głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nataszaa Od jakiegoś czasu zauważyłam że się duszę. Najpierw tylko we wtorki potem co drugi dzień a teraz ciągle nawet w niedzielę. Ja potrzebuję przeciągu szerokiej ska

nataszaa

nataszaa.moblo.pl
Od jakiegoś czasu zauważyłam że się duszę. Najpierw tylko we wtorki potem co drugi dzień a teraz ciągle nawet w niedzielę. Ja potrzebuję przeciągu szerokiej skali
Od jakiegoś czasu zauważyłam  że... teksty

nataszaa dodano: 8 sierpnia 2016

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że się duszę. Najpierw tylko we wtorki, potem co drugi dzień, a teraz ciągle, nawet w niedzielę. Ja potrzebuję przeciągu, szerokiej skali, czynów ogromnych.

 I łóżko   przyrząd ważny i... teksty

nataszaa dodano: 27 czerwca 2016

"I łóżko - przyrząd ważny i pełen ponurej ambiwalencji. Żadne, najcenniejsze swawole nie okupią wielogodzinnych prostracji i maniakalnego wpatrywania się w sufit, skąd jakoby miałaby przyjść odpowiedź w sprawie zmarnowanego życia. Jakże to łóżko zna moje udręki, moją samotność, moją gorycz. Obłomow miał rację: po co wstawać? Wszystko można załatwić z samym sobą leżąc na wznak, z rękami pod głową, i odmawiając dalszego udziału."

Ale pewnego dnia chciałbym żyć... teksty

nataszaa dodano: 27 maja 2016

Ale pewnego dnia chciałbym żyć, robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać robienia tego, co złe.

Żeby usłyszeć  nie słuchać.... teksty

nataszaa dodano: 24 maja 2016

Żeby usłyszeć, nie słuchać. Żeby zobaczyć, nie patrzeć. Żeby wiedzieć, nie myśleć.

Myślę  że tak naprawdę nigdy... teksty

nataszaa dodano: 21 maja 2016

Myślę, że tak naprawdę nigdy jeszcze nie żyłem w czasie teraźniejszym.

Zrób to. Wsiądź do samolotu  złap... teksty

nataszaa dodano: 20 kwietnia 2016

Zrób to. Wsiądź do samolotu, złap pociąg. Pokonaj setki kilometrów. Stań przed nią i powiedz prosto w oczy „Wiem, że to szalone ale potrzebowałem Cię teraz”. Nasze życie jest zbyt krótkie, aby zawsze być rozsądnym. Odległość nie ma znaczenia, jeśli Twoje oczy błyszczą kiedy Ona się uśmiecha.

Jest mnóstwo rzeczy  których nie... teksty

nataszaa dodano: 18 kwietnia 2016

Jest mnóstwo rzeczy, których nie wiem i o których nigdy się nie dowiem, Jest jednak kilka takich, o których wiem. Wiem z całą pewnością, że życie jest warte, aby je przeżyć, świat jest wart tego, by go oglądać. Wiem też także, że związki łączące ludzi, takie jak przyjaźń, miłość, lojalność, przywiązanie, pamięć, są ich największym dobrem. Na ogół mało kto odczuwa zwykły urok codzienności, tę urodę życia zawartą prawie w każdym dniu, a przecież coś takiego jak uroda życia istnieje naprawdę i nie zależy tylko od warunków w jakich się żyje, ale również od tego, co się myśli. Człowiek przeładowany jest od dziecka wieloma wiadomościami, różnego rodzaju informacjami meblowany jest jego mózg. A kto się zajmuje jego edukacją umysłową? Przecież to jest dziedzina, która ostatecznie rozstrzygać będzie o tym, czy człowiek czuje się szczęśliwy czy nieszczęśliwy. To jest właśnie rola literatury.

A o cokolwiek chodzi  nie bierz tego... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

A o cokolwiek chodzi, nie bierz tego tak poważnie. Bardzo rzadko jakaś rzecz jest długo poważna. Naprawdę. Szczególnie nocą. Noc przesadza.

 Bywają wielkie zbrodnie na świecie... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

"Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość."

Ze wszystkich spraw  z którymi mam... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

Ze wszystkich spraw, z którymi mam trudności, najgorzej wychodzi mi życie w realnym świecie.

Nigdy nie przestajemy chcieć  czego... teksty

nataszaa dodano: 14 kwietnia 2016

Nigdy nie przestajemy chcieć, czego chcemy i nieważne, czy to jest dobre dla nas, czy nie.

Są takie rzeczy  których nie chcesz... teksty

nataszaa dodano: 9 kwietnia 2016

Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myślowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym twojej winy, po prostu samo się stało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV