głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nataszaa Chciałabym żebyś znalazł się Ty co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i

nataszaa

nataszaa.moblo.pl
Chciałabym żebyś znalazł się Ty co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do k
 Chciałabym  żebyś znalazł się... teksty

nataszaa dodano: 3 września 2015

"Chciałabym, żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka, i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był i... kochał!"

Miałam go tylko polubić  a... teksty

nataszaa dodano: 3 września 2015

Miałam go tylko polubić, a zakochałam się do granic własnych możliwości. Nawet nie wiedziałam, że tak potrafię.

 Nie wmawiaj sobie  że był idealny... teksty

nataszaa dodano: 3 września 2015

"Nie wmawiaj sobie, że był idealny tylko dlatego, że się zakochałaś. Nie wmawiaj sobie tego pod żadnym pozorem. Bo gdyby tak rzeczywiście było, gdyby posiadał chociaż namiastkę tych cech, które mu przypisujesz - siedziałby teraz przy Tobie. Nigdy nie pozwoliłby Ci odejść."

 Lecz często za zakrętem ten... teksty

nataszaa dodano: 29 sierpnia 2015

"Lecz często za zakrętem ten zakręt bywa błędem.."

“ było tak zimno  że całe... teksty

nataszaa dodano: 27 sierpnia 2015

“ było tak zimno, że całe przedpołudnie spędziliśmy w jej mieszkaniu, a potem włóczyliśmy się po kawiarniach, próbując nie upić się za bardzo. czasem spotykaliśmy tam jej znajomych. albo wpadaliśmy na nich na ulicy. (...) nie pamiętam już, co piliśmy, ale na początku musiało być grzane piwo. raczej z sokiem niż z goździkami. tak. a siadaliśmy tak, żeby móc obejmować się albo stykać udami pod stolikiem, prawie nigdy naprzeciw siebie. no wiecie, może widzieliście coś podobnego na starych filmach. (...) minęły ze dwa lata i coraz częściej ona siadała w kawiarniach nie obok, ale naprzeciw mnie. tyle, że wtedy nie przywiązywałem do tego wagi. byłem ślepy jak szpak. ”

Podróże kształcą  ale bajki... teksty

nataszaa dodano: 24 sierpnia 2015

Podróże kształcą, ale bajki kształcą w stopniu znacznie większym.

 Nigdy nie jest za późno  żeby... teksty

nataszaa dodano: 23 sierpnia 2015

"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

Nie można nakazać sercu  żeby... teksty

nataszaa dodano: 23 sierpnia 2015

Nie można nakazać sercu, żeby nagle przestało czuć.

Nie zawsze można wybrać rolę... teksty

nataszaa dodano: 12 sierpnia 2015

Nie zawsze można wybrać rolę, jaką będzie się odgrywać w życiu, lecz cokolwiek by ci się trafiło, dobrze tę rolę grać najlepiej, jak się potrafi.

A za dzień   już się nie spotkamy.... teksty

nataszaa dodano: 7 sierpnia 2015

A za dzień - już się nie spotkamy. A za tydzień - już nie pozdrowimy się. A za miesiąc - już się zapomnimy. A za rok - już się nie poznamy.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

nataszaa dodano: 18 lipca 2015

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

Kiedy szukasz miłości kieruj się... teksty

nataszaa dodano: 17 lipca 2015

Kiedy szukasz miłości kieruj się sercem, nie oczami, bo człowiek im starszy tym gorzej widzi, co innego jest z sercem, serce nie widzi lecz czuje, a to co serce czuje tego oczy nie zobaczą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV