jest.. do wpisu 17 luty 2016
 Ta książka to lustro. Czytając... teksty

nataszaa dodano: 10 luty 2016

"Ta książka to lustro. Czytając ją szczęką opadała mi coraz bardziej. Po prostu patrzyłem na kartki, i nie widziałem tam słów, widziałem tam swoje własne oblicze, swoje własne odbicie. Nie potrafię wiele napisać, ale wiem jedno - jest to jedno z największych dzieł jakie czytałem. Niesamowite spojrzenie na życie każdego z nas. Jest to pierwsza z książek, przy której modliłem się o szczęśliwe zakończenie, bo to tak, jakbym modlił się o swoje własne - szczęśliwe zakończenie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV